binutils 2.43.90 - en to uk translation catalogue (2833 entries)

en: 	(Unknown format content type %llu)
uk: 	(Невідомий тип вмісту формату %llu)

en: 	(Unknown format content type %lu)
uk: 	(Невідомий тип вмісту формату %lu)

en: 	... (skipping %lu zeroes, resuming at file offset: 0x%lx)
uk: 	... (пропускаємо %lu нулів, відновлюємо обробку на зсуві у файлі: 0x%lx)

en: 	<corrupt IA64 descriptor>
uk: 	<пошкоджено дескриптор IA64>

en: 	<corrupt P10>
uk: 	<пошкоджено P10>

en: 	<corrupt P2>
uk: 	<пошкоджено P2>

en: 	<corrupt P3>
uk: 	<пошкоджено P3>

en: 	<corrupt P5>
uk: 	<пошкоджено P5>

en: 	<corrupt P8>
uk: 	<пошкоджено P8>

en: 	<corrupt P9>
uk: 	<пошкоджено P9>

en: 	<corrupt R2>
uk: 	<пошкоджено R2>

en: 	<corrupt X1>
uk: 	<пошкоджено X1>

en: 	<corrupt X2>
uk: 	<пошкоджено X2>

en: 	<corrupt X3>
uk: 	<пошкоджено X3>

en: 	<corrupt X4>
uk: 	<пошкоджено X4>

en: 	Dir
uk: 	Кат

en: 	Index	Address
uk: 	Індекс	Адреса

en: 	Name
uk: 	Назва

en: 	Size
uk: 	Розм

en: 	Time
uk: 	Час

en: 	Unknown version.
uk: 	Невідома версія.

en: 	[Abbrev Number: %ld
uk: 	[Номер абревіатури: %ld

en: 	codepage settings are ignored.
uk: 	параметри кодової сторінки ігноруються.

en: 
    
    Symbols from %s:
uk: 
    
    Символи з %s:

en: 
    
    Symbols from %s[%s]:
uk: 
    
    Символи з %s[%s]:

en: 
    
    Undefined symbols from %s:
uk: 
    
    Невизначені символи з %s:

en: 
    
    Undefined symbols from %s[%s]:
uk: 
    
    Невизначені символи з %s[%s]:

en: 
                Flags: %08x:
uk: 
                Прапорці: %08x:

en: 
        Address            Length
uk: 
        Адреса            Довжина

en: 
        Address    Length
uk: 
        Адреса    Довжина

en: 
        Offset	Name
uk: 
        Зсув	Назва

en: 
        Offset  Kind          Name
uk: 
        Зсув    Тип           Назва

en: 
       Link flags  :
uk: 
       Прапорці комонування:

en: 
       Offset Entries starting at %#tx:
uk: 
       Записи зсуву, починаючи з %#tx:

en: 
       Offsets starting at %#tx:
uk: 
       Зсуви, що починаються з %#tx:

en: 
      -j --display-section=<name|number>
    		         Display the contents of the indicated section.  Can be repeated
uk: 
      -j --display-section=<назва|номер>
    		         вивести вміст вказаного розділу. Можна використовувати декілька разів

en: 
      File Header (at offset 0):
uk: 
      Заголовок файла (зі зсувом 0):

en: 
      File header not present
uk: 
      Заголовка файла немає

en: 
      Image Header (at offset %#lx):
uk: 
      Заголовок образу (зі зсувом %#lx):

en: 
      Optional 32-bit AOUT Header (at offset %#lx, size %d):
uk: 
      Необов'язковий 32-бітовий заголовок AOUT (зі зсувом %#lx, розмір %d):

en: 
      Optional 64-bit AOUT Header (at offset %#lx):
uk: 
      Необов'язковий 64-бітовий заголовок AOUT (зі зсувом %#lx):

en: 
      Optional PE Header (at offset %#lx):
uk: 
      Необов'язковий заголовок PE (зі зсувом %#lx):

en: 
      Optional PE+ Header (at offset %#lx):
uk: 
      Необов'язковий заголовок PE+ (зі зсувом %#lx):

en: 
      Optional header not present
uk: 
      Немає необов'язкового заголовка

en: 
      Start of program headers:
uk: 
      Початок заголовків програми:

en: 
     <over large directory table entry %u>
uk: 
     <надто великий номер запису у таблиці каталогів, %u>

en: 
     <over large file table index %u>
uk: 
     <надто великий індекс у таблиці файлів, %u>

en: 
     Opcodes:
uk: 
     Коди операцій:

en: 
     Section to Segment mapping:
uk: 
     Відповідність розділ-сегмент:

en: 
     The %s (offset %#tx, lines %llu, columns %u):
uk: 
     %s (зсув %#tx, рядків %llu, стовпчиків %u):

en: 
     The %s (offset %#tx, lines %lu, columns %u):
uk: 
     %s (зсув %#tx, рядків %lu, стовпчиків %u):

en: 
     The %s is empty.
uk: 
     %s є порожнім.

en: 
     The Directory Table (offset %#tx):
uk: 
     Таблиця каталогів (зсув %#tx):

en: 
     The Directory Table is empty.
uk: 
     Таблиця каталогів порожня.

en: 
     The File Name Table (offset %#tx):
uk: 
     Таблиця назв файлів (зсув %#tx):

en: 
     The File Name Table is empty.
uk: 
     Таблиця назв файлів порожня.

en: 
     The following switches are optional:
uk: 
     Наступні ключі є необов'язковими:

en: 
     [Use file %s in directory table entry %d]
uk: 
     [Використання файла %s у записі таблиці каталогів %d]

en: 
     [Use file table entry %d]
uk: 
     [Використання запису таблиці файлів %d]

en: 
    %s:     file format %s
uk: 
    %s:     формат файла %s

en: 
    %s: Corrupt entries list
uk: 
    %s: пошкоджено список записів

en: 
    %s: Found separate debug info file: %s
uk: 
    %s:  виявлено окремий файл діагностичних даних: %s

en: 
    %sgroup section [%5u] `%s' [%s] contains %u sections:
uk: 
    %sрозділ груп [%5u] «%s» [%s] містить %u розділів:

en: 
    '%s' relocation section at offset %#llx contains %lld bytes:
uk: 
    '%s' розділ пересування зі зсувом %#llx містить %lld байт:

en: 
    '%s' relocation section at offset %#lx contains %ld bytes:
uk: 
    '%s' розділ пересування зі зсувом %#lx містить %ld байт:

en: 
    Address table:
uk: 
    Таблиця адрес:

en: 
    Archive index:
uk: 
    Індекс архіву:

en: 
    Assembly dump of section %s
uk: 
    Зібраний дамп розділу %s

en: 
    CTF archive member: %s:
uk: 
    Частина архіву CTF: %s:

en: 
    CU table:
uk: 
    Таблиця CU:

en: 
    Can't get contents for section '%s'.
uk: 
    Неможливо отримати вміст розділу '%s'.

en: 
    Could not find unwind info section for
uk: 
    Не вдається знайти розділ з розгорнутою інформацією для

en: 
    Disassembly of section %s:
uk: 
    Дизасемблювання розділу %s:

en: 
    Displaying contents of Renesas V850 notes section at offset %#llx with length %#llx:
uk: 
    Показуємо вміст розділу нотаток Renesas V850 зі зсувом %#llx і довжиною %#llx:

en: 
    Displaying contents of Renesas V850 notes section at offset %#lx with length %#lx:
uk: 
    Показуємо вміст розділу нотаток Renesas V850 зі зсувом %#lx і довжиною %#lx:

en: 
    Dump of CTF section '%s' in linked file %s:
uk: 
    Дамп розділу CTF «%s» у пов'язаному файлі %s:

en: 
    Dump of CTF section '%s':
uk: 
    Дамп розділу CTF «%s»:

en: 
    Dynamic info segment at offset %#llx contains %d entry:
     | 
    Dynamic info segment at offset %#<PRIx64> contains %d entries:
uk[0]: 
    Сегмент динамічної інформації із зсувом %#llx містить %d запис:
uk[1]: 
    Сегмент динамічної інформації із зсувом %#llx містить %d записи:
uk[2]: 
    Сегмент динамічної інформації із зсувом %#llx містить %d записів:
uk[3]: 
    Сегмент динамічної інформації із зсувом %#llx містить %d запис:

en: 
    Dynamic info segment at offset %#lx contains %d entry:
     | 
    Dynamic info segment at offset %#<PRIx64> contains %d entries:
uk[0]: 
    Сегмент динамічної інформації із зсувом %#lx містить %d запис:
uk[1]: 
    Сегмент динамічної інформації із зсувом %#lx містить %d записи:
uk[2]: 
    Сегмент динамічної інформації із зсувом %#lx містить %d записів:
uk[3]: 
    Сегмент динамічної інформації із зсувом %#lx містить %d запис:

en: 
    Dynamic section at offset %#llx contains %llu entry:
     | 
    Dynamic section at offset %#<PRIx64> contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Динамічний розділ із зсувом %#llx містить %llu запис:
uk[1]: 
    Динамічний розділ із зсувом %#llx містить %llu записів:
uk[2]: 
    Динамічний розділ із зсувом %#llx містить %llu записів:
uk[3]: 
    Динамічний розділ із зсувом %#llx містить %llu записів:

en: 
    Dynamic section at offset %#lx contains %lu entry:
     | 
    Dynamic section at offset %#<PRIx64> contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Динамічний розділ із зсувом %#lx містить %lu запис:
uk[1]: 
    Динамічний розділ із зсувом %#lx містить %lu записів:
uk[2]: 
    Динамічний розділ із зсувом %#lx містить %lu записів:
uk[3]: 
    Динамічний розділ із зсувом %#lx містить %lu записів:

en: 
    Dynamic symbol information is not available for displaying symbols.
uk: 
    Інформація динамічного символу не доступна для відображення символів.

en: 
    ERROR: unwind length too long (0x%lx > 0x%lx)
uk: 
    Помилка: надто велика довжина розгортання (0x%lx > 0x%lx)

en: 
    Elf file type is %s
uk: 
    Тип elf-файла - %s

en: 
    File: %s
uk: 
    Файл: %s

en: 
    Hex dump of section '%s' in linked file %s:
uk: 
    Шістнадцятковий дамп розділу «%s» у пов'язаному файлі %s:

en: 
    Hex dump of section '%s':
uk: 
    Hex-дамп розділу '%s':

en: 
    Histogram for `%s' bucket list length (total of %llu bucket):
     | 
    Histogram for `%s' bucket list length (total of %<PRIu64> buckets):
uk[0]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті «%s» (всього %llu область):
uk[1]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті «%s» (всього %llu області):
uk[2]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті «%s» (всього %llu областей):
uk[3]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті «%s» (всього %llu область):

en: 
    Histogram for `%s' bucket list length (total of %lu bucket):
     | 
    Histogram for `%s' bucket list length (total of %<PRIu64> buckets):
uk[0]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті «%s» (всього %lu область):
uk[1]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті «%s» (всього %lu області):
uk[2]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті «%s» (всього %lu областей):
uk[3]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті «%s» (всього %lu область):

en: 
    Histogram for bucket list length (total of %llu bucket):
     | 
    Histogram for bucket list length (total of %<PRIu64> buckets):
uk[0]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті (всього %llu область):
uk[1]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті (всього %llu області):
uk[2]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті (всього %llu областей):
uk[3]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті (всього %llu область):

en: 
    Histogram for bucket list length (total of %lu bucket):
     | 
    Histogram for bucket list length (total of %<PRIu64> buckets):
uk[0]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті (всього %lu область):
uk[1]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті (всього %lu області):
uk[2]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті (всього %lu областей):
uk[3]: 
    Гістограма довжини списку областей пам'яті (всього %lu область):

en: 
    Image fixups for needed library #%ld: %s - ident: %lx
uk: 
    Прив'язки образу для потрібної бібліотеки #%ld: %s - ідент.: %lx

en: 
    Image fixups for needed library #%lld: %s - ident: %llx
uk: 
    Прив'язки образу для потрібної бібліотеки #%lld: %s - ідент.: %llx

en: 
    Image relocs
uk: 
    Пересування образу

en: 
    In linked file '%s' relocation section
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ пересувань

en: 
    In linked file '%s' section '%s' at offset %#llx contains %lld bytes:
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s», розділ «%s» зі зсувом %#llx міститься %lld байтів:

en: 
    In linked file '%s' section '%s' at offset %#lx contains %ld bytes:
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s», розділ «%s» зі зсувом %#lx міститься %ld байтів:

en: 
    In linked file '%s' symbol section '%s' contains %llu entry:
     | 
    In linked file '%s' symbol section '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів «%s» містить %llu запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів «%s» містить %llu записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів «%s» містить %llu записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів «%s» містить %llu запис:

en: 
    In linked file '%s' symbol section '%s' contains %lu entry:
     | 
    In linked file '%s' symbol section '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів «%s» містить %lu запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів «%s» містить %lu записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів «%s» містить %lu записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів «%s» містить %lu запис:

en: 
    In linked file '%s' the dynamic section at offset %#llx contains %llu entry:
     | 
    In linked file '%s' the dynamic section at offset %#<PRIx64> contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» динамічний розділ із зсувом %#llx містить %llu записів:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» динамічний розділ із зсувом %#llx містить %llu записів:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» динамічний розділ із зсувом %#llx містить %llu записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» динамічний розділ із зсувом %#llx містить %llu записів:

en: 
    In linked file '%s' the dynamic section at offset %#lx contains %lu entry:
     | 
    In linked file '%s' the dynamic section at offset %#<PRIx64> contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» динамічний розділ із зсувом %#lx містить %lu записів:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» динамічний розділ із зсувом %#lx містить %lu записів:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» динамічний розділ із зсувом %#lx містить %lu записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» динамічний розділ із зсувом %#lx містить %lu записів:

en: 
    In linked file '%s' the dynamic symbol table contains %llu entry:
     | 
    In linked file '%s' the dynamic symbol table contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» таблиця динамічних символів містить %llu запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» таблиця динамічних символів містить %llu записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» таблиця динамічних символів містить %llu записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» таблиця динамічних символів містить %llu запис:

en: 
    In linked file '%s' the dynamic symbol table contains %lu entry:
     | 
    In linked file '%s' the dynamic symbol table contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» таблиця динамічних символів містить %lu запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» таблиця динамічних символів містить %lu записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» таблиця динамічних символів містить %lu записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» таблиця динамічних символів містить %lu запис:

en: 
    In linked file '%s' the version definition section '%s' contains %u entry:
     | 
    In linked file '%s' the version definition section '%s' contains %u entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ визначення версії, «%s», містить %u запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ визначення версії, «%s», містить %u записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ визначення версії, «%s», містить %u записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ визначення версії, «%s», містить %u запис:

en: 
    In linked file '%s' the version needs section '%s' contains %u entry:
     | 
    In linked file '%s' the version needs section '%s' contains %u entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ залежностей версії «%s» містить %u запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ залежностей версії «%s» містить %u записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ залежностей версії «%s» містить %u записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ залежностей версії «%s» містить %u запис:

en: 
    In linked file '%s' the version symbols section '%s' contains %llu entry:
     | 
    In linked file '%s' the version symbols section '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів версії «%s» містить %llu запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів версії «%s» містить %llu записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів версії «%s» містить %llu записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів версії «%s» містить %llu запис:

en: 
    In linked file '%s' the version symbols section '%s' contains %lu entry:
     | 
    In linked file '%s' the version symbols section '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів версії «%s» містить %lu запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів версії «%s» містить %lu записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів версії «%s» містить %lu записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s» розділ символів версії «%s» містить %lu запис:

en: 
    In linked file '%s':
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s»:

en: 
    In linked file '%s: the dynamic info segment at offset %#llx contains %d entry:
     | 
    In linked file '%s: the dynamic info segment at offset %#<PRIx64> contains %d entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s»: сегмент динамічної інформації із зсувом %#llx містить %d запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s»: сегмент динамічної інформації із зсувом %#llx містить %d записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s»: сегмент динамічної інформації із зсувом %#llx містить %d записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s»: сегмент динамічної інформації із зсувом %#llx містить %d запис:

en: 
    In linked file '%s: the dynamic info segment at offset %#lx contains %d entry:
     | 
    In linked file '%s: the dynamic info segment at offset %#<PRIx64> contains %d entries:
uk[0]: 
    У пов'язаному файлі «%s»: сегмент динамічної інформації із зсувом %#lx містить %d запис:
uk[1]: 
    У пов'язаному файлі «%s»: сегмент динамічної інформації із зсувом %#lx містить %d записи:
uk[2]: 
    У пов'язаному файлі «%s»: сегмент динамічної інформації із зсувом %#lx містить %d записів:
uk[3]: 
    У пов'язаному файлі «%s»: сегмент динамічної інформації із зсувом %#lx містить %d запис:

en: 
    LTO Symbol table '%s' is empty!
uk: 
    Таблиця символів LTO «%s» є порожньою!

en: 
    Library list section '%s' contains %llu entries:
     | 
    Library list section '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Розділ списку бібліотек «%s» містить %llu запис:
uk[1]: 
    Розділ списку бібліотек «%s» містить %llu записи:
uk[2]: 
    Розділ списку бібліотек «%s» містить %llu записів:
uk[3]: 
    Розділ списку бібліотек «%s» містить %llu запис:

en: 
    Library list section '%s' contains %lu entries:
     | 
    Library list section '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Розділ списку бібліотек «%s» містить %lu запис:
uk[1]: 
    Розділ списку бібліотек «%s» містить %lu записи:
uk[2]: 
    Розділ списку бібліотек «%s» містить %lu записів:
uk[3]: 
    Розділ списку бібліотек «%s» містить %lu запис:

en: 
    No version information found in linked file '%s'.
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» не знайдено даних щодо версії.

en: 
    No version information found in this file.
uk: 
    В цьому файлі не знайдено інформацію про версії.

en: 
    Options supported for -P/--private switch:
uk: 
    Ключі, підтримку яких передбачено для перемикача -P/--private:

en: 
    Primary GOT:
uk: 
    Основний GOT:

en: 
    Program Headers:
uk: 
    Заголовки програми:

en: 
    Relocation section
uk: 
    Розділ пересування

en: 
    Section '%s' contains %d entry:
     | 
    Section '%s' contains %d entries:
uk[0]: 
    Розділ «%s» містить %d запис:
uk[1]: 
    Розділ «%s» містить %d записи:
uk[2]: 
    Розділ «%s» містить %d записів:
uk[3]: 
    Розділ «%s» містить %d запис:

en: 
    Section '%s' has an invalid size: %#llx.
uk: 
    Розмір розділу «%s» є некоректним: %#llx.

en: 
    Section '%s' has an invalid size: %#lx.
uk: 
    Розмір розділу «%s» є некоректним: %#lx.

en: 
    Section '%s' has no debugging data.
uk: 
    Розділ '%s' не містить діагностичних даних.

en: 
    Section '.conflict' contains %zu entry:
     | 
    Section '.conflict' contains %zu entries:
uk[0]: 
    Розділ '.conflict' містить %zu пункт:
uk[1]: 
    Розділ «.conflict» містить %zu записи:
uk[2]: 
    Розділ «.conflict» містить %zu записів:
uk[3]: 
    Розділ «.conflict» містить %zu запис:

en: 
    Section '.liblist' contains %zu entry:
     | 
    Section '.liblist' contains %zu entries:
uk[0]: 
    Розділ «.liblist» містить %zu запис:
uk[1]: 
    Розділ «.liblist» містить %zu записи:
uk[2]: 
    Розділ «.liblist» містить %zu записів:
uk[3]: 
    Розділ «.liblist» містить %zu запис:

en: 
    Section Header:
uk: 
    Заголовок розділу:

en: 
    Section Headers in linked file '%s':
uk: 
    Заголовки розділів у пов'язаному файлі «%s»:

en: 
    Section Headers:
uk: 
    Заголовки розділів:

en: 
    Section headers (at offset 0x%08x):
uk: 
    Заголовки розділів (зі зсувом 0x%08x):

en: 
    Shortcut table:
uk: 
    Таблиця скорочень:

en: 
    Static GOT:
uk: 
    Статичний GOT:

en: 
    String dump of section '%s' in linked file %s:
uk: 
    Дамп рядків у розділу «%s» у пов'язаному файлі %s:

en: 
    String dump of section '%s':
uk: 
    Дамп рядків розділу '%s':

en: 
    Symbol table '%s' contains %llu entry:
     | 
    Symbol table '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Таблиця символів «%s» містить %llu запис:
uk[1]: 
    Таблиця символів «%s» містить %llu записи:
uk[2]: 
    Таблиця символів «%s» містить %llu записів:
uk[3]: 
    Таблиця символів «%s» містить %llu запис:

en: 
    Symbol table '%s' contains %lu entry:
     | 
    Symbol table '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Таблиця символів «%s» містить %lu запис:
uk[1]: 
    Таблиця символів «%s» містить %lu записи:
uk[2]: 
    Таблиця символів «%s» містить %lu записів:
uk[3]: 
    Таблиця символів «%s» містить %lu запис:

en: 
    Symbol table '%s' has a sh_entsize of zero!
uk: 
    sh_entsize таблиці символів «%s» є нульовим!

en: 
    Symbol table for image contains %llu entry:
     | 
    Symbol table for image contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Таблиця символів для образу містить %llu запис:
uk[1]: 
    Таблиця символів для образу містить %llu записи:
uk[2]: 
    Таблиця символів для образу містить %llu записів:
uk[3]: 
    Таблиця символів для образу містить %llu запис:

en: 
    Symbol table for image contains %lu entry:
     | 
    Symbol table for image contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Таблиця символів для образу містить %lu запис:
uk[1]: 
    Таблиця символів для образу містить %lu записи:
uk[2]: 
    Таблиця символів для образу містить %lu записів:
uk[3]: 
    Таблиця символів для образу містить %lu запис:

en: 
    Symbol table:
uk: 
    Таблиця символів:

en: 
    TU table:
uk: 
    Таблиця TU:

en: 
    The %s section is empty.
uk: 
    Розділ %s порожній.

en: 
    The LTO Symbol table section '%s' in linked file '%s' is empty!
uk: 
    Розділ таблиці символів LTO «%s» у пов'язаному файлі «%s» є порожнім!

en: 
    The decoding of unwind sections for machine type %s is not currently supported.
uk: 
    У поточній версії не передбачено декодування розділів розгортання для машин типу %s.

en: 
    There are no dynamic relocations in linked file '%s'.
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» немає динамічних пересувань.

en: 
    There are no dynamic relocations in this file.
uk: 
    В цьому файлі немає динамічних пересувань .

en: 
    There are no program headers in linked file '%s'.
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» немає заголовків програми.

en: 
    There are no program headers in this file.
uk: 
    У цьому файлі немає заголовків програми.

en: 
    There are no relocations in linked file '%s'.
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» немає пересувань.

en: 
    There are no relocations in this file.
uk: 
    В цьому файлі немає пересувань.

en: 
    There are no section groups in linked file '%s'.
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» немає груп розділів.

en: 
    There are no section groups in this file.
uk: 
    В цьому файлі немає груп розділів.

en: 
    There are no sections group in linked file '%s'.
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» немає групи розділів.

en: 
    There are no sections in this file.
uk: 
    У цьому файлі немає розділів.

en: 
    There are no static relocations in linked file '%s'.
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» немає статичних пересувань.

en: 
    There are no static relocations in this file.
uk: 
    У цьому файлі немає статичних пересувань.

en: 
    There are no unwind sections in this file.
uk: 
    В цьому файлі немає розгорнутих розділів.

en: 
    There is no dynamic section in linked file '%s'.
uk: 
    У пов'язаному файлі «%s» немає динамічного розділу.

en: 
    There is no dynamic section in this file.
uk: 
    В цьому файлі немає динамічного розділу.

en: 
    To see the dynamic relocations add --use-dynamic to the command line.
uk: 
    Щоб переглянути динамічні пересування, додайте до рядка команди параметр --use-dynamic.

en: 
    Unsupported size of Optional Header
uk: 
    Непідтримуваний розмір необов'язкового заголовка

en: 
    Unwind section
uk: 
    Розгорнутий розділ

en: 
    Unwind section '%s' at offset %#llx contains %llu entry:
     | 
    Unwind section '%s' at offset %#<PRIx64> contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Розділ розгортання «%s» за зсувом %#llx містить %llu запис:
uk[1]: 
    Розділ розгортання «%s» за зсувом %#llx містить %llu записи:
uk[2]: 
    Розділ розгортання «%s» за зсувом %#llx містить %llu записів:
uk[3]: 
    Розділ розгортання «%s» за зсувом %#llx містить %llu запис:

en: 
    Unwind section '%s' at offset %#lx contains %lu entry:
     | 
    Unwind section '%s' at offset %#<PRIx64> contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Розділ розгортання «%s» за зсувом %#lx містить %lu запис:
uk[1]: 
    Розділ розгортання «%s» за зсувом %#lx містить %lu записи:
uk[2]: 
    Розділ розгортання «%s» за зсувом %#lx містить %lu записів:
uk[3]: 
    Розділ розгортання «%s» за зсувом %#lx містить %lu запис:

en: 
    Version definition section '%s' contains %u entry:
     | 
    Version definition section '%s' contains %u entries:
uk[0]: 
    Розділ визначення версії, «%s», містить %u запис:
uk[1]: 
    Розділ визначення версії, «%s», містить %u записи:
uk[2]: 
    Розділ визначення версії, «%s», містить %u записів:
uk[3]: 
    Розділ визначення версії, «%s», містить %u запис:

en: 
    Version needs section '%s' contains %u entry:
     | 
    Version needs section '%s' contains %u entries:
uk[0]: 
    Розділ залежностей версії «%s» містить %u запис:
uk[1]: 
    Розділ залежностей версії «%s» містить %u записи:
uk[2]: 
    Розділ залежностей версії «%s» містить %u записів:
uk[3]: 
    Розділ залежностей версії «%s» містить %u запис:

en: 
    Version symbols section '%s' contains %llu entry:
     | 
    Version symbols section '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Розділ символів версії «%s» містить %llu запис:
uk[1]: 
    Розділ символів версії «%s» містить %llu записи:
uk[2]: 
    Розділ символів версії «%s» містить %llu записів:
uk[3]: 
    Розділ символів версії «%s» містить %llu запис:

en: 
    Version symbols section '%s' contains %lu entry:
     | 
    Version symbols section '%s' contains %<PRIu64> entries:
uk[0]: 
    Розділ символів версії «%s» містить %lu запис:
uk[1]: 
    Розділ символів версії «%s» містить %lu записи:
uk[2]: 
    Розділ символів версії «%s» містить %lu записів:
uk[3]: 
    Розділ символів версії «%s» містить %lu запис:

en: 
    ldinfo dump not supported in 32 bits environments
uk: 
    у 32-бітових середовищах не передбачено підтримки дампів ldinfo

en: 
    start address 0x
uk: 
    початкова адреса 0x

en:                                    STYLE can be
uk:                                    Можливі значення параметра СТИЛЬ:

en:                              Use actual timestamps and uids/gids in output libraries
uk:                             використовувати дійсні часові позначки та uid/gid у бібліотеках-результатах

en:                              Use actual timestamps and uids/gids in output libraries (default)
uk:                             використовувати дійсні часові позначки та uid/gid у бібліотеках-результатах(типово)

en:                              Use zero for timestamps and uids/gids in output libraries
uk:                             використовувати нуль для часових позначок і uid/gid у бібліотеках-результатах

en:                              Use zero for timestamps and uids/gids in output libraries (default)
uk:                             використовувати нуль для часових позначок і uid/gid у бібліотеках-результатах (типово)

en:                            STYLE can be
uk:                            Можливі значення параметра СТИЛЬ:

en:                  FileSiz            MemSiz              Flags  Align
uk:                  Розмір файла       Розмір пам'яті      Вирівнювання

en:             Flags: %08x
uk:             Прапорці: %08x

en:         possible <machine>: arm[_interwork], arm64, i386, mcore[-elf]{-le|-be}, thumb
uk:         можливо <машина>: arm[_interwork], arm64, i386, mcore[-elf]{-le|-be}, thumb

en:        %s -M [<mri-script]
uk:        %s -M [<сценарій mri]

en:        Flags
uk:        Ознаки

en:        Index   Offset [String]
uk:        Індекс  Зсув   [Рядок]

en:        Size              EntSize          Flags  Link  Info  Align
uk:        Розмір            Розм.Ent         Ознаки Посил Інфо  Вирівн

en:        Size              EntSize          Info              Align
uk:        Розмір            Розм.Ent         Інфо              Вирівн

en:        Type              Address          Offset            Link
uk:        Тип               Адреса           Зсув              Посилання

en:        Type            Addr     Off    Size   ES   Lk Inf Al
uk:        Тип             Адреса   Зсув   Розм   ES   Сс Інф Al

en:        Type            Address          Off    Size   ES   Lk Inf Al
uk:        Тип             Адреса           Зсув   Розм   ES   Сс Інф Al

en:        [<corrupt>]
uk:        [<пошкоджено>]

en:        [<unknown>: 0x%x],
uk:        [<невідомий>: 0x%x],

en:       --[no-]show-raw-insn       Display hex alongside symbolic disassembly
uk:       --[no-]show-raw-insn       виводити шістнадцяткове дизасемблювання разом із символьним

en:       --add-stdcall-underscore Add underscores to stdcall symbols in interface library.
uk:       --add-stdcall-underscore Додавання символів підкреслення stdcall-символів у бібліотеці інтерфейсу.

en:       --adjust-vma=OFFSET        Add OFFSET to all displayed section addresses
uk:       --adjust-vma=ЗСУВ          додати ЗСУВ до всіх виведених адрес розділів

en:       --ctf-parent=NAME          Use CTF archive member NAME as the CTF parent
uk:       --ctf-parent=НАЗВА         скористатися елементом архіву CTF НАЗВА як батьківським CTF

en:       --ctf[=SECTION]      Display CTF info from SECTION, (default `.ctf')
uk:       --ctf[=РОЗДІЛ]       вивести інформацію CTF з розділу РОЗДІЛ (типовим є значення «.ctf»)

en:       --disassemble=<sym>  Display assembler contents from <sym>
uk:       --disassemble=<сим>  вивести дані асемблера з символу <сим>

en:       --disassembler-color=extended  Use 8-bit colors in disassembler output.
uk:       --disassembler-color=extended використовувати 8-бітові кольори у виведені дизасемблера.

en:       --disassembler-color=off       Disable disassembler color output.
uk:       --disassembler-color=off      вимкнути розфарбовування даних, які виведено дизасемблером.

en:       --disassembler-color=off       Disable disassembler color output. (default)
uk:       --disassembler-color=off   вимкнути розфарбовування даних, які виведено дизасемблером (типово)

en:       --disassembler-color=on        Enable disassembler color output.
uk:       --disassembler-color=on       увімкнути розфарбовування даних, які виведено дизасемблером.

en:       --disassembler-color=terminal  Enable disassembler color output if displaying on a terminal.
uk:       --disassembler-color=terminal  увімкнути розфарбовування результатів дизасемблювання, якщо виведено до термінала

en:       --disassembler-color=terminal  Enable disassembler color output if displaying on a terminal. (default)
uk:       --disassembler-color=terminal  увімкнути розфарбовування результатів дизасемблювання, якщо виведено до термінала (типово)

en:       --dwarf-check              Make additional dwarf consistency checks.
uk:       --dwarf-check              виконати додаткові перевірки коректності dwarf.

en:       --dwarf-depth=N            Do not display DIEs at depth N or greater
uk:       --dwarf-depth=N            не виводити DIE глибиною N або більше

en:       --dwarf-start=N            Display DIEs starting at offset N
uk:       --dwarf-start=N           вивести DIE, що починаються зі зміщенням N

en:       --exclude-symbols <list> Don't export <list>
uk:       --exclude-symbols <список> Не експортувати <список>

en:       --export-all-symbols   Export all symbols to .def
uk:       --export-all-symbols   Експорт всіх символів у .def

en:       --file-start-context       Include context from start of file (with -S)
uk:       --file-start-context       включити контекст з початку файла (з -S)

en:       --identify-strict      Causes --identify to report error when multiple DLLs.
uk:       --identify-strict      Змушує --identify повідомляти про помилку, якщо визначено декілька DLL.

en:       --inlines                  Print all inlines for source line (with -l)
uk:       --inlines                  вивести увесь вбудований код для рядка початкового коду (з -l)

en:       --insn-width=WIDTH         Display WIDTH bytes on a single line for -d
uk:       --insn-width=ШИРИНА        виводити ШИРИНА байтів в окремому рядку для -d

en:       --leading-underscore   All symbols should be prefixed by an underscore.
uk:       --leading-underscore   Всі символи мають починатися з підкреслювання.

en:       --no-addresses             Do not print address alongside disassembly
uk:       --no-addresses             не виводити адреси разом із дизасембльованим кодом

en:       --no-default-excludes  Clear default exclude symbols
uk:       --no-default-excludes  Очищення типових символів виключення

en:       --no-demangle      Do not demangle low-level symbol names
uk:      --no-demangle      не дешифрувати низькорівневі назви символів

en:       --no-export-all-symbols  Only export listed symbols
uk:       --no-export-all-symbols  Експорт лише перелічених символів

en:       --no-leading-underscore All symbols shouldn't be prefixed by an underscore.
uk:       --no-leading-underscore Всі символи не повинні починатися з підкреслювання.

en:       --no-recurse-limit         Disable a limit on recursion whilst demangling
uk:       --no-recurse-limit         вимкнути обмеження на рекурсію при дешифруванні

en:       --no-recurse-limit Disable a demangling recursion limit.
uk:       --no-recurse-limit вимкнути обмеження на рекурсію при дешифруванні.

en:       --plugin NAME      Load the specified plugin
uk:       --plugin НАЗВА     Завантажити вказаний додаток

en:       --prefix-addresses         Print complete address alongside disassembly
uk:       --prefix-addresses         вивести повну адресу разом із дезасембльованим кодом

en:       --prefix-strip=LEVEL       Strip initial directory names for -S
uk:       --prefix-strip=РІВЕНЬ       виучити назви початкових каталогів для -S

en:       --prefix=PREFIX            Add PREFIX to absolute paths for -S
uk:       --prefix=ПЕРЕФІКС           додати ПРЕФІКС до абсолютних шляхів для -S

en:       --quiet            Suppress "no symbols" diagnostic
uk:       --quiet            придушити діагностику «немає символів»

en:       --recurse-limit            Enable a limit on recursion whilst demangling
                                      (default)
uk:       --recurse-limit            увімкнути обмеження на рекурсію при дешифруванні
                                      (типова поведінка)

en:       --recurse-limit    Enable a demangling recursion limit.  (default)
uk:      --recurse-limit    увімкнути обмеження на рекурсію при дешифруванні (типова поведінка)

en:       --sframe[=SECTION]   Display SFrame info from SECTION, (default '.sframe')
uk:       --sframe[=РОЗДІЛ]    вивести дані SFrame з розділу РОЗДІЛ (типово '.sframe')

en:       --show-all-symbols         When disassembling, display all symbols at a given address
uk:       --show-all-symbols         при дизасемблюванні вивести усі символи за вказаною адресою

en:       --size-sort        Sort symbols by size
uk:       --size-sort        упорядкувати символи за розміром

en:       --source-comment[=<txt>] Prefix lines of source code with <txt>
uk:       --source-comment[=<txt>] додавати префікси <txt> для рядків початкового коду

en:       --special-syms             Include special symbols in symbol dumps
uk:       --special-syms             включити спеціальні символи до дампів символів

en:       --special-syms     Include special symbols in the output
uk:       --special-syms     включити до виведення спеціальні символи

en:       --start-address=ADDR       Only process data whose address is >= ADDR
uk:       --start-address=АДРЕСА     обробити лише дані, чия адреса >= АДРЕСА

en:       --stop-address=ADDR        Only process data whose address is < ADDR
uk:       --stop-address=АДРЕСА      обробити лише дані, чия адреса < АДРЕСА

en:       --synthetic        Display synthetic symbols as well
uk:       --synthetic        вивести також синтетичні символи

en:       --target=BFDNAME   Specify the target object format as BFDNAME
uk:       --target=BFD-назва вказати як формат об'єкта призначення BFD-назву

en:       --unicode={default|show|invalid|hex|escape|highlight}
                             Specify how to treat UTF-8 encoded unicode characters
uk:       --unicode={default|show|invalid|hex|escape|highlight}
                             вказати спосіб обробки символів Unicode у кодуванні UTF-8

en:       --use-nul-prefixed-import-tables Use zero prefixed idata$4 and idata$5.
uk:       --use-nul-prefixed-import-tables Використовувати idata$4 і idata$5 з порожніми префіксами.

en:       --visualize-jumps          Visualize jumps by drawing ASCII art lines
uk:       --visualize-jumps          візуалізувати переходи малюванням ліній ASCII

en:       --visualize-jumps=color    Use colors in the ASCII art
uk:       --visualize-jumps=color    скористатися кольорами у коді ASCII

en:       --visualize-jumps=extended-color
                                     Use extended 8-bit color codes
uk:       --visualize-jumps=extended-color
                                     скористатися розширеними 8-бітовими кодами кольорів

en:       --visualize-jumps=off      Disable jump visualization
uk:       --visualize-jumps=off      вимкнути візуалізацію переходів

en:       --without-symbol-versions  Do not display version strings after symbol names
uk:       --without-symbol-versions  не виводити рядків версій після назв символів

en:       Hardware Capabilities:
uk:       Апаратні можливості:

en:       Properties:
uk:       Властивості:

en:       [Requesting program interpreter: %s]
uk:       [Запитаний інтерпретатор програми: %s]

en:      --dyn-syms          Display the dynamic symbol table
uk:      --dyn-syms          вивести таблицю динамічних символів

en:      --lto-syms          Display LTO symbol tables
uk:      --lto-syms          вивести таблиці символів LTO

en:      --no-demangle       Do not demangle low-level symbol names.  (default)
uk:      --no-demangle       не дешифрувати низькорівневі назви символів (типово)

en:      --no-extra-sym-info Do not display extra information when showing symbols (default)
uk:      --no-extra-sym-info не виводити додаткових відомостей при показі символів (типовий варіант)

en:      --no-recurse-limit  Disable a demangling recursion limit
uk:      --no-recurse-limit  вимкнути обмеження на рекурсію при дешифруванні

en:      --recurse-limit     Enable a demangling recursion limit.  (default)
uk:      --recurse-limit     увімкнути обмеження на рекурсію при дешифруванні (типова поведінка)

en:      --sections          An alias for --section-headers
uk:      --sections          альтернатива --section-headers

en:      --segments          An alias for --program-headers
uk:      --segments          альтернатива --program-headers

en:      --sym-base=[0|8|10|16] 
                             Force base for symbol sizes.  The options are 
                             mixed (the default), octal, decimal, hexadecimal.
uk:      --sym-base=[0|8|10|16] 
                             примусова основа числення для розмірів символів. Варіанти:
                             мішана (типовий), вісімкова, десяткова, шістнадцяткова.

en:      --symbols           An alias for --syms
uk:      --symbols           альтернатива --syms

en:      --yydebug                 Turn on parser debugging
uk:      --yydebug                 Вмикання діагностики обробки

en:      -U[dlexhi] --unicode=[default|locale|escape|hex|highlight|invalid]
                             Display unicode characters as determined by the current locale
                              (default), escape sequences, "<hex sequences>", highlighted
                              escape sequences, or treat them as invalid and display as
                              "{hex sequences}"
uk:      -U[dlexhi] --unicode=[default|locale|escape|hex|highlight|invalid]
                             вивести символи unicode у спосіб, який визначено поточною локаллю
                              (типовий варіант), керівних послідовностей, «<шістнаднцяткових послідовностей>»,
                              підсвічених керівних послідовностей або вважати їх некоректним і
                              ввести як «{шістнадцяткові послідовності}»

en:      -X --extra-sym-info Display extra information when showing symbols
uk:      -X --extra-sym-info вивести додаткові дані при показі символів

en:      Library              Time Stamp          Checksum   Version Flags
uk:      Бібліотека           Часова позначка     Контр. сума Версія Прапорці

en:      Library              Time Stamp          Checksum   Version Flags
uk:      Бібліотека           Часова позначка     Контр. сума Версія Прапорці

en:      [Reserved]
uk:      [Зарезервовано]

en:      [unsupported opcode]
uk:      [непідтримуваний код операції]

en:      finish
uk:      кінець

en:      vsp as modifier for PAC validation
uk:      vsp як модифікатор для перевірки PAC

en:     --ifunc-chars=CHARS  Characters to use when displaying ifunc symbols
uk:     --ifunc-chars=СИМВ  символи, якими слід скористатися для показу символів ifunc

en:     <corrupt GNU_ABI_TAG>
uk:     <пошкоджений GNU_ABI_TAG>

en:     <invalid description size: %lx>
uk:     <некоректний розмір опису: %lx>

en:     <invalid descsz>
uk:     <некоректний descsz>

en:     Applies to region from %#llx
uk:     Застосовується до області від %#llx

en:     Applies to region from %#llx
uk:     Застосовується до області від %#llx

en:     Applies to region from %#llx to %#llx
uk:     Застосовується до області від %#llx до %#llx

en:     Applies to region from %#lx
uk:     Застосовується до області від %#lx

en:     Applies to region from %#lx
uk:     Застосовується до області від %#lx

en:     Applies to region from %#lx to %#lx
uk:     Застосовується до області від %#lx до %#lx

en:     Arguments: %s
uk:     Аргументи: %s

en:     Build ID:
uk:     Ід. збирання:

en:     Creation date  : %.17s
uk:     Дата створення : %.17s

en:     DW_MACRO_%02x arguments:
uk:     Аргументи DW_MACRO_%02x:

en:     DW_MACRO_%02x has no arguments
uk:     DW_MACRO_%02x не має аргументів

en:     Description data:
uk:     Дані опису:

en:     Dlopen Metadata: %.*s
uk:     Метадані dlopen: %.*s

en:     Global symbol table name: %.*s
uk:     Назва загальної таблиці символів: %.*s

en:     Image id: %.*s
uk:     Ід. образу: %.*s

en:     Image name: %.*s
uk:     Назва образу: %.*s

en:     Last patch date: %.17s
uk:     Дата останнього латання: %.17s

en:     Length: %#llx
uk:     Довжина: %#llx

en:     Length: %#lx
uk:     Довжина: %#lx

en:     Linker id: %.*s
uk:     Ідентифікатор компонувальника: %.*s

en:     Location:
uk:     Розташування:

en:     Malformed note - does not end with \0
uk:     Помилкове форматування нотатки — не завершується \0

en:     Malformed note - filenames end too early
uk:     Помилкове форматування нотатки — назви файлів завершилися надто рано

en:     Malformed note - too short for header
uk:     Помилкове форматування нотатки — надто коротка для заголовка

en:     Malformed note - too short for supplied file count
uk:     Помилкове форматування нотатки — надто коротка для наданої кількості файлів

en:     Module name    : %s
uk:     Назва модуля   : %s

en:     Module name    : <missing>
uk:     Назва модуля   : <пропущено>

en:     Module version : %s
uk:     Версія модуля  : %s

en:     Module version : <missing>
uk:     Версія модуля  : <пропущено>

en:     Name: %s
uk:     Назва: %s

en:     OS: %s, ABI: %d.%d.%d
uk:     ОС: %s, ABI: %d.%d.%d

en:     Offset             Info             Type               Symbol's Value  Symbol's Name
uk:     Зсув               Інфо             Тип                Значення симв.  Назва символу

en:     Offset             Info             Type               Symbol's Value  Symbol's Name + Addend
uk:     Зсув               Інфо             Тип                Значення симв.  Назва символу + Addend

en:     Offset   Begin            End              Expression
uk:     Зсув     Початок          Кінець           Вираз

en:     Offset   Begin    End
uk:     Зсув     Початок  Кінець

en:     Packaging Metadata: %.*s
uk:     Метадані пакування: %.*s

en:     Page size:
uk:     Розмір сторінки:

en:     Provider: %s
uk:     Постачальник: %s

en:     UNKNOWN DW_LNE_HP_SFC opcode (%u)
uk:     НЕВІДОМИЙ код операції DW_LNE_HP_SFC (%u)

en:     Version:
uk:     Версія:

en:     Version: %#x
uk:     Версія: %#x

en:    --add-indirect         Add dll indirects to export file.
uk:    --add-indirect         Додавання непрямих dll у файл експорту.

en:    --add-stdcall-alias    Add aliases without @<n>
uk:    --add-stdcall-alias    Додавання псевдонімів без @<n>

en:    --as <name>            Use <name> for assembler
uk:    --as <назва>             Використання <назви> для асемблера

en:    --base-file <basefile> Read linker generated base file
uk:    --base-file <base-файл> Читання створеного компонувальником base-файла.

en:    --def <deffile>        Name input .def file
uk:    --def <def-файл>       Назва вхідного файла .def

en:    --dllname <name>       Name of input dll to put into output lib.
uk:    --dllname <назва>        Назва вхідної dll для вставляння у бібліотеку для виводу.

en:    --dlltool-name <dlltool> Defaults to "dlltool"
uk:    --dlltool-name <dlltool> Типові значення для "dlltool"

en:    --driver-flags <flags> Override default ld flags
uk:    --driver-flags <ознаки> Типові перевизначення ключів ld

en:    --driver-name <driver> Defaults to "gcc"
uk:    --driver-name <драйвер> Типові значення для "gcc"

en:    --dry-run              Show what needs to be run
uk:    --dry-run              Показати, що повинно бути запущено

en:    --entry <entry>        Specify alternate DLL entry point
uk:    --entry <пункт>        Визначення альтернативної точки входу DLL

en:    --exclude-symbols <list> Exclude <list> from .def
uk:    --exclude-symbols <список> Виключити <список> з .def

en:    --export-all-symbols     Export all symbols to .def
uk:    --export-all-symbols     Експорт всіх символів у .def

en:    --image-base <base>    Specify image base address
uk:    --image-base <base>    Визначення базового адреса образа

en:    --implib <outname>     Synonym for --output-lib
uk:    --implib <вих_назва>     Синонім для --output-lib

en:    --leading-underscore     Entrypoint with underscore.
uk:    --leading-underscore     Точка входження з підкреслюванням.

en:    --machine <machine>
uk:    --machine <машина>

en:    --mno-cygwin           Create Mingw DLL
uk:    --mno-cygwin           Створення Mingw DLL

en:    --no-default-excludes    Zap default exclude symbols
uk:    --no-default-excludes    Видалення типових символів виключення

en:    --no-export-all-symbols  Only export .drectve symbols
uk:    --no-export-all-symbols  Експорт лише символів .drectve

en:    --no-idata4           Don't generate idata$4 section
uk:    --no-idata4           Не створювати розділ idata$4.

en:    --no-idata5           Don't generate idata$5 section
uk:    --no-idata5           Не створювати розділ idata$5.

en:    --no-leading-underscore  Entrypoint without underscore
uk:    --no-leading-underscore  Точка входження без підкреслювання

en:    --nodelete             Keep temp files.
uk:    --nodelete             Залишати тимчасові файли.

en:    --output-def <deffile> Name output .def file
uk:    --output-def <def-файл> Назва файла виводу .def

en:    --output-exp <outname> Generate export file.
uk:    --output-exp <вих_назва> Створення файла експорту.

en:    --output-lib <outname> Generate input library.
uk:    --output-lib <вих_назва> Створення вхідної бібліотеки.

en:    --quiet, -q            Work quietly
uk:    --quiet, -q            Мовчазний режим

en:    --target <machine>     i386-cygwin32 or i386-mingw32
uk:    --target <машина>      i386-cygwin32 або i386-mingw32

en:    --verbose, -v          Verbose
uk:    --verbose, -v          Докладний режим

en:    --version              Print dllwrap version
uk:    --version              Виведення версії dllwrap

en:    -A --add-stdcall-alias    Add aliases without @<n>.
uk:    -A --add-stdcall-alias    Додавання псевдонімів без @<n>.

en:    -C --compat-implib        Create backward compatible import library.
uk:    -C --compat-implib        Створення бібліотеки імпорту із зворотною сумісністю.

en:    -D --dllname <name>       Name of input dll to put into interface lib.
uk:    -D --dllname <назва>       Назва вхідної dll для розміщення у бібліотеці інтерфейсу.

en:    -F --linker-flags <flags> Pass <flags> to the linker.
uk:    -F --linker-flags <ознаки> Передача <ознак> компонувальнику.

en:    -I --identify <implib>    Report the name of the DLL associated with <implib>.
uk:    -I --identify <імпбібл>   Повідомити про назву DLL, пов'язаної з <імпбібл>.

en:    -L --linker <name>        Use <name> as the linker.
uk:    -L --linker <назва>       Використання <назви> у якості компонувальника.

en:    -M --mcore-elf <outname>  Process mcore-elf object files into <outname>.
uk:    -M --mcore-elf <вих_назва> Обробка об'єктного файла mcore-elf у <вих_назва>.

en:    -S --as <name>            Use <name> for assembler.
uk:    -S --as <назва>           Використання <назви> для асемблера.

en:    -U                     Add underscores to .lib
uk:    -U                     Додавання символів підкреслення в .lib

en:    -U --add-underscore       Add underscores to all symbols in interface library.
uk:    -U --add-underscore       Додавання символів підкреслення до усіх символів у бібліотеці інтерфейсу.

en:    -V --version              Display the program version.
uk:    -V --version              Виведення версії програми.

en:    -a --add-indirect         Add dll indirects to export file.
uk:    -a --add-indirect         Додавання непрямих dll у файл експорту.

en:    -b --base-file <basefile> Read linker generated base file.
uk:    -b --base-file <base-файл> Читання створеного компонувальником base-файла.

en:    -c --no-idata5            Don't generate idata$5 section.
uk:    -c --no-idata5            Не створювати розділ idata$5.

en:    -d --input-def <deffile>  Name of .def file to be read in.
uk:    -d --input-def <def-файл> Назва файла .def для зчитування.

en:    -e --output-exp <outname> Generate an export file.
uk:    -e --output-exp <вих_назва> Створення файла експорту.

en:    -f --as-flags <flags>     Pass <flags> to the assembler.
uk:    -f --as-flags <ключі>     Передача <ключів> в асемблер.

en:    -h --help                 Display this information.
uk:    -h --help                 Виведення цієї інформації.

en:    -k                     Kill @<n> from exported names
uk:    -k                     Видалення @<n> з експортованих назв.

en:    -k --kill-at              Kill @<n> from exported names.
uk:    -k --kill-at              Видалення @<n> з експортованих назв.

en:    -l --output-lib <outname> Generate an interface library.
uk:    -l --output-lib <вих_назва> Створення бібліотеки інтерфейсу.

en:    -m --machine <machine>    Create as DLL for <machine>.  [default: %s]
uk:    -m --machine <машина>     Створення як DLL для <машини>.  [типово: %s]

en:    -n --no-delete            Keep temp files (repeat for extra preservation).
uk:    -n --no-delete            Залишати тимчасові файли (повтор для додаткового захисту).

en:    -p --ext-prefix-alias <prefix> Add aliases with <prefix>.
uk:    -p --ext-prefix-alias <префікс> Додавання псевдонімів з <префіксом>.

en:    -t --temp-prefix <prefix> Use <prefix> to construct temp file names.
uk:    -t --temp-prefix <префікс> Використання <префіксу> для створення назв часових файлів.

en:    -v --verbose              Be verbose.
uk:    -v --verbose              Режим з докладним виводом.

en:    -x --no-idata4            Don't generate idata$4 section.
uk:    -x --no-idata4            Не створювати розділ idata$4.

en:    -y --output-delaylib <outname> Create a delay-import library.
uk:    -y --output-delaylib <вих_назва> Створення бібліотеки відкладеного імпортування.

en:    -z --output-def <deffile> Name of .def file to be created.
uk:    -z --output-def <def-файл> Назва файла .def, що створюється.

en:    0 (*local*)
uk:    0 (*локальна*)

en:    1 (*global*)
uk:    1 (*глобальна*)

en:    @<file>                   Read options from <file>.
uk:    @<файл>                   Читати ключі з <файла>.

en:    @<file>                Read options from <file>
uk:    @<файл>                Читати ключі з <файла>

en:    Abbrev Offset: %#llx
uk:    Зсув абревіатури: %#llx

en:    Abbrev Offset: %#lx
uk:    Зсув абревіатури: %#lx

en:    DWO ID:        %#llx
uk:    Ід. DWO:       %#llx

en:    DWO ID:        %#lx
uk:    Ід. DWO:       %#lx

en:    Executable: %s
uk:    Виконуваний файл: %s

en:    Floating Point mode:
uk:    Режим рухомої крапки:

en:    Header flags: 0x%08x
uk:    Прапорці заголовка: 0x%08x

en:    Image id    : %.*s
uk:    Ід. образу  : %.*s

en:    Language: %.*s
uk:    Мова: %.*s

en:    Last modified  :
uk:    Останні зміни  :

en:    Length:        %#llx (%s)
uk:    Довжина:       %#llx (%s)

en:    Length:        %#lx (%s)
uk:    Довжина:       %#lx (%s)

en:    Link time:
uk:    Час компонування:

en:    Major id: %u,  minor id: %u
uk:    Основний ід.: %u, допоміжний ід.: %u

en:    Num:    Value          Size Type    Bind   Vis      Ndx Name
uk:    Чис:    Знач           Розм Тип     Зв'яз  Vis      Індекс назви

en:    Num:    Value          Size Type    Bind   Vis+Other Ndx(SecName) Name [+ Version Info]
uk:    Чис:    Знач           Розм Тип     Зв'яз  Vis+Інше Ndx(НазРозд) Назв [+ дані версії]

en:    Num:    Value  Size Type    Bind   Vis      Ndx Name
uk:    Чис:    Знач   Розм Тип     Зв'яз  Vis      Індекс назви

en:    Num:    Value  Size Type    Bind   Vis+Other  Ndx(SecName) Name [+ Version Info]
uk:    Чис:    Знач   Розм Тип     Зв'яз  Vis+Інше   Ndx(НазРозд) Назв [+ дані версії]

en:    Patch time:
uk:    Час латання:

en:    Pointer Size:  %d
uk:    Розмір вказів: %d

en:    Section contributions:
uk:    Внески розділу:

en:    Signature:     %#llx
uk:    Сигнатура:     %#llx

en:    Signature:     %#lx
uk:    Сигнатура:     %#lx

en:    Stack Size: 0x%x
uk:    Розмір стека: 0x%x

en:    Stack allocated: %x
uk:    Отриманий стек: %x

en:    Type Offset:   %#llx
uk:    Зсув типу:     %#llx

en:    Type Offset:   %#lx
uk:    Зсув типу:     %#lx

en:    Unit Type:     %s (%x)
uk:    Тип модуля:     %s (%x)

en:    Version:       %d
uk:    Версія:        %d

en:    [Index]    Name
uk:    [Індекс]   Назва

en:    description data:
uk:    дані опису:

en:    identity: %s
uk:    профіль: %s

en:   # sc         value    section  type aux name/off
uk:   # кз         значення розділ   тип  доп назва/зсув

en:   %#06zx:   Name index: %lx
uk:   %#06zx:   індекс назви: %lx

en:   %#06zx:   Name: %s
uk:   %#06zx:   назва: %s

en:   %#06zx: Parent %d, name index: %ld
uk:   %#06zx: Батько %d, індекс назви: %ld

en:   %#06zx: Parent %d: %s
uk:   %#06zx: батьківський %d: %s

en:   %#06zx: Rev: %d  Flags: %s
uk:   %#06zx: випуск: %d прапорці: %s

en:   %#06zx: Version: %d
uk:   %#06zx: версія: %d

en:   %*s %*s Purpose
uk:   %*s %*s призначення

en:   %*s %10s %*s Purpose
uk:   %*s %10s %*s призначення

en:   %-20s %-10s	Description
uk:   %-20s %-10s	Опис

en:   %s: <corrupt len %llu>
uk:   %s: <пошкоджена довжина %llu>

en:   %s: <corrupt len %lu>
uk:   %s: <пошкоджена довжина %lu>

en:   %u index entry:
     |   %u index entries:
uk[0]:   %u запис покажчика:
uk[1]:   %u записи покажчика:
uk[2]:   %u записів покажчика:
uk[3]:   %u запис покажчика:

en:   (Starting at file offset: 0x%lx)
uk:   (Починається з такого зсуву у файлі: 0x%lx)

en:   (Unknown inline attribute value: %#llx)
uk:   (Невідоме значення вбудованого атрибута: %#llx)

en:   (Unknown inline attribute value: %#lx)
uk:   (Невідоме значення вбудованого атрибута: %#lx)

en:   --ctf-parent=<name>    Use CTF archive member <name> as the CTF parent
uk:   --ctf-parent=<назва>   скористатися елементом архіву CTF <назва> як батьківським CTF

en:   --ctf-strings=<number|name>
                             Use section <number|name> as the CTF external strtab
uk:   --ctf-strings=<номер|назва>
                             використати розділ <номер|назва> як зовнішню таблицю рядків CTF

en:   --ctf-symbols=<number|name>
                             Use section <number|name> as the CTF external symtab
uk:   --ctf-symbols=<номер|назва>
                             скористатися розділом <номер|назва> як зовнішньою таблицею символів CTF

en:   --ctf=<number|name>    Display CTF info from section <number|name>
uk:   --ctf=<номер|назва>     вивести відомості CTF з розділу <номер|назва>

en:   --dwarf-depth=N        Do not display DIEs at depth N or greater
uk:   --dwarf-depth=N        Не показувати DIE глибиною N або більше

en:   --dwarf-start=N        Display DIEs starting at offset N
uk:   --dwarf-start=N        Показувати DIE, що починаються зі зміщенням N

en:   --enable-x86-feature [ibt|shstk|lam_u48|lam_u57]
                                  Enable x86 feature
      --disable-x86-feature [ibt|shstk|lam_u48|lam_u57]
                                  Disable x86 feature
uk:   --enable-x86-feature [ibt|shstk|lam_u48|lam_u57]
                                  увімкнути можливість x86
      --disable-x86-feature [ibt|shstk|lam_u48|lam_u57]
                                  вимкнути можливість x86

en:   --input-mach [none|i386|iamcu|l1om|k1om|x86_64]
                                  Set input machine type
      --output-mach [none|i386|iamcu|l1om|k1om|x86_64]
                                  Set output machine type
      --input-type [none|rel|exec|dyn]
                                  Set input file type
      --output-type [none|rel|exec|dyn]
                                  Set output file type
      --input-osabi [%s]
                                  Set input OSABI
      --output-osabi [%s]
                                  Set output OSABI
      --input-abiversion [0-255]  Set input ABIVERSION
      --output-abiversion [0-255] Set output ABIVERSION
uk:   --input-mach [none|i386|iamcu|l1om|k1om|x86_64]
                                  Встановити вхідний тип комп'ютера
      --output-mach [none|i386|iamcu|l1om|k1om|x86_64]
                                  Встановити вихідний тип комп'ютера
      --input-type [none|rel|exec|dyn]
                                  Встановити вхідний тип файла
      --output-type [none|rel|exec|dyn]
                                  Встановити вихідний тип файла
      --input-osabi [%s]
                                  Встановити вхідний OSABI
      --output-osabi [%s]
                                  Встановити вихідний OSABI
      --input-abiversion [0-255]  Встановити значення ABIVERSION вхідних даних
      --output-abiversion [0-255] Встановити значення ABIVERSION результату

en:   --output=DIRNAME - specify the output directory for extraction operations
uk:   --output=КАТАЛОГ — вказати каталог виведення даних для дій із видобування

en:   --plugin <name>              Load the specified plugin
uk:   --plugin <назва>             Завантажити вказаний додаток

en:   --plugin <p> - load the specified plugin
uk:   --plugin <p> — завантажити вказаний додаток

en:   --record-libdeps=<text> - specify the dependencies of this library
uk:   --record-libdeps=<текст> - вказати залежності цієї бібліотеки

en:   --sframe[=NAME]        Display SFrame info from section NAME, (default '.sframe')
uk:   --sframe[=НАЗВА]       вивести дані SFrame з розділу НАЗВА (типово '.sframe')

en:   --target=BFDNAME - specify the target object format as BFDNAME
uk:   --target=BFD-назва — вказати як формат об'єкта призначення BFD-назву

en:   --thin       - make a thin archive
uk:   --thin       - створити тонкий архів

en:   -A --arch-specific     Display architecture specific information (if any)
uk:   -A --arch-specific     вивести специфічні для архітектури дані, якщо такі буде виявлено

en:   -A, --print-file-name  Print name of the input file before every symbol
uk:   -A, --print-file-name  виводити назву вхідного файла перед кожним символом

en:   -B                     Same as --format=bsd
uk:   -B                     те саме, що і --format=bsd

en:   -C --demangle[=STYLE]  Decode mangled/processed symbol names
uk:   -C, --demangle[=СТИЛЬ] декодувати зашифровані/оброблені назви символів

en:   -C, --demangle[=STYLE]         Decode mangled/processed symbol names
uk:   -C, --demangle[=СТИЛЬ]        декодувати зашифровані/оброблені назви символів

en:   -C, --demangle[=STYLE] Decode mangled/processed symbol names
uk:   -C, --demangle[=СТИЛЬ] декодувати зашифровані/оброблені назви символів

en:   -D                           Use zero for symbol map timestamp
      -U                           Use actual symbol map timestamp (default)
uk:   -D                           використовувати нуль для часової позначки символьної карти
      -U                           використовувати поточну часову позначку для символьної карти (типово)

en:   -D                           Use zero for symbol map timestamp (default)
      -U                           Use an actual symbol map timestamp
uk:   -D                           використовувати нуль для часової позначки символьної карти (типово)
      -U                           використовувати поточну часову позначку для символьної карти

en:   -D --enable-deterministic-archives
                                       Produce deterministic output when stripping archives
      -U --disable-deterministic-archives
                                       Disable -D behavior (default)
uk:   -D --enable-deterministic-archives
                                       виводити детерміністичний результат під час спрощення архівів
      -U --disable-deterministic-archives
                                       вимкнути поведінку -D (типово)

en:   -D --enable-deterministic-archives
                                       Produce deterministic output when stripping archives (default)
      -U --disable-deterministic-archives
                                       Disable -D behavior
uk:   -D --enable-deterministic-archives
                                       виводити детерміністичний результат під час спрощення архівів (типово)
      -U --disable-deterministic-archives
                                       вимкнути поведінку -D

en:   -D --use-dynamic       Use the dynamic section info when displaying symbols
uk:   -D --use-dynamic       при показі символів використати дані щодо динамічних розділів

en:   -D, --disassemble-all    Display assembler contents of all sections
uk:   -D, --disassemble-all    вивести дані асемблера усіх розділів

en:   -D, --dynamic          Display dynamic symbols instead of normal symbols
uk:   -D, --dynamic          вивести динамічні символи замість звичайних символів

en:   -EB --endian=big               Assume big endian format when disassembling
uk:   -EB --endian=big               припускати зворотний порядок байтів при дизасемлюванні

en:   -EL --endian=little            Assume little endian format when disassembling
uk:   -EL --endian=little            припускати прямий порядок байтів при дизасемблюванні

en:   -F, --file-offsets             Include file offsets when displaying information
uk:   -F, --file-offsets             включити зсуви у файлах при виведенні даних

en:   -G, --stabs              Display (in raw form) any STABS info in the file
uk:   -G, --stabs              вивести (без обробки) усі дані STABS у файлі

en:   -H --help                    Print this help message
      -v --verbose                 Verbose - tells you what it's doing
      -V --version                 Print version information
uk:   -H --help                    Вивід довідки
      -v --verbose                 Докладний вивід про виконувані дії
      -V --version                 Вивід інформації про версію

en:   -H --help              Display this information
uk:   -H --help              вивести ці відомості

en:   -H, --help               Display this information
uk:   -H, --help               вивести ці дані

en:   -I --histogram         Display histogram of bucket list lengths
uk:   -I --histogram         Показати гістограму довжин списку блоків

en:   -I --input-target <bfdname>      Assume input file is in format <bfdname>
      -O --output-target <bfdname>     Create an output file in format <bfdname>
      -B --binary-architecture <arch>  Set output arch, when input is arch-less
      -F --target <bfdname>            Set both input and output format to <bfdname>
         --debugging                   Convert debugging information, if possible
      -p --preserve-dates              Copy modified/access timestamps to the output
uk:   -I --input-target <назва_bfd>    припускати, що форматом файла вхідних даних є <назва_bfd>
      -O --output-target <назва_bfd>   створити файл результатів у форматі <назва_bfd>
      -B --binary-architecture <арх>   встановити архітектуру результатів, якщо для вхідних даних не визначено архітектури
      -F --target <назва_bfd>          встановити для вхідних і вихідних даних формат <назва_bfd>
         --debugging                   перетворювати діагностичні дані, якщо це можливо
      -p --preserve-dates              копіювати часові позначки зміни або доступу у результатах

en:   -I --input-target=<bfdname>      Assume input file is in format <bfdname>
      -O --output-target=<bfdname>     Create an output file in format <bfdname>
      -F --target=<bfdname>            Set both input and output format to <bfdname>
      -p --preserve-dates              Copy modified/access timestamps to the output
uk:   -I --input-target=<назва_bfd>    припускати, що форматом файла вхідних даних є <назва_bfd>
      -O --output-target=<назва_bfd>   створити файл результатів у форматі <назва_bfd>
      -F --target <назва_bfd>          встановити для вхідних і вихідних даних формат <назва_bfd>
      -p --preserve-dates              копіювати часові позначки зміни або доступу у результатах

en:   -I, --include=DIR              Add DIR to search list for source files
uk:   -I, --include=КАТ              додати каталог КАТ до списку пошуку файлів із початковим кодом

en:   -L --lint|--enable-checks
                             Display warning messages for possible problems
uk:   -L --lint|--enable-checks
                             вивести попередження щодо можливих проблем

en:   -L, --process-links      Display the contents of non-debug sections in
                                separate debuginfo files.  (Implies -WK)
uk:   -L, --process-links      вивести вміст недіагностичних розділів до
                                окремих файлів debuginfo. (Дописує -WK)

en:   -M, --disassembler-options=OPT Pass text OPT on to the disassembler
uk:   -M, --disassembler-options=ПАР передати текст ПАР дизасемблеру

en:   -P --process-links     Display the contents of non-debug sections in separate
                              debuginfo files.  (Implies -wK)
uk:   -P, --process-links    вивести вміст недіагностичних розділів до
                              окремих файлів debuginfo. (Дописує -wK)

en:   -P, --portability      Same as --format=posix
uk:   -P, --portability      те саме, що і --format=posix

en:   -P, --private=OPT,OPT... Display object format specific contents
uk:   -P, --private=ПАР,ПАР... вивести специфічні для форматів об'єктів дані

en:   -R --relocated-dump=<number|name>
                             Dump the relocated contents of section <number|name>
uk:   -R --relocated-dump=<номер|назва>
                             вивести дамп вмісту пересунутих даних розділу <номер|назва>

en:   -R --remove-section=<name>       Also remove section <name> from the output
         --remove-relocations <name>   Remove relocations from section <name>
         --strip-section-headers       Strip section headers from the output
      -s --strip-all                   Remove all symbol and relocation information
      -g -S -d --strip-debug           Remove all debugging symbols & sections
         --strip-dwo                   Remove all DWO sections
         --strip-unneeded              Remove all symbols not needed by relocations
         --only-keep-debug             Strip everything but the debug information
      -M  --merge-notes                Remove redundant entries in note sections (default)
          --no-merge-notes             Do not attempt to remove redundant notes
      -N --strip-symbol=<name>         Do not copy symbol <name>
         --keep-section=<name>         Do not strip section <name>
      -K --keep-symbol=<name>          Do not strip symbol <name>
         --keep-section-symbols        Do not strip section symbols
         --keep-file-symbols           Do not strip file symbol(s)
      -w --wildcard                    Permit wildcard in symbol comparison
      -x --discard-all                 Remove all non-global symbols
      -X --discard-locals              Remove any compiler-generated symbols
      -v --verbose                     List all object files modified
      -V --version                     Display this program's version number
      -h --help                        Display this output
         --info                        List object formats & architectures supported
      -o <file>                        Place stripped output into <file>
uk:   -R --remove-section <назва>      Вилучити розділ <назва> з виводу
         --remove-relocations <назва>  Вилучити пересування з розділу <назва>
         --strip-section-headers       Вилучити з результату заголовки розділів
      -s --strip-all                   Вилучити всі символи та інформацію про пересування
      -g -S -d --strip-debug           Вилучити всі діагностичні символи та розділи
         --strip-dwo                   Вилучити усі розділи DWO
         --strip-unneeded              Вилучити всі символи, не потрібні для пересувань
         --only-keep-debug             Вилучити все, за винятком діагностичних даних
      -M  --merge-notes                Вилучати зайві записи у розділах нотаток (типово)
          --no-merge-notes             Не намагатися вилучати зайві нотатки
      -N --strip-symbol=<назва>        Не копіювати символ <назва>
         --keep-section=<назва>        Не вилучати розділ <назва>
      -K --keep-symbol=<назва>         Копіювати лише символ <назва>
         --keep-section-symbols        Не вилучати символи розділів
         --keep-file-symbols           Не обрізати символи у файлі
      -w --wildcard                    Дозволити маску при порівнянні символів
      -x --discard-all                 Вилучити всі не глобальні символи
      -X --discard-locals              Вилучити всі символи, згенеровані компілятором
      -v --verbose                     Перелічити всі змінені об'єктні файли
      -V --version                     Вивести номер версії цієї програми
      -h --help                        Вивести цю довідку
         --info                        Перелічити підтримувані формати об'єктів та архітектури
      -o <файл>                        Помістити оброблені вихідні дані у <файл>

en:   -R, --dynamic-reloc      Display the dynamic relocation entries in the file
uk:   -R, --dynamic-reloc      вивести динамічні записи пересування до файла

en:   -S --section-headers   Display the sections' header
uk:   -S --section-headers   вивести заголовки розділів

en:   -S, --print-size       Print size of defined symbols
uk:   -S, --print-size       вивести розмір визначених символів

en:   -S, --source             Intermix source code with disassembly
uk:   -S, --source             перемішати початковий код із дизасембльованим

en:   -T --silent-truncation If a symbol name is truncated, do not add [...] suffix
uk:   -T --silent-truncation якщо назву символу обрізано, не додавати суфікс [...]

en:   -T, --dynamic-syms       Display the contents of the dynamic symbol table
uk:   -T, --dynamic-syms       вивести дані таблиці динамічних символів

en:   -U, --defined-only     Display only defined symbols
uk:   -U, --defined-only     вивести лише визначені символи

en:   -U[d|l|i|x|e|h]                Controls the display of UTF-8 unicode characters
      --unicode=[default|locale|invalid|hex|escape|highlight]
uk:   -U[d|l|i|x|e|h]                керує виведенням символів unicode у кодуванні UTF-8
      --unicode=[default|locale|invalid|hex|escape|highlight]

en:   -V --version-info      Display the version sections (if present)
uk:   -V --version-info      вивести розділи версій (якщо є)

en:   -V, --version          Display this program's version number
uk:   -V, --version          вивести номер версії цієї програми

en:   -W --wide              Allow output width to exceed 80 characters
uk:   -W --wide              дозволити виведення із шириною, що перевищує 80 символів

en:   -W, --dwarf[a/=abbrev, A/=addr, r/=aranges, c/=cu_index, L/=decodedline,
                  f/=frames, F/=frames-interp, g/=gdb_index, i/=info, o/=loc,
                  m/=macro, p/=pubnames, t/=pubtypes, R/=Ranges, l/=rawline,
                  s/=str, O/=str-offsets, u/=trace_abbrev, T/=trace_aranges,
                  U/=trace_info]
                               Display the contents of DWARF debug sections
uk:   -W, --dwarf[a/=abbrev, A/=addr, r/=aranges, c/=cu_index, L/=decodedline,
                  f/=frames, F/=frames-interp, g/=gdb_index, i/=info, o/=loc,
                  m/=macro, p/=pubnames, t/=pubtypes, R/=Ranges, l/=rawline,
                  s/=str, O/=str-offsets, u/=trace_abbrev, T/=trace_aranges,
                  U/=trace_info]
                               вивести дані діагностичних розділів DWARF

en:   -W, --no-weak          Ignore weak symbols
uk:   -W, --no-weak          ігнорувати слабкі символи

en:   -WD --dwarf=use-debuginfod
                               When following links, also query debuginfod servers (default)
uk:   -WD --dwarf=use-debuginfod
                               при переході за посиланнями також опитувати сервери debuginfod (типово)

en:   -WE --dwarf=do-not-use-debuginfod
                               When following links, do not query debuginfod servers
uk:   -WE --dwarf=do-not-use-debuginfod
                               при переході за посиланнями не опитувати сервери debuginfod

en:   -WK,--dwarf=follow-links
                               Follow links to separate debug info files
uk:   -WK,--dwarf=follow-links
                               переходити за посиланням до окремих файлів
                               діагностичних даних

en:   -WK,--dwarf=follow-links
                               Follow links to separate debug info files (default)
uk:   -WK,--dwarf=follow-links
                               переходити за посиланням до окремих файлів діагностичних даних (типово)

en:   -WN,--dwarf=no-follow-links
                               Do not follow links to separate debug info files
uk:   -WN,--dwarf=no-follow-links
                               не переходити за посиланнями до окремих файлів діагностичних даних

en:   -WN,--dwarf=no-follow-links
                               Do not follow links to separate debug info files
                                (default)
uk:   -WN,--dwarf=no-follow-links
                               не переходити за посиланнями до окремих файлів
                               діагностичних даних (типово)

en:   -Wk,--dwarf=links        Display the contents of sections that link to
                                separate debuginfo files
uk:   -Wk,--dwarf=links        вивести дані розділів, які пов'язано із
                                окремими файлами debuginfo

en:   -X 32_64               (ignored)
uk:   -X 32_64               (буде проігноровано)

en:   -Z, --decompress         Decompress section(s) before displaying their contents
uk:   -Z, --decompress         розпакувати розділ(и) до показу їхнього вмісту

en:   -a - --all                Scan the entire file, not just the data section
      -d --data                 Only scan the data sections in the file [default]
uk:   -a - --all                сканувати увесь файл, а не лише розділ даних
      -d --data                 сканувати лише розділи даних у файлі [типово]

en:   -a - --all                Scan the entire file, not just the data section [default]
      -d --data                 Only scan the data sections in the file
uk:   -a - --all                сканувати увесь файл, а не лише розділ даних [типово]
      -d --data                 сканувати лише розділи даних у файлі

en:   -a --all               Equivalent to: -h -l -S -s -r -d -V -A -I
uk:   -a --all               еквівалент такого набору: -h -l -S -s -r -d -V -A -I

en:   -a, --archive-headers    Display archive header information
uk:   -a, --archive-headers    вивести відомості щодо заголовка архіву

en:   -a, --debug-syms       Display debugger-only symbols
uk:   -a, --debug-syms       вивести символи, які призначено лише для засобу діагностики

en:   -b, --target=BFDNAME           Specify the target object format as BFDNAME
uk:   -b, --target=BFD-назва         вказати як формат об'єкта призначення BFD-назву

en:   -c --archive-index     Display the symbol/file index in an archive
uk:   -c --archive-index     вивести індекс символів/файлів в архіві

en:   -d --dynamic           Display the dynamic section (if present)
uk:   -d --dynamic           вивести динамічний розділ (якщо є)

en:   -d, --disassemble        Display assembler contents of executable sections
uk:   -d, --disassemble        вивести дані асемблера виконуваних розділів

en:   -e                     (ignored)
uk:   -e                     (буде проігноровано)

en:   -e --headers           Equivalent to: -h -l -S
uk:   -e --headers           еквівалент такого набору: -h -l -S

en:   -e, --debugging-tags     Display debug information using ctags style
uk:   -e, --debugging-tags     вивести діагностичні дані з використанням стилю ctags

en:   -f --print-file-name      Print the name of the file before each string
      -n <number>               Locate & print any sequence of at least <number>
        --bytes=<number>         displayable characters.  (The default is 4).
      -t --radix={o,d,x}        Print the location of the string in base 8, 10 or 16
      -w --include-all-whitespace Include all whitespace as valid string characters
      -o                        An alias for --radix=o
      -T --target=<BFDNAME>     Specify the binary file format
      -e --encoding={s,S,b,l,B,L} Select character size and endianness:
                                s = 7-bit, S = 8-bit, {b,l} = 16-bit, {B,L} = 32-bit
      --unicode={default|locale|invalid|hex|escape|highlight}
      -U {d|l|i|x|e|h}          Specify how to treat UTF-8 encoded unicode characters
      -s --output-separator=<string> String used to separate strings in output.
      @<file>                   Read options from <file>
      -h --help                 Display this information
      -v -V --version           Print the program's version number
uk:   -f --print-file-name      вивести назву файла перед кожним рядком
      -n <число>                знайти і вивести усі послідовності з принаймні <число>
        --bytes=<число>          показаних символів.  (типовим значенням є 4).
      -t --radix={o,d,x}        Виведення розташування рядка у основі числення 8, 10 або 16
      -w --include-all-whitespace Включити усі пробіли як чинні символи рядка
      -o                        Псевдонім для --radix=o
      -T --target=<BFD-НАЗВА>   Вказування формату двійкового файла
      -e --encoding={s,S,b,l,B,L} Вибір розміру символу та порядку байтів:
                                s = 7-біт, S = 8-біт, {b,l} = 16-біт, {B,L} = 32-біт
      --unicode={default|locale|invalid|hex|escape|highlight}
      -U {d|l|i|x|e|h}          вказати спосіб обробки символів unicode у кодуванні UTF-8
      -s --output-separator=<рядок> Рядок для відокремлення рядків у виведених даних.
      @<файл>                   Читати ключі з <файла>
      -h --help                 Виведення цієї інформації
      -v --version              Виведення номера версії програми

en:   -f, --file-headers       Display the contents of the overall file header
uk:   -f, --file-headers       вивести вміст загального заголовка файлів

en:   -f, --format=FORMAT    Use the output format FORMAT.  FORMAT can be `bsd',
                               `sysv', `posix' or 'just-symbols'.
                               The default is `bsd'
uk:   -f, --format=ФОРМАТ    використовувати формат виводу ФОРМАТ ФОРМАТом може бути
                               «bsd», «sysv», «posix» або «just-symbols».
                               Типовим є значення «bsd»

en:   -g --section-groups    Display the section groups
uk:   -g --section-groups    вивести групи розділів

en:   -g, --debugging          Display debug information in object file
uk:   -g, --debugging          вивести діагностичні дані у об'єктному файлі

en:   -g, --extern-only      Display only external symbols
uk:   -g, --extern-only      вивести лише зовнішні символи

en:   -h --file-header       Display the ELF file header
uk:   -h --file-header       вивести заголовок файла ELF

en:   -h --help                   Display this information
      -v --version                Display the version number of %s
uk:   -h --help                  вивести ці дані
      -v --version               вивести номер версії %s

en:   -h, --[section-]headers  Display the contents of the section headers
uk:   -h, --[section-]headers  вивести вміст заголовків розділів

en:   -h, --help             Display this information
uk:    -h --help             вивести ці дані

en:   -i --instruction-dump=<number|name>
                             Disassemble the contents of section <number|name>
uk:   -i --instruction-dump=<номер|назва>
                             Дизасемблювання вмісту розділу <номер|назва>

en:   -i, --info               List object formats and architectures supported
uk:   -i, --info               вивести список підтримуваних форматів об'єктів та архітектур

en:   -j --only-section <name>         Only copy section <name> into the output
         --add-gnu-debuglink=<file>    Add section .gnu_debuglink linking to <file>
      -R --remove-section <name>       Remove section <name> from the output
         --remove-relocations <name>   Remove relocations from section <name>
         --strip-section-headers              Strip section header from the output
      -S --strip-all                   Remove all symbol and relocation information
      -g --strip-debug                 Remove all debugging symbols & sections
         --strip-dwo                   Remove all DWO sections
         --strip-unneeded              Remove all symbols not needed by relocations
      -N --strip-symbol <name>         Do not copy symbol <name>
         --strip-unneeded-symbol <name>
                                       Do not copy symbol <name> unless needed by
                                         relocations
         --only-keep-debug             Strip everything but the debug information
         --extract-dwo                 Copy only DWO sections
         --extract-symbol              Remove section contents but keep symbols
         --keep-section <name>         Do not strip section <name>
      -K --keep-symbol <name>          Do not strip symbol <name>
         --keep-section-symbols        Do not strip section symbols
         --keep-file-symbols           Do not strip file symbol(s)
         --localize-hidden             Turn all ELF hidden symbols into locals
      -L --localize-symbol <name>      Force symbol <name> to be marked as a local
         --globalize-symbol <name>     Force symbol <name> to be marked as a global
      -G --keep-global-symbol <name>   Localize all symbols except <name>
      -W --weaken-symbol <name>        Force symbol <name> to be marked as a weak
         --weaken                      Force all global symbols to be marked as weak
      -w --wildcard                    Permit wildcard in symbol comparison
      -x --discard-all                 Remove all non-global symbols
      -X --discard-locals              Remove any compiler-generated symbols
      -i --interleave[=<number>]       Only copy N out of every <number> bytes
         --interleave-width <number>   Set N for --interleave
      -b --byte <num>                  Select byte <num> in every interleaved block
         --gap-fill <val>              Fill gaps between sections with <val>
         --pad-to <addr>               Pad the last section up to address <addr>
         --set-start <addr>            Set the start address to <addr>
        {--change-start|--adjust-start} <incr>
                                       Add <incr> to the start address
        {--change-addresses|--adjust-vma} <incr>
                                       Add <incr> to LMA, VMA and start addresses
        {--change-section-address|--adjust-section-vma} <name>{=|+|-}<val>
                                       Change LMA and VMA of section <name> by <val>
         --change-section-lma <name>{=|+|-}<val>
                                       Change the LMA of section <name> by <val>
         --change-section-vma <name>{=|+|-}<val>
                                       Change the VMA of section <name> by <val>
        {--[no-]change-warnings|--[no-]adjust-warnings}
                                       Warn if a named section does not exist
         --set-section-flags <name>=<flags>
                                       Set section <name>'s properties to <flags>
         --set-section-alignment <name>=<align>
                                       Set section <name>'s alignment to <align> bytes
         --add-section <name>=<file>   Add section <name> found in <file> to output
         --update-section <name>=<file>
                                       Update contents of section <name> with
                                       contents found in <file>
         --dump-section <name>=<file>  Dump the contents of section <name> into <file>
         --rename-section <old>=<new>[,<flags>] Rename section <old> to <new>
         --long-section-names {enable|disable|keep}
                                       Handle long section names in Coff objects.
         --change-leading-char         Force output format's leading character style
         --remove-leading-char         Remove leading character from global symbols
         --reverse-bytes=<num>         Reverse <num> bytes at a time, in output sections with content
         --redefine-sym <old>=<new>    Redefine symbol name <old> to <new>
         --redefine-syms <file>        --redefine-sym for all symbol pairs 
                                         listed in <file>
         --srec-len <number>           Restrict the length of generated Srecords
         --srec-forceS3                Restrict the type of generated Srecords to S3
         --strip-symbols <file>        -N for all symbols listed in <file>
         --strip-unneeded-symbols <file>
                                       --strip-unneeded-symbol for all symbols listed
                                         in <file>
         --keep-symbols <file>         -K for all symbols listed in <file>
         --localize-symbols <file>     -L for all symbols listed in <file>
         --globalize-symbols <file>    --globalize-symbol for all in <file>
         --keep-global-symbols <file>  -G for all symbols listed in <file>
         --weaken-symbols <file>       -W for all symbols listed in <file>
         --add-symbol <name>=[<section>:]<value>[,<flags>]  Add a symbol
         --alt-machine-code <index>    Use the target's <index>'th alternative machine
         --writable-text               Mark the output text as writable
         --readonly-text               Make the output text write protected
         --pure                        Mark the output file as demand paged
         --impure                      Mark the output file as impure
         --prefix-symbols <prefix>     Add <prefix> to start of every symbol name
         --prefix-sections <prefix>    Add <prefix> to start of every section name
         --prefix-alloc-sections <prefix>
                                       Add <prefix> to start of every allocatable
                                         section name
         --file-alignment <num>        Set PE file alignment to <num>
         --heap <reserve>[,<commit>]   Set PE reserve/commit heap to <reserve>/
                                       <commit>
         --image-base <address>        Set PE image base to <address>
         --section-alignment <num>     Set PE section alignment to <num>
         --stack <reserve>[,<commit>]  Set PE reserve/commit stack to <reserve>/
                                       <commit>
         --subsystem <name>[:<version>]
                                       Set PE subsystem to <name> [& <version>]
         --compress-debug-sections[={none|zlib|zlib-gnu|zlib-gabi|zstd}]
    				   Compress DWARF debug sections
         --decompress-debug-sections   Decompress DWARF debug sections using zlib
         --elf-stt-common=[yes|no]     Generate ELF common symbols with STT_COMMON
                                         type
         --verilog-data-width <number> Specifies data width, in bytes, for verilog output
      -M  --merge-notes                Remove redundant entries in note sections
          --no-merge-notes             Do not attempt to remove redundant notes (default)
      -v --verbose                     List all object files modified
      @<file>                          Read options from <file>
      -V --version                     Display this program's version number
      -h --help                        Display this output
         --info                        List object formats & architectures supported
uk:   -j --only-section <назва>        Копіювати розділ <назва> у вивід
         --add-gnu-debuglink=<файл>    Додавання зв'язування розділу .gnu_debuglink в <файл>
      -R --remove-section <назва>      Вилучити розділ <назва> з виводу
         --remove-relocations <назва>  Вилучити пересування з розділу <назва>
    
         --strip-section-headers       Вилучити з результату заголовки розділів
      -S --strip-all                   Вилучити все символи та інформацію щодо пересування
      -g --strip-debug                 Вилучити всі діагностичні символи та розділи
         --strip-dwo                   Вилучити усі розділи DWO
         --strip-unneeded              Вилучити всі символи, які непотрібні для пересування
      -N --strip-symbol <назва>        Не копіювати символ <назва>
         --strip-unneeded-symbol <назва>
                                       Не копіювати символ <назва>, якщо він не потрібен
                                       для пересування
         --only-keep-debug             Залишити лише діагностичні дані
         --extract-dwo                 Копіювати лише розділи DWO
         --extract-symbol              Вилучити вміст розділу, але зберегти символи
         --keep-section <назва>        Не вилучати розділ <назва>
      -K --keep-symbol <назва>         Копіювати лише символ <назва>
         --keep-section-symbols        Не вилучати символи розділів
         --keep-file-symbols           Не обрізати файлові символи
         --localize-hidden             Увімкнути усі приховані символи ELF у локальні
      -L --localize-symbol <назва>     Примусово позначати символ <назва> як локальний
         --globalize-symbol <назва>    Примусово позначати символ <назва> як загальний
      -G --keep-global-symbol <назва>  Локалізувати всі символи, окрім <назва>
      -W --weaken-symbol <назва>       Примусово позначити символ <назва> як слабкий
         --weaken                      Примусово позначити глобальні символи як слабкі
      -w --wildcard                    Дозволити маску при порівнянні символів
      -x --discard-all                 Вилучити все незагальні символи
      -X --discard-locals              Вилучити усі символи, створені компілятором
      -i --interleave <число>          Копіювати лише один байт через кожне <число> байт
      -b --byte <номер>                Вибрати байт <номер> у кожному блоці, що чергується
         --gap-fill <значення>         Заповнити проміжки між розділами <значенням>
         --pad-to <адрес>              Заповнити останній розділ до адреси <адрес>
         --set-start <адреса>          Встановити початкову адресу в <адреса>
        {--change-start|--adjust-start} <приріст>
                                       Додати <приріст> до початкової адреси
        {--change-addresses|--adjust-vma} <приріст>
                                       Додати <приріст> до LMA, VMA та початкової адрес
        {--change-section-address|--adjust-section-vma} <назва>{=|+|-}<значення>
                                       Змінити LMA та VMA розділу <назва> на <значення>
         --change-section-lma <назва>{=|+|-}<значення>
                                       Змінити LMA розділу <назва> на <значення>
         --change-section-vma <назва>{=|+|-}<значення>
                                       Змінити VMA розділу <назва> на <значення>
        {--[no-]change-warnings|--[no-]adjust-warnings}
                                       Попередити, якщо вказаного розділу не існує
         --set-section-flags <назва>=<ознаки>
                                       Встановити властивості розділу <назва> у <ознаки>
         --set-section-alignment <назва>=<вирівнювання>
                                       Встановити для розділу <назва> вирівнювання у <вирінювання> байтів
         --add-section <назва>=<файл>    Додати розділ <назва>, знайдений у <файлі>, на вивід
         --update-section <назва>=<файл>
                                       Оновити вміст розділу <назва> даними
                                       з файла <файл>
         --dump-section <назва>=<файл> Створити дамп вмісту розділу <назва> у файлі <файл>
         --rename-section <стар>=<нов>[,<ознаки>] Перейменувати розділ <стар> на <нов>
         --long-section-names {enable|disable|keep}
                                       Обробити довгі назви розділів у об'єктах Coff.
         --change-leading-char         Примусово використовувати стиль початкової літери для формату виводу
         --remove-leading-char         Вилучати початкову літеру з глобальних символів
         --reverse-bytes=<число>       Зворотний порядок <число> байтів за раз, у розділів із вмістом
         --redefine-sym <стар>=<нов>   Перевизначити назву символу <стар> на <нов>
         --redefine-syms <файл>        --redefine-sym для всіх пар символів,
                                         перелічених у <файлі>
         --srec-len <число>            Обмежити довжину S-записів, що створюються
         --srec-forceS3                Обмежити тип створених S-записів до S3
         --strip-symbols <файл>        -N для всіх символів, що перелічені у <файлі>
         --strip-unneeded-symbols <файл>
                                       --strip-unneeded-symbol для всіх символів, перелічених
                                         в <файлі>
         --keep-symbols <файл>         -K для всіх символів, перелічених у <файлі>
         --localize-symbols <файл>     -L для всіх символів, перелічених у <файлі>
         --globalize-symbols <файл>    --globalize-symbol для всього вмісту у <файлі>
         --keep-global-symbols <файл>  -G для всіх символів, перелічених у <файлі>
         --weaken-symbols <файл>       -W для всіх символів, перелічених у <файлі>
         --add-symbol <назва>=[<розділ>:]<значення>[,<прапорці>]  Додати символ
         --alt-machine-code <індекс>   Використовувати альтернативний код машини для виводу
         --writable-text               Позначити текст виводу як перезаписуваний
         --readonly-text               Позначити текст виводу як захищений від запису
         --pure                        Позначити файл виводу з розбиттям на сторінки за викликом
         --impure                      Позначити файл виводу як змішаний
         --prefix-symbols <префікс>    Додати <префікс> на початок назви кожного символу
         --prefix-sections <префікс>   Додати <префікс> на початок назви кожного розділу
         --prefix-alloc-sections <префікс>
                                       Додати <префікс> на початок назви кожного
                                         розділу, що призначається
         --file-alignment <число>      Встановити вирівнювання файлів PE у значення <число>
         --heap <reserve>[,<commit>]   Встановити для купи reserve/commit PE значення <reserve>/
                                       <commit>
         --image-base <адреса>         Встановити для основи образу PE значення <адреса>
         --section-alignment <число>   Встановити для вирівнювання розділів PE значення <число>
         --stack <reserve>[,<commit>]  Встановити для стека reserve/commit PE значення <reserve>/
                                       <commit>
         --subsystem <назва>[:<версія>]
                                       Встановити для підсистеми PE значення <назва> [і <версія>]
         --compress-debug-sections[={none|zlib|zlib-gnu|zlib-gabi|zstd}]
                                       Стиснути розділі діагностики DWARF
         --decompress-debug-sections   Розпакувати розділи діагностики DWARF за допомогою zlib
         --elf-stt-common=[yes|no]     Створити загальні символи ELF з типом
                                         STT_COMMON
         --verilog-data-width <число>  Вказує ширину даних у байтах для виведення verilog
      -M  --merge-notes                Вилучити зайві записи у розділах нотаток
          --no-merge-notes             Не намагатися вилучити зайві записи нотаток (типово)
      -v --verbose                     Перелічити всі змінені об'єктні файли
      @<файл>                          Читати ключі з <файла>
      -V --version                     Вивести номер версії цієї програми
      -h --help                        Вивести цю довідку
         --info                        Показати список підтримуваних форматів об'єктів та архітектур

en:   -j, --just-symbols     Same as --format=just-symbols
uk:   -j, --just-symbols     те саме, що і --format=just-symbols

en:   -j, --section=NAME             Only display information for section NAME
uk:   -j, --section=НАЗВА            вивести дані лише для розділу із назвою НАЗВА

en:   -l --program-headers   Display the program headers
uk:   -l --program-headers   вивести заголовки програми

en:   -l, --line-numbers             Include line numbers and filenames in output
uk:   -l, --line-numbers             включити до виведених даних номери рядків та назви файлів

en:   -l, --line-numbers     Use debugging information to find a filename and
                               line number for each symbol
uk:   -l, --line-numbers     скористатися відомостями щодо діагностики для пошуку
                               назви файла і номера рядка для кожного з символів

en:   -m, --architecture=MACHINE     Specify the target architecture as MACHINE
uk:   -m, --architecture=АРХІТЕК     вказати цільову архітектуру як АРХІТЕК

en:   -n --notes             Display the contents of note sections (if present)
uk:   -n --notes             вивести вміст розділів нотаток (якщо є)

en:   -n, --numeric-sort     Sort symbols numerically by address
uk:   -n, --numeric-sort     упорядкувати символи у числовий спосіб за адресою

en:   -o                     Same as -A
uk:   -o                     те саме, що і -A

en:   -p --string-dump=<number|name>
                             Dump the contents of section <number|name> as strings
uk:   -p --string-dump=<номер|назва>
                             створити дамп вмісту розділу <номер|назва> у форматі рядків

en:   -p, --no-sort          Do not sort the symbols
uk:   -p, --no-sort          не упорядковувати символи

en:   -p, --private-headers    Display object format specific file header contents
uk:   -p, --private-headers    вивести специфічний для формату об'єктів вміст заголовків файлів

en:   -r                           Ignored for compatibility with rc
      @<file>                      Read options from <file>
      -h --help                    Print this help message
      -V --version                 Print version information
uk:   -r                           Пропущено для сумісності з rc
      @<файл>                      Читати ключі з <файла>
      -h --help                    Виведення цієї довідки
      -V --version                 Виведення інформації про версії

en:   -r --relocs            Display the relocations (if present)
uk:   -r --relocs            вивести пересування (якщо є)

en:   -r, --reloc              Display the relocation entries in the file
uk:   -r, --reloc              вивести записи пересування до файла

en:   -r, --reverse-sort     Reverse the sense of the sort
uk:   -r, --reverse-sort     зЗмінити порядок на протилежний

en:   -s --syms              Display the symbol table
uk:   -s --syms              вивести таблицю символів

en:   -s, --full-contents      Display the full contents of all sections requested
uk:   -s, --full-contents      вивести весь вміст всіх вказаних розділів

en:   -s, --print-armap      Include index for symbols from archive members
uk:   -s, --print-armap      включити покажчик для символів з елементів архіву

en:   -t                           Update the archive's symbol map timestamp
      -h --help                    Print this help message
      -v --version                 Print version information
uk:   -t                           Оновити часову позначку карти символів архіву
      -h --help                    Вивести це довідкове повідомлення
      -v --version                 Вивести дані щодо версії

en:   -t --section-details   Display the section details
uk:   -t --section-details   вивести подробиці щодо розділу

en:   -t, --radix=RADIX      Use RADIX for printing symbol values
uk:   -t, --radix=RADIX      використати RADIX для виведення значень символів

en:   -t, --syms               Display the contents of the symbol table(s)
uk:   -t, --syms               вивести дані таблиць символів

en:   -u --unwind            Display the unwind info (if present)
uk:   -u --unwind            вивести відомості щодо unwind (якщо є)

en:   -u, --undefined-only   Display only undefined symbols
uk:   -u, --undefined-only   вивести лише невизначені символи

en:   -v --version           Display the version number of readelf
uk:   -v --version           вивести номер версії readelf

en:   -v, --version            Display this program's version number
uk:   -v, --version            вивести номер версії цієї програми

en:   -w --debug-dump[a/=abbrev, A/=addr, r/=aranges, c/=cu_index, L/=decodedline,
                      f/=frames, F/=frames-interp, g/=gdb_index, i/=info, o/=loc,
                      m/=macro, p/=pubnames, t/=pubtypes, R/=Ranges, l/=rawline,
                      s/=str, O/=str-offsets, u/=trace_abbrev, T/=trace_aranges,
                      U/=trace_info]
                             Display the contents of DWARF debug sections
uk:   -w --debug-dump[a/=abbrev, A/=addr, r/=aranges, c/=cu_index, L/=decodedline,
                      f/=frames, F/=frames-interp, g/=gdb_index, i/=info, o/=loc,
                      m/=macro, p/=pubnames, t/=pubtypes, R/=Ranges, l/=rawline,
                      s/=str, O/=str-offsets, u/=trace_abbrev, T/=trace_aranges,
                      U/=trace_info]
                             вивести вміст діагностичних розділів DWARF

en:   -w, --wide                     Format output for more than 80 columns
uk:   -w, --wide                     форматувати виведені дані з понад 80 позиціями у рядку

en:   -wD --debug-dump=use-debuginfod
                             When following links, also query debuginfod servers (default)
uk:   -wD --debug-dump=use-debuginfod
                             при переході за посиланнями також опитувати сервери debuginfod (типово)

en:   -wE --debug-dump=do-not-use-debuginfod
                             When following links, do not query debuginfod servers
uk:   -wE --debug-dump=do-not-use-debuginfod
                             при переході за посиланнями не опитувати сервери debuginfod

en:   -wK --debug-dump=follow-links
                             Follow links to separate debug info files
uk:   -wK --debug-dump=follow-links
                             переходити за посиланням до окремих файлів діагностичних даних

en:   -wK --debug-dump=follow-links
                             Follow links to separate debug info files (default)
uk:   -wK --debug-dump=follow-links
                             переходити за посиланням до окремих файлів діагностичних даних (типово)

en:   -wN --debug-dump=no-follow-links
                             Do not follow links to separate debug info files
uk:   -wN --debug-dump=no-follow-links
                             не переходити за посиланнями до окремих файлів діагностичних даних

en:   -wN --debug-dump=no-follow-links
                             Do not follow links to separate debug info files
                              (default)
uk:   -wN --debug-dump=no-follow-links
                             не переходити за посиланнями до окремих файлів
                             діагностичних даних (типово)

en:   -wk --debug-dump=links Display the contents of sections that link to separate
                              debuginfo files
uk:   -wk --debug-dump=links вивести вміст розділів, які посилаються на окремі
                              файли debuginfo

en:   -x --hex-dump=<number|name>
                             Dump the contents of section <number|name> as bytes
uk:   -x --hex-dump=<номер|назва>
                             вивести дамп щодо вмісту розділу <номер|назва> як байти

en:   -x, --all-headers        Display the contents of all headers
uk:   -x, --all-headers        вивести вміст усіх заголовків

en:   -z --decompress        Decompress section before dumping it
uk:   -z --decompress        розпакувати розділ до створення його дампу

en:   -z, --disassemble-zeroes       Do not skip blocks of zeroes when disassembling
uk:   -z, --disassemble-zeroes       не пропускати блоки нулів при дизасемблюванні

en:   32 bit pointers:
uk:   32-бітові вказівники:

en:   64 bit pointers:
uk:   64-бітові вказівники:

en:   <corrupt - data size is too small>
uk:   <пошкоджено - надто малий розмір даних>

en:   <corrupt - note is too small>
uk:   <пошкоджено — надто мала нотатка>

en:   <corrupt name>
uk:   <пошкоджено назву>

en:   <unknown tag %ld>:
uk:   <невідома мітка %ld>:

en:   <unknown tag %lld>:
uk:   <невідома мітка %lld>:

en:   @<file>                  Read options from <file>
uk:    @<файл>                 читати ключі з <файла>.

en:   @<file>                Read options from <file>
uk:    @<файл>                Читати параметри з <файла>

en:   @<file>      - read options from <file>
uk:   @<файл>      - читати ключі з <файла>

en:   @FILE                  Read options from FILE
uk:   @ФАЙЛ                  прочитати параметри з файла ФАЙЛ

en:   ABI Version:                       %d
uk:   Версія ABI:                        %d

en:   Address size (bytes):        %d
uk:   Розмір адреси (байти):       %d

en:   Address size:    %u
uk:   Розмір адреси:   %u

en:   Advance Line by %d to %d
uk:   Просування рядка на %d до %d

en:   Advance PC by %llu to %#llx%s
uk:   Просування лічильника команд на %llu до %#llx%s

en:   Advance PC by %llu to %#llx[%d]%s
uk:   Просування лічильника команд на %llu до %#llx[%d]%s

en:   Advance PC by %lu to %#lx%s
uk:   Просування лічильника команд на %lu до %#lx%s

en:   Advance PC by %lu to %#lx[%d]%s
uk:   Просування лічильника команд на %lu до %#lx[%d]%s

en:   Advance PC by constant %llu to %#llx%s
uk:   Просування лічильника команд на сталу %llu до %#llx%s

en:   Advance PC by constant %llu to %#llx[%d]%s
uk:   Просування лічильника команд на сталу %llu до %#llx[%d]%s

en:   Advance PC by constant %lu to %#lx%s
uk:   Просування лічильника команд на сталу %lu до %#lx%s

en:   Advance PC by constant %lu to %#lx[%d]%s
uk:   Просування лічильника команд на сталу %lu до %#lx[%d]%s

en:   Advance PC by fixed size amount %llu to %#llx
uk:   Просування лічильника команд на величину фіксованого розміру %llu до %#llx

en:   Advance PC by fixed size amount %lu to %#lx
uk:   Просування лічильника команд на величину фіксованого розміру %lu до %#lx

en:   Augmentation data:
uk:   Дані розширення:

en:   Build-ID (%#zx bytes):
uk:   Ід. збирання (%#zx байтів):

en:   CRC value: %#x
uk:   Значення CRC: %#x

en:   Checksum Len: %llu
uk:   Довжина контрольної суми: %llu

en:   Checksum Len: %lu
uk:   Довжина контрольної суми: %lu

en:   Checksum:
uk:   Контрольна сума:

en:   Class:                             %s
uk:   Клас:                             %s

en:   Cnt: %d
uk:   Лічильник: %d

en:   Comdat_Key       Kind  Visibility     Size      Slot      Type  Section Name
uk:   Ключ_Comdat      Тип   Видимість      Розмір    Слот      Тип   Назва розділу

en:   Comdat_Key       Kind  Visibility     Size      Slot Name
uk:   Ключ_Comdat      Тип   Видимість      Розмір    Слот Назва

en:   Compact model index: %d
uk:   Індекс компактної моделі: %d

en:   Compilation Unit @ offset %#llx:
uk:   Модуль збирання зі зсувом %#llx:

en:   Compilation Unit @ offset %#lx:
uk:   Модуль збирання зі зсувом %#lx:

en:   Copy
uk:   Копія

en:   Count Encoding Format:   %#x (%s)
uk:   Формат кодування лічильника:   %#x (%s)

en:   DWARF Version:               %d
uk:   DWARF версія:                %d

en:   DWARF version:   %u
uk:   Версія DWARF:     %u

en:   DW_CFA_??? (User defined call frame op: %#x)
uk:   DW_CFA_??? (Визначена користувачем операція фрейму викликів: %#x)

en:   Data:                              %s
uk:   Дані:                            %s

en:   Directory: %s
uk:   Каталог: %s

en:   Entries in search table: %#llx
uk:   Записи у таблиці пошуку: %#llx

en:   Entries in search table: %#lx
uk:   Записи у таблиці пошуку: %#lx

en:   Entry
uk:   Запис

en:   Entry	Dir	Time	Size	Name
uk:   Пункт	Каталог	Час	Розмір	Назва

en:   Entry point address:
uk:   Адреса точки входу:

en:   Extended opcode %d:
uk:   Розширений код операції %d:

en:   Extension opcode arguments:
uk:   Аргументи коду операції розширення:

en:   File: %lx
uk:   Файл: %lx

en:   File: %s
uk:   Файл: %s

en:   Filename:     %s
uk:   Назва файла:     %s

en:   Flags
uk:   Ознаки

en:   Flags:                             0x%lx%s
uk:   Ознаки:                             0x%lx%s

en:   Flags: %s  Version: %d
uk:   Ознаки: %s  Версія: %d

en:   For compilation unit at offset %#llx:
uk:   Для модуля збирання за зсувом %#llx:

en:   For compilation unit at offset %#lx:
uk:   Для модуля збирання за зсувом %#lx:

en:   Generic options:
uk:   Загальні ключі:

en:   ID:
uk:   Ід.:

en:   ID:        <not specified>
uk:   Ід.:       <не вказано>

en:   Index: %d  Cnt: %d
uk:   Індекс: %d  Лічильник: %d

en:   Initial value of 'is_stmt':  %d
uk:   Поч. значення 'is_stmt':     %d

en:   Is Supp:      %u
uk:   Є додатком:   %u

en:   Length:                              %ld
uk:   Довжина:                            %ld

en:   Length:                              %lld
uk:   Довжина:                            %lld

en:   Length:                      %ld
uk:   Довжина:                     %ld

en:   Length:                      %lld
uk:   Довжина:                     %lld

en:   Length:                   %ld
uk:   Довжина:                  %ld

en:   Length:                   %lld
uk:   Довжина:                  %lld

en:   Length:          %#llx
uk:   Довжина:         %#llx

en:   Length:          %#lx
uk:   Довжина:         %#lx

en:   Line Base:                   %d
uk:   Основа рядка:                %d

en:   Line Range:                  %d
uk:   Діапазон рядка :             %d

en:   Machine:                           %s
uk:   Машина:                            %s

en:   Maximum Ops per Instruction: %d
uk:   Макс. к-ть операцій на інструкцію: %d

en:   Minimum Instruction Length:  %d
uk:   Мінім. довжина інструкції:   %d

en:   Name:      %s
uk:   Назва:     %s

en:   No aux header
uk:   Немає допом. заголовка

en:   No emulation specific options
uk:   Не вказані специфічні для емуляції параметри

en:   No section header
uk:   Немає заголовка розділу

en:   No section headers
uk:   Немає заголовків розділів

en:   No strings found in this section.
uk:   У цьому розділі не знайдено рядків.

en:   Num:    Index       Value  Name
uk:   Ном:    Індекс     Значення Назва

en:   Number TAG (%#llx)
uk:   Номер ТЕҐ (%#llx)

en:   Number TAG (%#lx)
uk:   Номер ТЕҐ (%#lx)

en:   Number of columns:       %u
uk:   Кількість стовпчиків:    %u

en:   Number of program headers:         %u
uk:   Кількість заголовків програми:      %u

en:   Number of section headers:         %u
uk:   Число заголовків розділу:          %u

en:   Number of slots:         %u
uk:   Кількість слотів:         %u

en:   Number of used entries:  %u
uk:   Кількість використаних записів:  %u

en:   Offset          Info           Type           Sym. Value    Sym. Name
uk:   Зсув            Інфо           Тип            Знач.симв.    Назва симв.

en:   Offset          Info           Type           Sym. Value    Sym. Name + Addend
uk:   Зсув            Інфо           Тип            Знач.симв.    Назва симв. + Addend

en:   Offset entries:  %u
uk:   Записів зсуву:   %u

en:   Offset into .debug_info section:     %#llx
uk:   Зсув до розділу .debug_info:         %#llx

en:   Offset into .debug_info section:     %#lx
uk:   Зсув до розділу .debug_info:         %#lx

en:   Offset into .debug_info:  %#llx
uk:   Зсув до .debug_info:  %#llx

en:   Offset into .debug_info:  %#lx
uk:   Зсув до .debug_info:  %#lx

en:   Offset into .debug_line:     %#llx
uk:   Зсув до .debug_line:         %#llx

en:   Offset into .debug_line:     %#lx
uk:   Зсув до .debug_line:         %#lx

en:   Offset size:                 %d
uk:   Розмір зсуву:                %d

en:   Offset table
uk:   Таблиця зсувів

en:   Offset:                      %#llx
uk:   Зсув:                        %#llx

en:   Offset:                      %#lx
uk:   Зсув:                        %#lx

en:   Offset:                      %#tx
uk:   Зсув:                        %#tx

en:   Offset: 0x%08llx  Link: %u (%s)
uk:   Зсув: 0x%08llx  Зв'язок: %u (%s)

en:   Offset: 0x%08lx  Link: %u (%s)
uk:   Зсув: 0x%08lx  Зв'язок: %u (%s)

en:   Opcode %d has %d arg
     |   Opcode %d has %d args
uk[0]:   Код операції %d містить %d аргумент
uk[1]:   Код операції %d містить %d аргументи
uk[2]:   Код операції %d містить %d аргументів
uk[3]:   Код операції %d містить %d аргумент

en:   Opcode Base:                 %d
uk:   Основа коду операції:        %d

en:   Options for %s:
uk:   Ключі для %s:

en:   Options passed to DLLTOOL:
uk:   Ключі, що передаються у DLLTOOL:

en:   Personality routine:
uk:   Підпрограма персоналізації:

en:   Pointer Encoding Format: %#x (%s)
uk:   формат кодування вказівника: %#x (%s)

en:   Pointer Size:             %d
uk:   Розмір вказівника:        %d

en:   Prologue Length:             %d
uk:   Довжина прологу:               %d

en:   Registers restored:
uk:   Відновлено регістри:

en:   Rest are passed unmodified to the language driver
uk:   Решта без змін передано драйверу мови

en:   Restore stack from frame pointer
uk:   Відновити стек на основі вказівника кадру

en:   Return register: %s
uk:   Регістр повернення: %s

en:   Section header string table index: %u
uk:   Індекс таблиці рядків заголовка розділу: %u

en:   Segment Sections...
uk:   Сегмент Розділи...

en:   Segment Size:             %d
uk:   Розмір сегмента:          %d

en:   Segment selector (bytes):    %d
uk:   Селектор сегментів (байти):  %d

en:   Segment size:    %u
uk:   Розмір сегмента: %u

en:   Separate debug info file: %s
uk:   Окремий файл діагностичних даних: %s

en:   Set File Name to entry %llu in the File Name Table
uk:   Встановлення назви файла до пункту %llu у таблиці назв файлів

en:   Set File Name to entry %lu in the File Name Table
uk:   Встановлення назви файла до пункту %lu у таблиці назв файлів

en:   Set ISA to %llu
uk:   Встановлення ISA в %llu

en:   Set ISA to %lu
uk:   Встановлення ISA в %lu

en:   Set basic block
uk:   Встановлення базового блоку

en:   Set column to %llu
uk:  встановити значення стовпчика %llu

en:   Set column to %lu
uk:  встановити значення стовпчика %lu

en:   Set epilogue_begin to true
uk:   Встановлення epilogue_begin в `істина'

en:   Set is_stmt to %d
uk:   Встановити для is_stmt значення %d

en:   Set prologue_end to true
uk:   Встановлення prologue_end в `істина'

en:   Size of area in .debug_info section: %ld
uk:   Розм. області у розділі .debug_info: %ld

en:   Size of area in .debug_info section: %lld
uk:   Розм. області у розділі .debug_info: %lld

en:   Size of program headers:           %u (bytes)
uk:   Розмір заголовків програми:       %u (байт)

en:   Size of section headers:           %u (bytes)
uk:   Розмір заголовків розділу:         %u (байт)

en:   Size of this header:               %u (bytes)
uk:   Розмір цього заголовка:            %u (байт)

en:   Size table
uk:   Таблиця розмірів

en:   Special opcode %d: advance Address by %llu to %#llx%s
uk:   Спеціальний код операції %d: просування адреси на %llu до %#llx%s

en:   Special opcode %d: advance Address by %llu to %#llx[%d]%s
uk:   Спеціальний код операції %d: просування адреси на %llu до %#llx[%d]%s

en:   Special opcode %d: advance Address by %lu to %#lx%s
uk:   Спеціальний код операції %d: просування адреси на %lu до %#lx%s

en:   Special opcode %d: advance Address by %lu to %#lx[%d]%s
uk:   Спеціальний код операції %d: просування адреси на %lu до %#lx[%d]%s

en:   Stack increment %d
uk:   Крок збільшення стека %d

en:   Start of frame section:  %#llx
uk:   Розділ початку фрейма:  %#llx

en:   Start of frame section:  %#lx
uk:   Розділ початку фрейма:  %#lx

en:   Table Encoding Format:   %#x (%s)
uk:   Формат кодування таблиці:   %#x (%s)

en:   Tag        Type                         Name/Value
uk:   Тег        Тип                          Назва/Значення

en:   Type           Offset             VirtAddr           PhysAddr
uk:   Тип            Зсув              Віртуальна адреса   Фізична адреса

en:   Type           Offset   VirtAddr           PhysAddr           FileSiz  MemSiz   Flg Align
uk:   Тип            Зсув    Віртуальна адреса   Фізична адреса     Рзм.фйл  Рзм.пм   Озн Вирівн

en:   Type           Offset   VirtAddr   PhysAddr   FileSiz MemSiz  Flg Align
uk:   Тип            Зсув    Вірт.адр   Фіз.адр    Рзм.фйл Рзм.пм  Озн Вирівн

en:   Type:                              %s
uk:   Тип:                               %s

en:   Unhandled location type %u
uk:   Непридатний до обробки тип розташування %u

en:   Unhandled magic
uk:   Непридатна до обробки контрольна сума

en:   Unknown GNU attribute: %s
uk:   Невідомий атрибут GNU: %s

en:   Unknown attribute:
uk:   Невідомий атрибут:

en:   Unknown opcode %d with operands:
uk:   Невідомий код операції %d з такими операндами:

en:   Unsupported version (%d)
uk:   Непідтримувана версія (%d)

en:   Version def aux past end of section
uk:   Версія визначення допоміжних даних після кінця розділу

en:   Version definition past end of section
uk:   Визначення версії за кінцем розділу

en:   Version:                             %d
uk:   Версія:                              %d

en:   Version:                           %d%s
uk:   Версія:                            %d%s

en:   Version:                           0x%lx
uk:   Версія:                            0x%lx

en:   Version:                     %d
uk:   Версія:                      %d

en:   Version:                  %d
uk:   Версія:                   %d

en:   Version:                 %u
uk:   Версія:                  %u

en:   Version:      %u
uk:   Версія:       %u

en:   [%3d] Signature:  %#llx  Sections:
uk:   [%3d] Сигнатура:  %#llx  Розділи:

en:   [%3d] Signature:  %#lx  Sections:
uk:   [%3d] Сигнатура:  %#lx  Розділи:

en:   [-X32]       - ignores 64 bit objects
uk:   [-X32]       - пропускає 64-бітні об'єкти

en:   [-X32_64]    - accepts 32 and 64 bit objects
uk:   [-X32_64]    - допускає 32- і 64-бітні об'єкти

en:   [-X64]       - ignores 32 bit objects
uk:   [-X64]       - пропускає 32-бітні об'єкти

en:   [-g]         - 32 bit small archive
uk:   [-g]         - 32-бітний маленький архів

en:   [D]          - use zero for timestamps and uids/gids
uk:   [D]          - використовувати нуль для часових позначок і uid/gid

en:   [D]          - use zero for timestamps and uids/gids (default)
uk:   [D]          - використовувати нуль для часових позначок і uid/gid (типово)

en:   [N]          - use instance [count] of name
uk:   [N]          - використання [відліку], як варіанту назви

en:   [Nr] Name
uk:   [Nr] Назва

en:   [Nr] Name              Type             Address           Offset
uk:   [Нм] Назва             Тип              Адреса            Зсув

en:   [Nr] Name              Type            Addr     Off    Size   ES Flg Lk Inf Al
uk:   [Нм] Назва             Тип             Адреса   Зсув   Розм   ES Флг Сс Інф Al

en:   [Nr] Name              Type            Address          Off    Size   ES Flg Lk Inf Al
uk:   [Нм] Назва             Тип             Адреса           Зсув   Розм   ES Озн Лк Інф Al

en:   [O]          - display offsets of files in the archive
uk:   [O]          - вивести зсуви файлів у архіві

en:   [P]          - use full path names when matching
uk:   [P]          - використання повних назв шляхів при порівнянні

en:   [S]          - do not build a symbol table
uk:   [S]          - не створювати таблицю символів

en:   [T]          - deprecated, use --thin instead
uk:   [T]          - застарілий, скористайтеся замість нього --thin

en:   [Truncated data]
uk:   [Обрізані дані]

en:   [U]          - use actual timestamps and uids/gids
uk:   [U]          - використовувати дійсні часові позначки та uid/gid

en:   [U]          - use actual timestamps and uids/gids (default)
uk:   [U]          - використовувати дійсні часові позначки та uid/gid (типово)

en:   [V]          - display the version number
uk:   [V]          - вивід номера версії

en:   [a]          - put file(s) after [member-name]
uk:   [a]          - розміщення файлів після [назви_члена]

en:   [b]          - put file(s) before [member-name] (same as [i])
uk:   [b]          - розміщення файлів до [назви_члена] (те ж саме, що й [i])

en:   [bad block length]
uk:   [помилкова довжина блоку]

en:   [c]          - do not warn if the library had to be created
uk:   [c]          - не попереджувати, якщо має бути створена бібліотека

en:   [f]          - truncate inserted file names
uk:   [f]          - обрізання назв вставлених файлів

en:   [l <text> ]  - specify the dependencies of this library
uk:   [l <текст> ] - вказати залежності цієї бібліотеки

en:   [o]          - preserve original dates
uk:   [o]          - збереження початкових дат

en:   [reserved (%d)]
uk:   [зарезервовано (%d)]

en:   [reserved]
uk:   [зарезервовано]

en:   [s]          - create an archive index (cf. ranlib)
uk:   [s]          - створення індексу архіву (cf. ranlib)

en:   [truncated block]
uk:   [обрізаний блок]

en:   [u]          - only replace files that are newer than current archive contents
uk:   [u]          - заміна лише новіших файлів, ніж поточний вміст архіву

en:   [v]          - be verbose
uk:   [v]          - докладний режим

en:   code limit:        %08x
uk:   обмеження коду:     %08x

en:   d            - delete file(s) from the archive
uk:   d            - видалення файлів з архіву

en:   flags:             %08x
uk:   прапорці:          %08x

en:   flags:         0x%04x
uk:   прапорці:      0x%04x

en:   hash offset:       %08x
uk:   зсув хешу:        %08x

en:   hash size:         %02x
uk:   розмір хешу:        %02x

en:   hash type:         %02x (%s)
uk:   тип хешу:          %02x (%s)

en:   ident offset:      %08x (- %08x)
uk:   зсув ідентифікатора: %08x (- %08x)

en:   import file off:   %u
uk:   зсув імп. файла:    %u

en:   import strtab len: %u
uk:   довжина імпортованої strtab: %u

en:   index entry %u: type: %08x, offset: %08x
uk:   запис покажчика %u: тип: %08x, зсув: %08x

en:   m[ab]        - move file(s) in the archive
uk:   m[ab]        - пересування файлів у архів

en:   magic:         0x%04x (0%04o)
uk:   контр. сума:   0x%04x (0%04o)

en:   nbr code slots:    %08x
uk:   слоти коду nbr:    %08x

en:   nbr import files:  %u
uk:   к-ть імпортованих файлів: %u

en:   nbr relocs:        %u
uk:   к-ть пересувань:    %u

en:   nbr sections:  %d
uk:   к-ть розділів:  %d

en:   nbr special slots: %08x (at offset %08x)
uk:   спеціальні слоти nbr: %08x (зі зсувом %08x)

en:   nbr symbols:       %u
uk:   к-ть символів:     %u

en:   nbr symbols:   %d
uk:   к-ть символів:   %d

en:   opt hdr sz:    %d
uk:   опт. розм. заг.: %d

en:   p            - print file(s) found in the archive
uk:   p            - вивід файлів, знайдених у архіві

en:   page size:         %02x
uk:   розмір сторінки:         %02x

en:   q[f]         - quick append file(s) to the archive
uk:   q[f]         - швидке додавання файлів до архіву

en:   r[ab][f][u]  - replace existing or insert new file(s) into the archive
uk:   r[ab][f][u]  - заміна існуючих або додавання нових файлів до архіву

en:   s            - act as ranlib
uk:   s            — працювати у режимі ranlib

en:   scatter offset:    %08x
uk:   зсув розсіювання:  %08x

en:   string table len:  %u
uk:   довж. табл. рядків: %u

en:   string table off:  %u
uk:   зсув табл. рядків: %u

en:   symbols off:   0x%08x
uk:   зсув символів: 0x%08x

en:   t[O][v]      - display contents of the archive
uk:   t[O][v]      - вивести вміст архіву

en:   time and date: 0x%08x  -
uk:   час і дата: 0x%08x  -

en:   version:           %08x
uk:   версія:            %08x

en:   version:           %u
uk:   версія:            %u

en:   version:    0x%08x
uk:   версія:    0x%08x

en:   x[o]         - extract file(s) from the archive
uk:   x[o]         - отримання файлів з архіву

en:  #: Segment name     Section name     Address
uk:  #: Назва сегмента   Назва розділу    Адреса

en:  %llu location:
     |  %<PRIu64> locations:
uk[0]:  %llu місце:
uk[1]:  %llu місця:
uk[2]:  %llu місць:
uk[3]:  %llu місце:

en:  %lu location:
     |  %<PRIu64> locations:
uk[0]:  %lu місце:
uk[1]:  %lu місця:
uk[2]:  %lu місць:
uk[3]:  %lu місце:

en:  (File Offset: 0x%lx)
uk:  (зсув у файлі: 0x%lx)

en:  (bytes into file)
uk:  (байт в файлі)

en:  (bytes into file)
      Start of section headers:
uk:  (байт в файлі)
      Початок заголовків програми:

en:  (bytes)
uk:  (байтів)

en:  (current)
uk:  (поточна)

en:  (end of tags at %08x)
uk:  (кінець теґів у %08x)

en:  (inlined by)
uk:  (всередині)

en:  (location list)
uk:  (список розташування)

en:  (no strings):
uk:  (немає рядків):

en:  (offset: %#llx)
uk:  (зсув: %#llx)

en:  (offset: %#lx)
uk:  (зсув: %#lx)

en:  (reset view)
uk:  (скинути перегляд)

en:  (start == end)
uk:  (початок == кінець)

en:  (start > end)
uk:  (початок > кінець)

en:  (strings size: %08x):
uk:  (розмір рядків: %08x):

en:  (view %u)
uk:  (перегляд %u)

en:  <%d><%lx>: Abbrev Number: %lu
uk:  <%d><%lx>: Номер абревіатури: %lu

en:  <%d><%lx>: Abbrev Number: 0
uk:  <%d><%lx>: номер абревіатури: 0

en:  <Target Specific macro op: %#x - UNHANDLED
uk:  <Оператор макросу, специфічний для цілі: %#x - НЕПРИДАТНИЙ ДО ОБРОБКИ

en:  <corrupt: out of range>
uk:  <пошкоджений: поза діапазоном>

en:  <no entries>
uk:  <немає записів>

en:  <unknown>
uk:  <невідомо>

en:  Addr: 0x%016llx
uk:  Адр.: 0x%016llx

en:  Addr: 0x%016lx
uk:  Адр.: 0x%016lx

en:  At least one of the following switches must be given:
uk:  Має бути вказаний принаймні один з наступних ключів:

en:  Canonical gp value:
uk:  Канонічне значення gp:

en:  Convert addresses into line number/file name pairs.
uk:  Перетворює адреси на пари номер_рядка/назва_файла.

en:  Copies a binary file, possibly transforming it in the process
uk:  Копіює двійковий файл, можливо, перетворюючи його у процесі

en:  DW_MACINFO_define - lineno : %d macro : %*s
uk:  DW_MACINFO_define - номер_рядка : %d макрос : %*s

en:  DW_MACINFO_start_file - lineno: %d filenum: %d
uk:  DW_MACINFO_start_file - номер_рядка: %d номер_файла: %d

en:  DW_MACINFO_undef - lineno : %d macro : %*s
uk:  DW_MACINFO_undef - номер_рядка : %d макрос : %*s

en:  DW_MACINFO_vendor_ext - constant : %d string : %*s
uk:  DW_MACINFO_vendor_ext - константа : %d рядок : %*s

en:  DW_MACRO_define - lineno : %d macro : %*s
uk:  DW_MACRO_define - номер_рядка : %d макрос : %*s

en:  DW_MACRO_define_strp - lineno : %d macro : %s
uk:  DW_MACRO_define_strp - номер_рядка : %d макрос : %s

en:  DW_MACRO_define_sup - lineno : %d macro offset : %#llx
uk:  DW_MACRO_define_sup - номер рядка: %d зсув макросу: %#llx

en:  DW_MACRO_define_sup - lineno : %d macro offset : %#lx
uk:  DW_MACRO_define_sup - номер рядка: %d зсув макросу: %#lx

en:  DW_MACRO_import - offset : %#llx
uk:  DW_MACRO_import - зсув: %#llx

en:  DW_MACRO_import - offset : %#lx
uk:  DW_MACRO_import - зсув: %#lx

en:  DW_MACRO_import_sup - offset : %#llx
uk:  DW_MACRO_import_sup - зсув: %#llx

en:  DW_MACRO_import_sup - offset : %#lx
uk:  DW_MACRO_import_sup - зсув: %#lx

en:  DW_MACRO_start_file - lineno: %d filenum: %d
uk:  DW_MACRO_start_file - номер_рядка: %d номер_файла: %d

en:  DW_MACRO_start_file - lineno: %d filenum: %d filename: %s%s%s
uk:  DW_MACRO_start_file - номер_рядка: %d номер_файла: %d назва файла: %s%s%s

en:  DW_MACRO_undef - lineno : %d macro : %*s
uk:  DW_MACRO_undef - номер_рядка : %d макрос : %*s

en:  DW_MACRO_undef_strp - lineno : %d macro : %s
uk:  DW_MACRO_undef_strp - номер_рядка : %d макрос : %s

en:  DW_MACRO_undef_sup - lineno : %d macro offset : %#llx
uk:  DW_MACRO_undef_sup - номер рядка: %d зсув макросу: %#llx

en:  DW_MACRO_undef_sup - lineno : %d macro offset : %#lx
uk:  DW_MACRO_undef_sup - номер рядка: %d зсув макросу: %#lx

en:  Display information about the contents of ELF format files
uk:  Відображає інформацію про вміст файлів у форматі ELF

en:  Display information from object <file(s)>.
uk:  Відображає інформацію з об'єкта <файл(и)>.

en:  Display printable strings in [file(s)] (stdin by default)
uk:  Виведення придатних для друку рядків у [файл(ах)] (типово stdin)

en:  Displays the sizes of sections inside binary files
uk:  Відображає розміри розділів всередині двійкових файлів

en:  Entries:
uk:  Записи:

en:  Generate an index to speed access to archives
uk:  Створює індекс для збільшення швидкості доступу до архівів

en:  Global entries:
uk:  Загальні записи:

en:  If no addresses are specified on the command line, they will be read from stdin
uk:  Якщо адреси не вказані у командному рядку, вони читатимуться з stdin

en:  If no input file(s) are specified, a.out is assumed
uk:  Якщо вхідні файли не вказані, вважається файл a.out

en:  Lazy resolver
uk:  Вирішувач з відкладенням

en:  Length  Number     %% of total  Coverage
uk:  Довжина Число        %% від усіх Охоплення

en:  Line Number Statements:
uk:  Оператори номерів рядків:

en:  List symbols in [file(s)] (a.out by default).
uk:  Виведення списку символів у [файл(и)] (типово в a.out).

en:  Local entries:
uk:  Локальні записи:

en:  Module pointer
uk:  Модульний вказівник

en:  Module pointer (GNU extension)
uk:  Модульний вказівник (розширення GNU)

en:  NONE
uk:  НЕМАЄ

en:  NOTE: This section has relocations against it, but these have NOT been applied to this dump.
uk:  ПРИМІТКА: Цей розділ містить переміщувані символи на самого себе, але вони НЕ були застосовані до цього дампу.

en:  NOTE: This section is compressed, but its contents have NOT been expanded for this dump.
uk:  ПРИМІТКА: Цей розділ стиснено, але його вміст не було розгорнуто для цього дампу.

en:  Name (len: %u):
uk:  Назва (довж.: %u):

en:  No Line Number Statements.
uk:  Немає операторів номерів рядків.

en:  None
uk:  Немає

en:  Num: Name                           BoundTo     Flags
uk:  Чис: Назва                          Межа        Ознаки

en:  Offset     Info    Type                Sym. Value  Symbol's Name
uk:  Зсув       Інфо    Тип                 Знач.симв   Назва символу

en:  Offset     Info    Type                Sym. Value  Symbol's Name + Addend
uk:  Зсув       Інфо    Тип                 Знач.симв.  Назва символу + Addend

en:  Offset     Info    Type            Sym.Value  Sym. Name
uk:  Зсув       Інфо    Тип             Знач.симв  Назва симв.

en:  Offset     Info    Type            Sym.Value  Sym. Name + Addend
uk:  Зсув       Інфо    Тип             Знач.симв  Назва симв. + Addend

en:  Options are:
uk:  Параметри:

en:  PLT lazy resolver
uk:  Вирішувач з відкладенням ТКП

en:  Print a human readable interpretation of a COFF object file
uk:  Виведення інтерпретації об'єктного файла COFF у зрозумілій людині формі

en:  Removes symbols and sections from files
uk:  Вилучає символи та розділи з файлів

en:  Reserved entries:
uk:  Зарезервовані записи:

en:  Table at Offset: %#llx:
uk:  Таблиця за зсувом: %#llx:

en:  Table at Offset: %#lx:
uk:  Таблиця за зсувом: %#lx:

en:  The options are:
uk:  Параметри:

en:  The options are:
      -A|-B|-G  --format={sysv|berkeley|gnu}  Select output style (default is %s)
      -o|-d|-x  --radix={8|10|16}         Display numbers in octal, decimal or hex
      -t        --totals                  Display the total sizes (Berkeley only)
      -f                                  Ignored.
                --common                  Display total size for *COM* syms
                --target=<bfdname>        Set the binary file format
                @<file>                   Read options from <file>
      -h|-H|-?  --help                    Display this information
      -v|-V     --version                 Display the program's version
uk:  Ключі:
      -A|-B|-G  --format={sysv|berkeley|gnu}  Вибір стилю виведення даних (типово %s)
      -o|-d|-x  --radix={8|10|16}         Виведення чисел в вісімковому, десятковому
                                          або шістнадцятковому форматі
      -t        --totals                  Виведення сумарних розмірів (лише Berkeley)
      -f                                  Буде проігноровано.
                --target=<bfd-назва>      Встановлення формату двійкового файла
                @<файл>                   Читати ключі з <файла>
      -h|-H|-?  --help                    Виведення цієї інформації
      -v|-V     --version                 Виведення версії програми

en:  The options are:
      -a --ascii_in                Read input file as ASCII file
      -A --ascii_out               Write binary messages as ASCII
      -b --binprefix               .bin filename is prefixed by .mc filename_ for uniqueness.
      -c --customflag              Set custom flags for messages
      -C --codepage_in=<val>       Set codepage when reading mc text file
      -d --decimal_values          Print values to text files decimal
      -e --extension=<extension>   Set header extension used on export header file
      -F --target <target>         Specify output target for endianness.
      -h --headerdir=<directory>   Set the export directory for headers
      -u --unicode_in              Read input file as UTF16 file
      -U --unicode_out             Write binary messages as UFT16
      -m --maxlength=<val>         Set the maximal allowed message length
      -n --nullterminate           Automatic add a zero termination to strings
      -o --hresult_use             Use HRESULT definition instead of status code definition
      -O --codepage_out=<val>      Set codepage used for writing text file
      -r --rcdir=<directory>       Set the export directory for rc files
      -x --xdbg=<directory>        Where to create the .dbg C include file
                                   that maps message ID's to their symbolic name.
uk:  Параметри:
      -a --ascii_in                Читати вхідний файл використовуючи ASCII
      -A --ascii_out               Записати двійкові повідомлення у форматі ASCII
      -b --binprefix               до назви .bin-файла додається префікс .mc filename_ для унікальності.
      -c --customflag              Встановити інші ознаки для повідомлень
      -C --codepage_in=<значення>  Встановити кодову сторінку при читанні текстового файла mc
      -d --decimal_values          Виводити значення у текстовий файл у десятковому форматі
      -e --extension=<розширення>  Встановити розширення заголовка, що використовувалось при експорті файла заголовка
      -F --target <призначення>    Вказує ціль виводу для даних без впорядкування байтів.
      -h --headerdir=<каталог>     Встановити каталог експорту для заголовків
      -u --unicode_in              Кодування вхідного файла UTF16
      -U --unicode_out             Кодування файла виводу UFT16
      -m --maxlength=<значення>    Максимальна припустима довжина повідомлення
      -n --nullterminate           Автоматично додавати завершення рядків нулем
      -o --hresult_use             Використати визначення HRESULT замість визначення коду статусу
      -O --codepage_out=<значення> Встановити кодову сторінку, що використовується для запису текстового файла
      -r --rcdir=<каталог>         Встановити каталог експорту для файлів rc
      -x --xdbg=<каталог>          Куди записувати include-файл .dbg C
                                   який містить відповідності ідентифікаторів повідомлень до їх назв.

en:  The options are:
      -h --help        Display this information
      -v --version     Print the program's version number
uk:  Ключі:
      -h --help        Виведення цієї інформації
      -v --version     Виведення номера версії програми

en:  The options are:
      -i --input=<file>            Name input file
      -o --output=<file>           Name output file
      -J --input-format=<format>   Specify input format
      -O --output-format=<format>  Specify output format
      -F --target=<target>         Specify COFF target
         --preprocessor=<program>  Program to use to preprocess rc file
         --preprocessor-arg=<arg>  Additional preprocessor argument
      -I --include-dir=<dir>       Include directory when preprocessing rc file
      -D --define <sym>[=<val>]    Define SYM when preprocessing rc file
      -U --undefine <sym>          Undefine SYM when preprocessing rc file
      -v --verbose                 Verbose - tells you what it's doing
      -c --codepage=<codepage>     Specify default codepage
      -l --language=<val>          Set language when reading rc file
         --use-temp-file           Use a temporary file instead of popen to read
                                   the preprocessor output
         --no-use-temp-file        Use popen (default)
uk:  Параметри:
      -i --input=<файл>            Назва вхідного файла
      -o --output=<файл>           Назва файла виводу
      -J --input-format=<формат>   Вказування вхідної формату
      -O --output-format=<формат>  Вказування формату виводу
      -F --target=<цель>           Вказування цілі COFF
         --preprocessor=<програма> Програма для попередньої обробки файла rc
         --preprocessor-arg=<арг>  Додатковий аргумент засобу попередньої обробки
      -I --include-dir=<каталог>   Каталог, що включається при попередній обробці файла rc
      -D --define <sym>[=<знач>]   Визначення SYM при попередній обробці файла rc
      -U --undefine <sym>          Скасування визначення SYM при попередній обробці файла rc
      -v --verbose                 Докладно - повідомляє про всі свої дії
      -c --codepage=<кодування>    Вказати типове кодування символів
      -l --language=<знач>         Встановлення мови при читанні файла rc
         --use-temp-file           Використання тимчасового файла замість popen
                                   для читання даних виводу препроцесора
         --no-use-temp-file        Використання popen (типово)

en:  The options are:
      -q --quick       (Obsolete - ignored)
      -n --noprescan   Do not perform a scan to convert commons into defs
      -d --debug       Display information about what is being done
      @<file>          Read options from <file>
      -h --help        Display this information
      -v --version     Print the program's version number
uk:  Ключі:
      -q --quick       (застаріла - ігнорується)
      -n --noprescan   Не виконувати сканування для перетворення commons у defs
      -d --debug       Виведення інформації про те, що виконується
      @<файл>          Читати ключі з <файла>
      -h --help        Виведення цієї інформації
      -v --version     Виведення номера версії програми

en:  The options are:
      @<file>                      Read options from <file>
uk:  Ключі:
       @<файл>                   Читати ключі з <файла>.

en:  The options are:
      @<file>                Read options from <file>
      -a --addresses         Show addresses
      -b --target=<bfdname>  Set the binary file format
      -e --exe=<executable>  Set the input file name (default is a.out)
      -i --inlines           Unwind inlined functions
      -j --section=<name>    Read section-relative offsets instead of addresses
      -p --pretty-print      Make the output easier to read for humans
      -s --basenames         Strip directory names
      -f --functions         Show function names
      -C --demangle[=style]  Demangle function names
      -R --recurse-limit     Enable a limit on recursion whilst demangling.  [Default]
      -r --no-recurse-limit  Disable a limit on recursion whilst demangling
      -h --help              Display this information
      -v --version           Display the program's version
uk:  Ключі:
      @<файл>                Читати параметри з <файла>
      -a --addresses         Показувати адреси
      -b --target=<bfd-назва> Встановити формат двійкового файла
      -e --exe=<виконуваний> Встановити назву вхідного файла (типово використовується a.out)
      -i --inlines           Розкрутити inline-функції
      -j --section=<назва>   Читати відносні до розділу зсуви замість адрес
      -p --pretty-print      Зробити виведені дані зручнішим для читання
      -s --basenames         Виділити назви каталогів
      -f --functions         Показати назви функцій
      -C --demangle[=стиль]  Декодувати назви функцій
      -R --recurse-limit     Увімкнути обмеження на рекурсію під час декодування [типово]
      -r --no-recurse-limit  Вимкнути обмеження на рекурсію під час декодування
      -h --help              Показати ці дані
      -v --version           Показати версію програми

en:  The options are:
      @<file>                Read options from <file>
      -h --help              Display this information
      -v --version           Display the program's version
uk:  Ключі:
      @<файл>                Читати ключі з <файла>
      -h --help              Вивід цієї інформації
      -v --version           Вивід версії програми

en:  Truncated .text section
uk:  Обрізано розділ .text

en:  Unhandled version
uk:  Непридатна до обробки версія

en:  Unknown macro opcode %02x seen
uk:  Виявлено невідомий код операції макросу %02x

en:  Update the ELF header of ELF files
uk:  Оновлення заголовка ELF файлів ELF

en:  Warning: This section has relocations - addresses seen here may not be accurate.
uk:  Попередження: у цьому розділі є пересування - показані тут адреси можуть бути неточними.

en:  [without DW_AT_frame_base]
uk:  [без DW_AT_frame_base]

en:  address beyond section size
uk:  адреса поза межами розмірів розділу

en:  and Line by %d to %d
uk:  та рядка на %d до %d

en:  and extension table '%s' contain:
uk:  і таблиця розширень «%s» містять таке:

en:  at
uk:  у

en:  at offset %#llx
uk:  за зсувом %#llx

en:  at offset %#llx contains %llu entries:
uk:  зі зсувом %#llx містить %llu пунктів:

en:  at offset %#llx contains %llu entry:
     |  at offset %#<PRIx64> contains %<PRIu64> entries:
uk[0]:  зі зсувом %#llx містить %llu запис:
uk[1]:  зі зсувом %#llx містить %llu записи:
uk[2]:  зі зсувом %#llx містить %llu записів:
uk[3]:  зі зсувом %#llx містить %llu запис:

en:  at offset %#lx
uk:  за зсувом %#lx

en:  at offset %#lx contains %lu entries:
uk:  зі зсувом %#lx містить %lu пунктів:

en:  at offset %#lx contains %lu entry:
     |  at offset %#<PRIx64> contains %<PRIu64> entries:
uk[0]:  зі зсувом %#lx містить %lu запис:
uk[1]:  зі зсувом %#lx містить %lu записи:
uk[2]:  зі зсувом %#lx містить %lu записів:
uk[3]:  зі зсувом %#lx містить %lu запис:

en:  bad symbol index: %08lx in reloc
uk:  помилковий індекс символу: %08lx у пересуванні

en:  command specific modifiers:
uk:  особливі модифікатори для команд:

en:  commands:
uk:  команди:

en:  contains %llu entry which relocates |  contains %<PRIu64> entries which relocate
uk[0]:  містить %llu запис із пересуваннями
uk[1]:  містить %llu записи із пересуваннями
uk[2]:  містить %llu записів із пересуваннями
uk[3]:  містить %llu запис із пересуваннями

en:  contains %lu entry which relocates |  contains %<PRIu64> entries which relocate
uk[0]:  містить %lu запис із пересуваннями
uk[1]:  містить %lu записи із пересуваннями
uk[2]:  містить %lu записів із пересуваннями
uk[3]:  містить %lu запис із пересуваннями

en:  cpusubtype: %08lx
uk:  підтип проц.: %08lx

en:  cputype   : %08lx (%s)
uk:  тип проц. : %08lx (%s)

en:  emulation options:
uk:  ключі емуляції:

en:  filetype  : %08lx (%s)
uk:  тип файла : %08lx (%s)

en:  flags     : %08lx (
uk:  прапорці  : %08lx (

en:  generic modifiers:
uk:  звичайні модифікатори:

en:  length: %08x
uk:  довжина: %08x

en:  magic : %08x (%s)
uk:  контрольна сума: %08x (%s)

en:  ncmds     : %08lx (%lu)
uk:  кть_команд: %08lx (%lu)

en:  no tags found
uk:  теґів не знайдено

en:  number of CTL anchors: %u
uk:  кількість прив'язок CTL: %u

en:  optional:
uk:  додаткові:

en:  program interpreter
uk:  інтерпретатор програми

en:  reserved  : %08x
uk:  зарезерв. : %08x

en:  sizeofcmds: %08lx (%lu)
uk:  розмір_кмд: %08lx (%lu)

en:  tags at %08x
uk:  теґи з %08x

en:  to %#llx
uk:  до %#llx

en:  to %#lx
uk:  до %#lx

en:  type: %#lx, namesize: %#lx, descsize: %#lx
uk:  тип: %#lx, розмір назви: %#lx, розмір опису: %#lx

en:  type: %#lx, namesize: %#lx, descsize: %#lx, alignment: %u
uk:  тип: %#lx, розмір назви: %#lx, розмір опису: %#lx, вирівнювання: %u

en: #lines %d
uk: #рядки %d

en: #sources %d
uk: #джерела %d

en: %08x: <unknown>
uk: %08x: <невідомо>

en: %c%llu byte block:
uk: %c%llu байтовий блок:

en: %c%lu byte block:
uk: %c%lu байтовий блок:

en: %c(alt indirect string, offset: %#llx) %s
uk: %c(альтернативний опосередкований рядок, зсув: %#llx) %s

en: %c(alt indirect string, offset: %#lx) %s
uk: %c(альтернативний опосередкований рядок, зсув: %#lx) %s

en: %c(index: %#llx): %#llx
uk: %c(індекс: %#llx): %#llx

en: %c(index: %#lx): %#lx
uk: %c(індекс: %#lx): %#lx

en: %c(indexed string: %#llx): %s
uk: %c(індексований рядок: %#llx): %s

en: %c(indexed string: %#lx): %s
uk: %c(індексований рядок: %#lx): %s

en: %c(indirect line string, offset: %#llx): %s
uk: %c(опосередкований рядок, зсув: %#llx): %s

en: %c(indirect line string, offset: %#lx): %s
uk: %c(опосередкований рядок, зсув: %#lx): %s

en: %c(indirect string, offset: %#llx): %s
uk: %c(опосередкований рядок, зсув: %#llx): %s

en: %c(indirect string, offset: %#lx): %s
uk: %c(опосередкований рядок, зсув: %#lx): %s

en: %c(offset: %#llx) %s
uk: %c(зсув: %#llx) %s

en: %c(offset: %#llx): %s
uk: %c(зсув: %#llx): %s

en: %c(offset: %#lx) %s
uk: %c(зсув: %#lx) %s

en: %c(offset: %#lx): %s
uk: %c(зсув: %#lx): %s

en: %ld: .bf without preceding function
uk: %ld: .bf без попередньої функції

en: %ld: unexpected .ef
uk: %ld: неочікуваний .ef

en: %llu-bytes
uk: %llu-байтовий

en: %lu-bytes
uk: %lu-байтовий

en: %s
     (header %s, data %s)
uk: %s
     (заголовок %s, дані %s)

en: %s %s%c0x%llx never used
uk: %s %s%c0x%llx ніколи не використовується

en: %s %s%c0x%lx never used
uk: %s %s%c0x%lx ніколи не використовується

en: %s exited with status %d
uk: %s завершений зі статусом %d

en: %s has no archive index
uk: %s не має покажчика архіву

en: %s is not a library
uk: %s не є бібліотекою

en: %s is not a valid archive
uk: %s не є правильним архівом

en: %s reloc contains invalid symbol index %llu
uk: Пересування %s містить некоректний індекс символу %llu

en: %s reloc contains invalid symbol index %lu
uk: Пересування %s містить некоректний індекс символу %lu

en: %s section data
uk: дані розділу %s

en: %s section not zero terminated
uk: Розділ %s не завершується нульовим байтом

en: %s: %ld byte remains in the symbol table, but without corresponding entries in the index table
     | %s: %<PRId64> bytes remain in the symbol table, but without corresponding entries in the index table
uk[0]: %s: у таблиці символів залишився %ld байт без відповідних записів у таблиці індексів
uk[1]: %s: у таблиці символів залишилося %ld байти без відповідних записів у таблиці індексів
uk[2]: %s: у таблиці символів залишилося %ld байтів без відповідних записів у таблиці індексів
uk[3]: %s: у таблиці символів залишився %ld байт без відповідних записів у таблиці індексів

en: %s: %lld byte remains in the symbol table, but without corresponding entries in the index table
     | %s: %<PRId64> bytes remain in the symbol table, but without corresponding entries in the index table
uk[0]: %s: у таблиці символів залишився %lld байт без відповідних записів у таблиці індексів
uk[1]: %s: у таблиці символів залишилося %lld байти без відповідних записів у таблиці індексів
uk[2]: %s: у таблиці символів залишилося %lld байтів без відповідних записів у таблиці індексів
uk[3]: %s: у таблиці символів залишився %lld байт без відповідних записів у таблиці індексів

en: %s: %s: address out of bounds
uk: %s: %s: адреса за допустимими межами

en: %s: %s: stab entry %ld is corrupt
uk: %s: %s: запис stab %ld пошкоджено

en: %s: %s: stab entry %ld is corrupt, strx = 0x%x, type = %d
uk: %s: %s: запис stab %ld пошкоджено, strx = 0x%x, тип = %d

en: %s: .rsrc section is bigger than the file!
uk: %s: розмір розділу .rsrc перевищує розмір файла!

en: %s: Can't open input archive %s
uk: %s: Неможливо відкрити вхідний архів %s

en: %s: Can't open output archive %s
uk: %s: Неможливо відкрити архів для виводу %s

en: %s: Can't open temporary file (%s)
uk: %s: не вдалося відкрити файл тимчасових даних (%s)

en: %s: Corrupt entry count %#llx
uk: %s: пошкоджено лічильник записів %#llx

en: %s: Corrupt entry count %#lx
uk: %s: пошкоджено лічильник записів %#lx

en: %s: Corrupt format description entry
uk: %s: пошкоджений запис опису форматування

en: %s: Could not find any mergeable note sections
uk: %s: не вдалося знайти жодного придатного до об'єднання розділу нотаток

en: %s: Error:
uk: %s: Помилка:

en: %s: Failed to read ELF header
uk: %s: не вдалося прочитати заголовок ELF

en: %s: Failed to read file header
uk: %s: Помилка при читанні заголовка файла

en: %s: Failed to read file's magic number
uk: %s: не вдалося прочитати контрольну суму файла

en: %s: Failed to seek to ELF header
uk: %s: не вдалося виконати позиціювання на заголовок ELF

en: %s: Failed to update ELF header: %s
uk: %s: не вдалося оновити заголовок ELF: %s

en: %s: Found separate debug object file: %s
uk: %s: виявлено окремий файл діагностичних об'єктів: %s

en: %s: Found supplementary debug file: %s
uk: %s: виявлено додатковий діагностичний файл: %s

en: %s: Info:
uk: %s: інформація:

en: %s: Invalid PT_NOTE segment
uk: %s: некоректний сегмент PT_NOTE

en: %s: Matching formats:
uk: %s: Формати відповідності:

en: %s: Multiple redefinition of symbol "%s"
uk: %s: Багатократне перевизначення символу "%s"

en: %s: Not an i386 nor x86-64 ELF file
uk: %s: не є файлом ELF i386 або x86-64

en: %s: Path components stripped from image name, '%s'.
uk: %s: Компоненти шляху, що отримані з назви зображення, '%s'.

en: %s: Reading section %s failed: %s
uk: %s: не вдалося прочитати розділ %s: %s

en: %s: Symbol "%s" is target of more than one redefinition
uk: %s: Символ "%s" є ціллю більш, ніж одного перевизначення

en: %s: Unmatched EI_ABIVERSION: %d is not %d
uk: %s: EI_ABIVERSION без відповідника: %d не дорівнює %d

en: %s: Unmatched EI_OSABI: %d is not %d
uk: %s: EI_OSABI без відповідника: %d не дорівнює %d

en: %s: Unmatched e_machine: %d is not %d
uk: %s: невідповідність e_machine: %d не дорівнює %d

en: %s: Unmatched e_type: %d is not %d
uk: %s: невідповідність e_type: %d не дорівнює %d

en: %s: Unmatched input EI_CLASS: %d is not %d
uk: %s: невідповідність вхідного EI_CLASS: %d не дорівнює %d

en: %s: Unmatched output EI_CLASS: %d is not %d
uk: %s: невідповідність вихідного EI_CLASS: %d не дорівнює %d

en: %s: Unsupported EI_VERSION: %d is not %d
uk: %s: непідтримуване значення EI_VERSION: %d не дорівнює %d

en: %s: Warning:
uk: %s: Попередження:

en: %s: bad archive file name
uk: %s: неправильна назва файла архіву

en: %s: bad number: %s
uk: %s: некоректне число: %s

en: %s: bad version in PE subsystem
uk: %s: помилковий запис версії у підсистемі PE

en: %s: can't find module file %s
uk: %s: неможливо знайти файл модуля %s

en: %s: can't open file %s
uk: %s: неможливо відкрити файл %s

en: %s: cannot find section %s
uk: %s: неможливо знайти розділ: %s

en: %s: cannot get addresses from archive
uk: %s: неможливо отримати адреси з архіву

en: %s: cannot set time: %s
uk: %s: неможливо встановити час: %s

en: %s: contains corrupt thin archive: %s
uk: %s: містить пошкоджений тонкий архів: %s

en: %s: debuglink section already exists
uk: %s: розділ debuglink вже існує

en: %s: did not find a valid archive header
uk: %s: не знайдено коректного заголовка архіву

en: %s: end of the symbol table reached before the end of the index
uk: %s: таблиця символів завершилася до кінця покажчика

en: %s: failed to read archive header
uk: %s: помилка при читанні заголовка архіву

en: %s: failed to read archive header following archive index
uk: %s: помилка при читанні заголовка архіву, за яким слідує покажчик архіву

en: %s: failed to read archive index
uk: %s: не вдалося прочитати покажчик архіву

en: %s: failed to read archive index symbol table
uk: %s: не вдалося прочитати таблицю символів покажчика архіву

en: %s: failed to read long symbol name string table
uk: %s: не вдалося прочитати таблицю рядків довгих назв символів

en: %s: failed to seek back to start of object files in the archive
uk: %s: не вдалося повернути позицію до початку об'єктних файлів у архіві

en: %s: failed to seek to archive member
uk: %s: не вдалося виконати позиціювання на член архіву

en: %s: failed to seek to archive member.
uk: %s: не вдалося виконати позиціювання на член архіву.

en: %s: failed to seek to first archive header
uk: %s: помилка при позиціюванні першого заголовка архіву

en: %s: failed to seek to next archive header
uk: %s: помилка при пошуку наступного заголовка архіву

en: %s: failed to seek to next file name
uk: %s: помилка при позиціювання на наступну назву файла

en: %s: failed to skip archive symbol table
uk: %s: помилка при пропуску таблиці символів архіву

en: %s: file %s is not an archive
uk: %s: файл %s не є архівом

en: %s: format count is zero, but the table is not empty
uk: %s: значення лічильника форматів є нульовим, але таблиця не є порожньою

en: %s: fread failed
uk: %s: помилка при fread

en: %s: fseek to %lu failed: %s
uk: %s: fseek для %lu завершився помилкою: %s

en: %s: invalid archive header size: %ld
uk: %s: некоректний розмір заголовка архіву: %ld

en: %s: invalid commit value for --heap
uk: %s: некоректне значення внесення для --heap

en: %s: invalid commit value for --stack
uk: %s: некоректне значення внесення для --stack

en: %s: invalid output format
uk: %s: неправильний формат виводу

en: %s: invalid radix
uk: %s: неправильний radix

en: %s: invalid reserve value for --heap
uk: %s: некоректне значення резервування для --heap

en: %s: invalid reserve value for --stack
uk: %s: некоректне значення резервування для --stack

en: %s: is not a COFF format file
uk: %s: не є файлом у форматі COFF

en: %s: long name table is too big, (size = %#llx)
uk: %s: таблиця довгих назв є надто великою, (розмір = %#llx)

en: %s: long name table is too big, (size = %#lx)
uk: %s: таблиця довгих назв є надто великою, (розмір = %#lx)

en: %s: long name table is too small, (size = %ld)
uk: %s: таблиця довгих назв є надто малою, (розмір = %ld)

en: %s: long name table is too small, (size = %lld)
uk: %s: таблиця довгих назв є надто малою, (розмір = %lld)

en: %s: mmap () failed
uk: %s: помилка mmap ()

en: %s: no archive map to update
uk: %s: немає карти архіву для оновлення

en: %s: no open archive
uk: %s: немає відкритого архіву

en: %s: no open output archive
uk: %s: немає відкритого архіву для виводу

en: %s: no output archive specified yet
uk: %s: архів для виводу ще не вказаний

en: %s: no recognized debugging information
uk: %s: немає розпізнаних діагностичних даних

en: %s: no resource section
uk: %s: немає розділу ресурсів

en: %s: no symbols
uk: %s: немає символів

en: %s: not a dynamic object
uk: %s: не динамічний об'єкт

en: %s: not enough binary data
uk: %s: недостатньо двійкових даних

en: %s: plugin needed to handle lto object
uk: %s: для обробки об'єкта lto потрібен додаток

en: %s: printing debugging information failed
uk: %s: вивід діагностичних даних завершився помилкою

en: %s: read of %lu returned %lu
uk: %s: при читанні %lu було повернено %lu

en: %s: stat () failed
uk: %s: помилка stat ()

en: %s: supported architectures:
uk: %s: підтримувані архітектури:

en: %s: supported formats:
uk: %s: підтримувані формати:

en: %s: supported targets:
uk: %s: підтримувані цілі:

en: %s: the archive has an index but no symbols
uk: %s: у архіві є покажчик, але немає символів

en: %s: the archive index is empty
uk: %s: покажчик архіву є порожнім

en: %s: the archive index is supposed to have 0x%lx entries of %d bytes, but the size is only 0x%lx
uk: %s: визначено, що у покажчику архіву є 0x%lx записів на %d байтів, але розмір дорівнює лише 0x%lx

en: %s: unable to dump the index as none was found
uk: %s: не вдалося створити дамп покажчика, оскільки такого не було виявлено

en: %s: unexpected EOF
uk: %s: неочікуваний кінець файла

en: %s: warning:
uk: %s: попередження:

en: %s: warning: unknown size for field `%s' in struct
uk: %s: попередження: невідомий розмір поля `%s' в struct

en: %s:%d: Ignoring rubbish found on this line
uk: %s:%d: Пропускається сміття, що знайдене у цьому рядку

en: %s:%d: garbage found at end of line
uk: %s:%d: наприкінці рядка знайдено сміття

en: %s:%d: missing new symbol name
uk: %s:%d: немає назви нового символу

en: %s:%d: premature end of file
uk: %s:%d: передчасний кінець файла

en: %s[%s]: 'large' flag is ELF x86-64 specific
uk: %s[%s]: прапорець «large» є специфічним для ELF x86-64

en: %s[%s]: Cannot merge - there are relocations against this section
uk: %s[%s]: об'єднання неможливе — існують переміщення відносно цього розділу

en: %s[%s]: Note - dropping 'share' flag as output format is not COFF
uk: %s[%s]: зауваження — відкидаємо прапорець «share», оскільки форматом виведення не є COFF

en: %s[%s]: Warning: version note missing - assuming version 3
uk: %s[%s]: попередження: немає нотатки щодо версії — припускаємо версію 3

en: %u.%02u (build %u, platform %s)
uk: %u.%02u (збірка %u, платформа %s)

en: '%s' is not an ordinary file
uk: %s не є звичайним файлом

en: '%s': No such file
uk: «%s»: немає такого файла

en: '%s': No such file
uk: '%s': Немає такого файла

en: 'before=%s' not found
uk: Не знайдено «before=%s»

en: (%s in frame info)
uk: (%s у даних щодо кадру)

en: (DW_OP_GNU_variable_value in frame info)
uk: (DW_OP_GNU_variable_value у даних кадру)

en: (DW_OP_call_ref in frame info)
uk: (DW_OP_call_ref у даних кадру)

en: (ROMAGIC: readonly sharablee text segments)
uk: (ROMAGIC: придатні лише до читання спільні текстові сегменти)

en: (TOCMAGIC: readonly text segments and TOC)
uk: (TOCMAGIC: придатні лише до читання сегменти і зміст)

en: (Unknown location op %#x)
uk: (Невідоме розміщення операції %#x)

en: (User defined location op %#x)
uk: (Визначене користувачем розміщення операції %#x)

en: (Using the expected size of %llx for the rest of this dump)
uk: (Використовуємо очікуваний розмір %llx для решти цього дампу)

en: (Using the expected size of %lx for the rest of this dump)
uk: (Використовуємо очікуваний розмір %lx для решти цього дампу)

en: (WRMAGIC: writable text segments)
uk: (WRMAGIC: придатні до запису сегменти тексту)

en: (bad offset: %u)
uk: (помилковий відступ: %u)

en: (base address index)
uk: (індекс основної адреси)

en: (base address selection entry)
uk: (вхід вибору базової адреси)

en: (base address)
uk: (основна адреса)

en: (declared as inline and inlined)
uk: (оголошений як inline, так і є)

en: (declared as inline but ignored)
uk: (оголошений як inline, але пропущений)

en: (default)
uk: (типовий)

en: (dumpx format - aix4.3 / 32 bits)
uk: (формат dumpx - aix4.3 / 32-бітовий)

en: (dumpxx format - aix5.0 / 64 bits)
uk: (формат dumpxx - aix5.0 / 64-бітовий)

en: (in class)
uk: (у класі)

en: (index into .debug_addr)
uk: (індекс у .debug_addr)

en: (inlined)
uk: (всередині рядка)

en: (leading overpunch)
uk: (початкове overpunch)

en: (leading separate)
uk: (початкове separate)

en: (no)
uk: (ні)

en: (not inlined)
uk: (не всередині рядка)

en: (out of class)
uk: (поза класом)

en: (trailing overpunch)
uk: (завершальне overpunch)

en: (trailing separate)
uk: (завершальне separate)

en: (undefined)
uk: (не визначено)

en: (unknown accessibility)
uk: (невідома доступність)

en: (unknown case)
uk: (невідомий випадок)

en: (unknown convention)
uk: (невідома угода)

en: (unknown endianity)
uk: (невідомий порядок байтів)

en: (unknown type)
uk: (невідомий тип)

en: (unknown virtuality)
uk: (невідома віртуальність)

en: (unknown visibility)
uk: (невідома видимість)

en: (unrecognised)
uk: (не розпізнано)

en: (unsigned)
uk: (без знаку)

en: (user defined type)
uk: (визначений користувачем тип)

en: (user defined)
uk: (визначено користувачем)

en: (user specified)
uk: (визначено користувачем)

en: (with offset %#llx)
uk: (зі зсувом %#llx)

en: (with offset %#lx)
uk: (зі зсувом %#lx)

en: *both*
uk: *обидва*

en: *corrupt*
uk: *пошкоджено*

en: *corrupt* - no registers specified
uk: *пошкоджено* — не вказано регістрів

en: *invalid*
uk: *некоректний*

en: *undefined*
uk: *не визначено*

en: , <unknown AMDGPU GPU type: %#x>
uk: , <невідомий тип графічного процесора AMDGPU: %#x>

en: , <unknown MeP cpu type>
uk: , <невідомий тип процесора MeP>

en: , <unknown sramecc value: %#x>
uk: , <невідоме значення sramecc: %#x>

en: , <unknown xnack value: %#x>
uk: , <невідоме значення xnack: %#x>

en: , <unknown>
uk: , <невідомий>

en: , Base:
uk: , Основа:

en: , Semaphore:
uk: , Семафор:

en: , relocatable
uk: , придатний до пересування

en: , relocatable-lib
uk: , придатна до пересування бібліотека

en: , unknown
uk: , невідомий

en: , unknown ABI
uk: , невідомий ABI

en: , unknown CPU
uk: , невідомий процесор

en: , unknown ISA
uk: , невідомий ISA

en: , unknown flags bits: %#x
uk: , невідомі біти прапорців: %#x

en: , unknown v850 architecture variant
uk: , невідомий варіант архітектури v850

en: --add-gnu-debuglink ignored for archive %s
uk: --add-gnu-debuglink проігноровано для архіву %s

en: --compress-debug-sections=[zlib|zlib-gnu|zlib-gabi|zstd] is unsupported on `%s'
uk: --compress-debug-sections=[zlib|zlib-gnu|zlib-gabi|zstd] є непідтримуваним на «%s»

en: --compress-debug-sections=zstd: binutils is not built with zstd support
uk: --compress-debug-sections=zstd: binutils було зібрано без підтримки zstd

en: --elf-stt-common=[yes|no] is unsupported on `%s'
uk: --elf-stt-common=[yes|no] є непідтримуваним на «%s»

en: --globalize-symbol(s) is incompatible with -G/--keep-global-symbol(s)
uk: --globalize-symbol(s) є несумісними з -G/--keep-global-symbol(s)

en: --section-alignment argument is not a power of two: %s - ignoring
uk: аргумент --section-alignment не є степенем двійки: %s -- ігноруємо

en: --strip-section-headers is unsupported on `%s'
uk: Підтримки --strip-section-headers на «%s» не передбачено

en: .debug_info offset of %#llx in %s section does not point to a CU header.
uk: Зсув .debug_info %#llx у розділі %s не вказує на заголовок CU.

en: .debug_info offset of %#lx in %s section does not point to a CU header.
uk: Зсув .debug_info %#lx у розділі %s не вказує на заголовок CU.

en: .debug_macro section not zero terminated
uk: Розділ .debug_macro не завершується нульовим байтом

en: .debug_sup section is corrupt/empty
uk: розділ .debug_sup пошкоджено або він є порожнім

en: .eh_frame_hdr section is too small
uk: розділ .eh_frame_hdr є надто малми

en: .note.gnu.build-id data size is too big
uk: Розмір даних .note.gnu.build-id є надто великим

en: .note.gnu.build-id data size is too small
uk: Розмір даних .note.gnu.build-id є надто малим

en: .note.gnu.build-id section is corrupt/empty
uk: Розділ .note.gnu.build-id пошкоджено або він є порожнім

en: 128-bit IBM long double
uk: 128-бітове IBM long double

en: 128-bit IEEE long double
uk: 128-бітове IEEE long double

en: 128-bit MSA
uk: 128-бітовий MSA

en: 16-byte
uk: 16-байтовий

en: 1_needed: <corrupt length: %#x>
uk: 1_needed: <пошкоджена довжина: %#x>

en: 2 bytes
uk: 2 байти

en: 2's complement, big endian
uk: доповнення до 2, big endian

en: 2's complement, little endian
uk: доповнення до 2, little endian

en: 32-bit relocation data
uk: 32-бітові дані пересування

en: 4 bytes
uk: 4 байти

en: 4-byte
uk: 4-байтовий

en: 4-bytes
uk: 4-байтові

en: 64-bit long double
uk: 64-бітове long double

en: 64-bit relocation data
uk: 64-бітові дані пересування

en: 8-byte
uk: 8-байтовий

en: 8-byte and up to %d-byte extended
uk: 8-байтовий і розширюваний до %d-байтового

en: 8-byte, except leaf SP
uk: 8-байтовий, окрім відгалуження SP

en: 8-bytes
uk: 8-байтові

en: :
      No symbols
uk: :
      Немає символів

en: : architecture variant:
uk: : варіант архітектури:

en: : duplicate value
uk: : дублікати значення

en: : expected to be a directory
uk: : очікувалось, що це каталог

en: : expected to be a leaf
uk: : очікувалось, що це leaf

en: : unknown
uk: : невідомо

en: : unknown extra flag bits also present
uk: : також виявлено біти невідомого зайвого прапорця

en: <End of list>
uk: <Кінець списку>

en: <None>
uk: <немає>

en: <OS specific>
uk: <специфічний для ОС>

en: <OS specific>: %d
uk: <специфічний для ОС>: %d

en: <PROC specific>
uk: <специфічний для PROC>

en: <application-specific type %#x data:
uk: <днаі специфічного для програми типу %#x:

en: <corrupt GNU_HWCAP>
uk: <пошкоджений GNU_HWCAP>

en: <corrupt GNU_PROPERTY_TYPE, size = %#lx>
uk: <пошкоджено GNU_PROPERTY_TYPE, розмір = %#lx>

en: <corrupt descsz: %#lx>
uk: <пошкоджено descsz: %#lx>

en: <corrupt index>
uk: <пошкоджений індекс>

en: <corrupt length: %#x>
uk: <пошкоджено довжину: %#x>

en: <corrupt offset: %x>
uk: <пошкоджений зсув: %x>

en: <corrupt string table index: %3ld>
uk: <пошкоджено покажчик таблиці рядків: %3ld>

en: <corrupt string tag>
uk: <пошкоджена рядкова мітка>

en: <corrupt symbol index: %llu>
uk: <пошкоджений індекс символу: %llu>

en: <corrupt symbol index: %lu>
uk: <пошкоджений індекс символу: %lu>

en: <corrupt symbol index>
uk: <пошкоджений індекс символу>

en: <corrupt tag>
uk: <пошкоджена мітка>

en: <corrupt time val: %llx
uk: <пошкоджене значення часу: %llx

en: <corrupt time val: %lx
uk: <пошкоджене значення часу: %lx

en: <corrupt type (%#x) datasz: %#x>
uk: <пошкоджено тип (%#x) розмір даних: %#x>

en: <corrupt: %14ld>
uk: <пошкоджено: %14ld>

en: <corrupt: %19ld>
uk: <пошкоджено: %19ld>

en: <corrupt: %9ld>
uk: <пошкоджено: %9ld>

en: <corrupt>
uk: <пошкоджено>

en: <corrupt>
uk: <пошкоджено>

en: <indirect index offset is too big>
uk: <опосередкований зсув індекса є надто великим>

en: <internal error>
uk: <внутрішня помилка>

en: <invalid CU vector offset: %x>
uk: <некоректний зсув вектора CU: %x>

en: <localentry>: %d
uk: <локальний вхід>: %d

en: <no .debug_line_str section>
uk: <немає розділу .debug_line_str>

en: <no .debug_str section>
uk: <немає розділу .debug_str>

en: <no .debug_str.dwo section>
uk: <немає розділу .debug_str.dwo>

en: <no .debug_str_offsets section>
uk: <немає розділу .debug_str_offsets>

en: <no .debug_str_offsets.dwo section>
uk: <немає розділу .debug_str_offsets.dwo>

en: <no NUL byte at end of .debug_line_str section>
uk: <немає байта NUL наприкінці розділу .debug_line_str>

en: <no NUL byte at end of .debug_str section>
uk: <немає байта NUL наприкінці розділу .debug_str>

en: <no NUL byte at end of alt .debug_str section>
uk: <немає байта NUL наприкінці альтернативного розділу .debug_str>

en: <no NUL byte at end of section>
uk: <немає байта NUL наприкінці розділу>

en: <no dynamic symbols>
uk: <немає динамічних символів>

en: <no links available>
uk: <немає доступних посилань>

en: <no sym>
uk: <немає символу>

en: <no-strings>
uk: <немає рядків>

en: <none>
uk: <немає>

en: <not-found>
uk: <не знайдено>

en: <offset is too big>
uk: <надто великий зсув>

en: <other>: %x
uk: <інше>: %x

en: <processor specific>: %d
uk: <специфічний для процесора>: %d

en: <processor-specific type %#x data:
uk: <специфічний для процесора тип %#x даних:

en: <short enum>
uk: <короткий enum>

en: <stack prot>
uk: <prot стека>

en: <stack size>
uk: <розмір стека>

en: <string index too big>
uk: <індекс рядка є надто великим>

en: <string table index: %3ld>
uk: <індекс таблиці рядків: %3ld>

en: <symbol index %zu exceeds number of dynamic symbols>
uk: <індекс символу %zu перевищує кількість динамічних символів>

en: <time data corrupt>
uk: <пошкоджені часові дані>

en: <tool>
uk: <інструмент>

en: <unknown MeP copro type>
uk: <невідомий тип copro MeP>

en: <unknown addend: %llx>
uk: <невідомий доданок: %llx>

en: <unknown addend: %lx>
uk: <невідомий доданок: %lx>

en: <unknown name type>
uk: <невідомий тип назви>

en: <unknown type %#x data:
uk: <невідомий тип %#x дані:

en: <unknown: %d>
uk: <невідомо: %d>

en: <unknown: %x>
uk: <невідомий: %x>

en: <unknown:_%d>
uk: <невідомо:_%d>

en: <unknown>
uk: <невідомий>

en: <unknown>
uk: <невідомий>

en: <unknown>: %d
uk: <невідомий>: %d

en: <unknown>: %d/%d
uk: <невідомо>: %d/%d

en: <unknown>: %lx
uk: <невідомий>: %lx

en: <unknown>: %x
uk: <невідомий>: %x

en: <unknown>: 0x%x
uk: <невідомий>: 0x%x

en: <version>
uk: <версія>

en: A codepage was specified switch `%s' and UTF16.
uk: Для кодування було вказано ключ «%s» і UTF16.

en: Abnormal length of thin archive member name: %lx
uk: Некоректна довжина назви елемента архіву thin: %lx

en: Absent
uk: Немає

en: Absent/Non standard
uk: Немає/Нестандартний

en: Access
uk: Доступ

en: Added exports to output file
uk: Експортні дані додані у файл для виводу

en: Adding exports to output file
uk: Експортні дані додаються у файл для виводу

en: Address
uk: Адреса

en: Aggregate definition encountered without a scope
uk: Виявлено визначення сукупності без зазначення області видимості

en: Aggregate definition needs auxiliary information
uk: Сукупне визначення має містити допоміжну інформацію

en: Align: *unknown*
uk: Вирівнювання: *невідоме*

en: Align: 1
uk: Вирівнювання: 1

en: Align: 1024
uk: Вирівнювання: 1024

en: Align: 128
uk: Вирівнювання: 128

en: Align: 16
uk: Вирівнювання: 16

en: Align: 2
uk: Вирівнювання: 2

en: Align: 2048
uk: Вирівнювання: 2048

en: Align: 256
uk: Вирівнювання: 256

en: Align: 32
uk: Вирівнювання: 32

en: Align: 4
uk: Вирівнювання: 4

en: Align: 4096
uk: Вирівнювання: 4096

en: Align: 512
uk: Вирівнювання: 512

en: Align: 64
uk: Вирівнювання: 64

en: Align: 8
uk: Вирівнювання: 8

en: Align: 8192
uk: Вирівнювання: 8192

en: Alignment of 8-byte objects
uk: Вирівнювання 8-байтових об'єктів

en: Any MSA or not
uk: Будь-який MSA або нічого

en: Any Region
uk: Будь-яка ділянка

en: Application
uk: Програма

en: Application or Realtime
uk: Програма або режим реального часу

en: Archive member uses long names, but no longname table found
uk: У записі архіву використовуються довгі назви, але не виявлено таблиці довгих назв

en: Archive nesting is too deep
uk: Надто глибоке вкладення у архіві

en: Array definition needs auxiliary information
uk: Визначення масиву має містити допоміжну інформацію

en: Attempt to allocate a zero'ed array with an excessive number of elements: %#llx
uk: Спроба розмістити нульовий масив із надто великою кількістю елементів: %#llx

en: Attempt to allocate a zero'ed array with an excessive number of elements: %#lx
uk: Спроба розмістити нульовий масив із надто великою кількістю елементів: %#lx

en: Attempt to allocate an array with an excessive number of elements: %#llx
uk: Спроба розмістити масив із надто великою кількістю елементів: %#llx

en: Attempt to allocate an array with an excessive number of elements: %#lx
uk: Спроба розмістити масив із надто великою кількістю елементів: %#lx

en: Attempt to re-allocate an array with an excessive number of elements: %#llx
uk: Спроба повторно розмістити масив із надто великою кількістю елементів: %#llx

en: Attempt to re-allocate an array with an excessive number of elements: %#lx
uk: Спроба повторно розмістити масив із надто великою кількістю елементів: %#lx

en: Attribute Section:
uk: Розділ атрибутів:

en: Attribute length of %u is too small
uk: Довжина атрибута %u є надто малою

en: Audit library
uk: Бібліотека аудиту

en: Augmentation data too long: %#llx, expected at most %#tx
uk: Дані розширення є надто довгими: %#llx, мало бути не більше за %#tx

en: Augmentation data too long: %#lx, expected at most %#tx
uk: Дані розширення є надто довгими: %#lx, мало бути не більше за %#tx

en: Augmentation string length %u must be rounded up to a multiple of 4 in .debug_names.
uk: Довжина рядка розширення %u має заокруглюватися до кратної до 4 у .debug_names.

en: Augmentation string:
uk: Рядок розширення:

en: Auxiliary header:
uk: Допоміжний заголовок:

en: Auxiliary library
uk: Допоміжна бібліотека

en: BFD header file version %s
uk: Файл заголовка BFD версії %s

en: BSS Size:			%#lx
uk: Розмір BSS:			%#lx

en: Bad attribute length (%u > %u)
uk: Помилкова довжина атрибута (%u > %u)

en: Bad sh_info in group section `%s'
uk: Неправильний sh_info у розділі груп «%s»

en: Bad sh_link in group section `%s'
uk: Неправильний sh_link у розділі груп `%s'

en: Bad sh_link in symbol table section
uk: Помилковий sh_link у розділі таблиці символів

en: Bad stab: %s
uk: Некоректний stab: %s

en: Bad subsection length (%u < 6)
uk: Помилкова довжина підрозділу (%u < 6)

en: Bad subsection length (%u > %u)
uk: Помилкова довжина підрозділу (%u > %u)

en: Bad symbol index in unwind relocation (%llu > %llu)
uk: Помилковий індекс символу у пересуванні розгортання (%llu > %llu)

en: Bad symbol index in unwind relocation (%lu > %lu)
uk: Помилковий індекс символу у пересуванні розгортання (%lu > %lu)

en: Bad uleb128
uk: Помилкове uleb128

en: Bad value (%d) for SYMINENT entry
uk: Помилкове значення (%d) для запису SYMINENT

en: Badly formed extended line op encountered!
uk: Виявлено неправильно сформований розширений line-up!

en: Block ends prematurely
uk: Надто раннє завершення блоку

en: Block start encountered without a scope for it.
uk: Виявлено початок блоку без області видимості для нього.

en: Bogus end-of-siblings marker detected at offset %lx in %s section
uk: У розділі %2$s виявлено фіктивну позначку завершення споріднених вузлів за зсувом %1$lx

en: Buffer overrun encountered whilst decoding LTO symbol table
uk: Сталося вичерпання буфера під час декодування таблиці символів LTO

en: Build-ID is too short (%#zx bytes)
uk: Надто короткий ідентифікатор збирання (%#zx байтів)

en: Bytes on Last Page:		%d
uk: Байтів на останній сторінці:		%d

en: CORE (Core file)
uk: CORE (Основний файл)

en: CRC offset missing/truncated
uk: Не вказано зсув CRC або зсув обрізано

en: CTF archive member open failure: %s
uk: не вдалося відкрити член архіву CTF: %s

en: CTF error: cannot get CTF errors: `%s'
uk: Помилка CTF: не вдалося отримати помилки CTF: «%s»

en: CTF member open failure: %s
uk: Не вдалося відкрити член CTF: %s

en: CTF open failure: %s
uk: Не вдалося відкрити CTF: %s

en: CTF open failure: %s
uk: Не вдалося відкрити CTF: %s

en: CU @ %#llx has has a negative loclists_base value of %#llx - treating as zero
uk: CU за адресою %#llx має від'ємне значення loclists_base %#llx - вважаємо нулем

en: CU @ %#llx has has a negative rnglists_base value of %#llx - treating as zero
uk: CU за адресою %#llx має від'ємне значення rnglists_base %#llx - вважаємо нулем

en: CU @ %#llx has has a negative stroffsets_base value of %#llx - treating as zero
uk: CU за адресою %#llx має від'ємне значення stroffsets_base %#llx - вважаємо нулем

en: CU @ %#llx has multiple loclists_base values (%#llx and %#llx)
uk: CU за адресою %#llx містить декілька значень loclists_base (%#llx і %#llx)

en: CU @ %#llx has multiple str_offsets_base values %#llx and %#llx)
uk: CU за адресою %#llx містить декілька значень str_offsets_base (%#llx і %#llx)

en: CU @ %#lx has has a negative loclists_base value of %#lx - treating as zero
uk: CU за адресою %#lx має від'ємне значення loclists_base %#lx - вважаємо нулем

en: CU @ %#lx has has a negative rnglists_base value of %#lx - treating as zero
uk: CU за адресою %#lx має від'ємне значення rnglists_base %#lx - вважаємо нулем

en: CU @ %#lx has has a negative stroffsets_base value of %#lx - treating as zero
uk: CU за адресою %#lx має від'ємне значення stroffsets_base %#lx - вважаємо нулем

en: CU @ %#lx has multiple loclists_base values (%#lx and %#lx)
uk: CU за адресою %#lx містить декілька значень loclists_base (%#lx і %#lx)

en: CU @ %#lx has multiple str_offsets_base values %#lx and %#lx)
uk: CU за адресою %#lx містить декілька значень str_offsets_base (%#lx і %#lx)

en: CU at offset %#llx contains corrupt or unsupported unit type: %d.
uk: CU за зсувом %#llx містить пошкоджені або непідтримувані дані щодо типу модуля: %d.

en: CU at offset %#llx contains corrupt or unsupported version number: %d.
uk: CU за зсувом %#llx містить пошкоджені або непідтримувані дані щодо номера версії: %d.

en: CU at offset %#lx contains corrupt or unsupported unit type: %d.
uk: CU за зсувом %#lx містить пошкоджені або непідтримувані дані щодо типу модуля: %d.

en: CU at offset %#lx contains corrupt or unsupported version number: %d.
uk: CU за зсувом %#lx містить пошкоджені або непідтримувані дані щодо номера версії: %d.

en: CU table:
uk: Таблиця CU:

en: CU: Empty file name table
uk: CU: порожня таблиця назв файлів

en: CU: No directory table
uk: CU: немає таблиці каталогів

en: Can't create .lib file: %s: %s
uk: Не вдалося створити файл .lib: %s: %s

en: Can't fill gap after section
uk: Не вдалося заповнити проміжок після розділу

en: Can't have LIBRARY and NAME
uk: LIBRARY та NAME не можуть використовуватись одночасно

en: Can't open .lib file: %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл .lib: %s: %s

en: Can't open def file: %s
uk: Неможливо відкрити файл def: %s

en: Can't open file %s
uk: Неможливо відкрити файл %s

en: Cannot convert existing library %s to thin format
uk: Не вдалося перетворити наявну бібліотеку %s у тонкий формат

en: Cannot convert existing thin library %s to normal format
uk: Не вдалося перетворити наявну тонку бібліотеку %s у звичайний формат

en: Cannot create libdeps record.
uk: Не вдалося створити запис libdeps.

en: Cannot fetch indexed address: the .debug_addr section is missing
uk: Не вдалося отримати індексовану адресу: немає розділу .debug_addr

en: Cannot interpret virtual addresses without program headers.
uk: Неможливо інтерпретувати віртуальні адреси без заголовків програми.

en: Cannot make libdeps object readable.
uk: Не вдалося зробити об'єкт libdeps придатним до читання.

en: Cannot make libdeps object writable.
uk: Не вдалося зробити об'єкт libdeps придатним до запису.

en: Cannot produce mcore-elf dll from archive file: %s
uk: Неможливо сформувати mcore-elf dll з файла архіву: %s

en: Cannot reset libdeps record type.
uk: Не вдалося скинути тип запису libdeps.

en: Cannot set libdeps object format.
uk: Неможливо встановити формат об'єктів libdeps.

en: Cannot set libdeps record type to binary.
uk: Неможливо встановити тип запису libdeps у binary.

en: Cannot write libdeps record.
uk: Не вдалося записати запис libdeps.

en: CheckSum:			%#lx
uk: Контрольна сума:			%#lx

en: Checksum failure
uk: Помилкова контрольна сума

en: Checksum:			%#x
uk: Контрольна сума:			%#x

en: Code addressing position-dependent
uk: Адресування коду залежить від позиції

en: Code addressing position-independent
uk: Адресування коду не залежить від позиції

en: Compilation unit count must be >= 1 in .debug_names
uk: Кількість модулів збирання має бути >= 1 у .debug_names

en: Compressed section is too small even for a compression header
uk: Стиснений розділ є надто малим навіть для стисненого заголовка

en: Configuration file
uk: Файл налаштовування

en: Contents of %s section:
uk: Зміст розділу %s:

en: Contents of CTF section %s:
uk: Вміст розділу CTF %s:

en: Contents of binary %s at offset
uk: Вміст бінарного %s за зсувом

en: Contents of section %s:
uk: Вміст розділу %s:

en: Contents of the %s section (loaded from %s):
uk: Вміст розділу %s (завантаженого з %s):

en: Contents of the %s section:
uk: Вміст розділу %s:

en: Contents of the SFrame section %s:
uk: Вміст розділу SFrame %s:

en: Convert a COFF object file into a SYSROFF object file
uk: Перетворює об'єктний файл COFF на об'єктний файл SYSROFF

en: Copyright (C) 2025 Free Software Foundation, Inc.
uk: © Free Software Foundation, Inc., 2025

en: Core header:
uk: Заголовок ядра:

en: Corrupt %s section: address size (%x) is wrong
uk: Пошкоджений розділ %s: розмір адреси (%x) є помилковим

en: Corrupt %s section: expecting header size of 8 or 16, but found %zd instead
uk: Пошкоджено розділ %s: розмір заголовка мав дорівнювати 8 або 16, втім, виявлено %zd

en: Corrupt %s section: expecting version number 5 in header but found %d instead
uk: Пошкоджено розділ %s: у заголовку мало бути вказано версію 5, але там знайдено номер версії %d

en: Corrupt %s section: unit_length field of %#llx is invalid
uk: Пошкоджений розділ %s: некоректне поле unit_length %#llx

en: Corrupt %s section: unit_length field of %#lx is invalid
uk: Пошкоджений розділ %s: некоректне поле unit_length %#lx

en: Corrupt ARM compact model table entry: %x
uk: Пошкоджений запис таблиці компактної моделі ARM: %x

en: Corrupt CU vector offset of 0x%x found for symbol table slot %d
uk: Виявлено пошкоджений зсув вектора CU 0x%x для слота таблиці символів %d

en: Corrupt DT_STRTAB dynamic entry
uk: Пошкоджений динамічний запис DT_STRTAB

en: Corrupt DT_SYMTAB dynamic entry
uk: Пошкоджений динамічний запис DT_SYMTAB

en: Corrupt MIPS ABI Flags section.
uk: Пошкоджено розділ прапорців ABI MIPS.

en: Corrupt address base (%#llx) found in debug section %u
uk: Виявлено пошкоджену основу адрес (%#llx) у діагностичному розділі %u

en: Corrupt address base (%#lx) found in debug section %u
uk: Виявлено пошкоджену основу адрес (%#lx) у діагностичному розділі %u

en: Corrupt attribute
uk: Пошкоджений атрибут

en: Corrupt attribute block length: %#llx
uk: Пошкоджено довжину блоку атрибутів: %#llx

en: Corrupt attribute block length: %#lx
uk: Пошкоджено довжину блоку атрибутів: %#lx

en: Corrupt attribute section name
uk: Пошкоджено назву розділу атрибутів

en: Corrupt debuglink section: %s
uk: Пошкоджено розділ debuglink: %s

en: Corrupt directories list
uk: Пошкоджено список каталогів

en: Corrupt file name list
uk: Пошкоджено список назв файлів

en: Corrupt file name table entry
uk: Пошкоджений запис таблиці назв файлів

en: Corrupt header in group section `%s'
uk: Пошкоджений заголовок у розділі груп, «%s»

en: Corrupt header in the %s section.
uk: Заголовок у розділі %s пошкоджено.

en: Corrupt name offset of 0x%x found for name of main
uk: Виявлено пошкоджений зсув назви main 0x%x

en: Corrupt name offset of 0x%x found for symbol table slot %d
uk: Виявлено пошкоджений зсув назви 0x%x для слота таблиці символів %d

en: Corrupt note: alignment %ld, expecting 4 or 8
uk: Пошкоджена нотатка: вирівнювання %ld, а мало бути 4 або 8

en: Corrupt note: alignment %lld, expecting 4 or 8
uk: Пошкоджена нотатка: вирівнювання %lld, а мало бути 4 або 8

en: Corrupt note: name size is too big: %lx
uk: Пошкоджена нотатка: розмір назви є надто великим: %lx

en: Corrupt note: only %zd byte remains, not enough for a full note
     | Corrupt note: only %zd bytes remain, not enough for a full note
uk[0]: Пошкоджена нотатка: залишився %zd байт, недостатньо для повноцінної нотатки
uk[1]: Пошкоджена нотатка: залишилося %zd байти, недостатньо для повноцінної нотатки
uk[2]: Пошкоджена нотатка: залишилося %zd байтів, недостатньо для повноцінної нотатки
uk[3]: Пошкоджена нотатка: залишився %zd байт, недостатньо для повноцінної нотатки

en: Corrupt offset (%#llx) in range entry %u
uk: Пошкоджений зсув (%#llx) у записі діапазону %u

en: Corrupt offset (%#lx) in range entry %u
uk: Пошкоджений зсув (%#lx) у записі діапазону %u

en: Corrupt pointer size (%d) in debug entry at offset %#llx
uk: Пошкоджено розмір вказівника (%d) у діагностичному записі із зсувом %#llx

en: Corrupt pointer size (%d) in debug entry at offset %#lx
uk: Пошкоджено розмір вказівника (%d) у діагностичному записі із зсувом %#lx

en: Corrupt shortcut table in the %s section.
uk: Таблицю скорочень у розділі %s пошкоджено.

en: Corrupt stack pointer adjustment detected
uk: Виявлено пошкоджене коригування вказівника стека

en: Corrupt unit length (got %#llx expected at most %#tx) in section %s
uk: Пошкодження даних щодо довжини модуля (отримано %#llx, мало бути принаймні %#tx) у розділі %s

en: Corrupt unit length (got %#lx expected at most %#tx) in section %s
uk: Пошкодження даних щодо довжини модуля (отримано %#lx, мало бути принаймні %#tx) у розділі %s

en: Could not locate '%s'.  System error message: %s
uk: Неможливо найти '%s'. Системне повідомлення про помилку: %s

en: Could not locate .ARM.extab section containing %#llx.
uk: Не вдалося визначити розташування розділу .ARM.extab, що містить %#llx.

en: Could not locate .ARM.extab section containing %#lx.
uk: Не вдалося визначити розташування розділу .ARM.extab, що містить %#lx.

en: Couldn't get demangled builtin type
uk: Неможливо отримати декодований вбудований тип

en: Created lib file
uk: Створено lib-файл

en: Creating library file: %s
uk: Створюється файл бібліотеки: %s

en: Creating stub file: %s
uk: Створюється файл stub: %s

en: Current open archive is %s
uk: Поточний відкритий архів - %s

en: DERIVED TYPE
uk: ПОХІДНИЙ ТИП

en: DIE at offset %#lx refers to abbreviation number %lu which does not exist
uk: DIE за зсувом %#lx посилається на абревіатуру з номером %lu, якої не існує

en: DIE has locviews without loclist
uk: DIE містить locview без loclist

en: DLLTOOL name    : %s
uk: DLLTOOL назва     : %s

en: DLLTOOL options : %s
uk: DLLTOOL ключі   : %s

en: DRIVER name     : %s
uk: DRIVER назва      : %s

en: DRIVER options  : %s
uk: DRIVER ключі    : %s

en: DSBT addressing not used
uk: Адресування DSBT не використовується

en: DSBT addressing used
uk: Адресування DSBT використовується

en: DWO is not yet supported.
uk: Підтримку DWO ще не реалізовано.

en: DW_FORM_GNU_strp_alt offset (%#llx) too big or no string sections available
uk: Зсув DW_FORM_GNU_strp_alt (%#llx) є надто великим або немає доступних розділів рядків

en: DW_FORM_GNU_strp_alt offset (%#lx) too big or no string sections available
uk: Зсув DW_FORM_GNU_strp_alt (%#lx) є надто великим або немає доступних розділів рядків

en: DW_FORM_line_strp offset too big: %#llx
uk: Надто великий зсув DW_FORM_line_strp: %#llx

en: DW_FORM_line_strp offset too big: %#lx
uk: Надто великий зсув DW_FORM_line_strp: %#lx

en: DW_FORM_strp offset too big: %#llx
uk: Надто великий зсув DW_FORM_strp: %#llx

en: DW_FORM_strp offset too big: %#lx
uk: Надто великий зсув DW_FORM_strp: %#lx

en: DW_LNE_define_file: Bad opcode length
uk: DW_LNE_define_file: помилкова довжина коду операції

en: DW_MACRO_start_file used, but no .debug_line offset provided.
uk: Використано DW_MACRO_start_file, але не надано зсуву .debug_line.

en: DW_OP_GNU_push_tls_address or DW_OP_HP_unknown
uk: DW_OP_GNU_push_tls_address або DW_OP_HP_unknown

en: DYN (Position-Independent Executable file)
uk: DYN (позиційно незалежний виконуваний файл)

en: DYN (Shared object file)
uk: DYN (Спільний об'єктний файл)

en: Data Size:			%#lx
uk: Розмір даних:			%#lx

en: Data Start:			%#lx
uk: Початок даних:			%#lx

en: Data addressing position-dependent
uk: Адресування даних залежить від позиції

en: Data addressing position-independent, GOT far from DP
uk: Адресування даних не залежить від позиції, GOT віддалено від DP

en: Data addressing position-independent, GOT near DP
uk: Адресування даних не залежить від позиції, GOT поряд з DP

en: Data remains in the LTO symbol extension table
uk: Залишки даних у таблиці розширень символів LTO

en: Data size
uk: Розмір даних

en: Debug info is corrupted, %s header at %#llx has length %#llx
uk: Діагностичні дані пошкоджено, довжина заголовка %s за адресою %#llx складає %#llx

en: Debug info is corrupted, %s header at %#lx has length %#llx
uk: Діагностичні дані пошкоджено, довжина заголовка %s за адресою %#lx складає %#llx

en: Debug info is corrupted, %s header at %#lx has length %#lx
uk: Діагностичні дані пошкоджено, довжина заголовка %s за адресою %#lx складає %#lx

en: Debug info is corrupted, %s header at %#tx has length %#llx
uk: Діагностичні дані пошкоджено, довжина заголовка %s за адресою %#tx складає %#llx

en: Debug info is corrupted, %s header at %#tx has length %#lx
uk: Діагностичні дані пошкоджено, довжина заголовка %s за адресою %#tx складає %#lx

en: Debug info is corrupted, abbrev offset (%#llx) is larger than abbrev section size (%#llx)
uk: Діагностичні дані пошкоджено, відступ абревіатури (%#llx) перевищує розмір розділу абревіатур (%#llx)

en: Debug info is corrupted, abbrev offset (%#lx) is larger than abbrev section size (%#lx)
uk: Діагностичні дані пошкоджено, відступ абревіатури (%#lx) перевищує розмір розділу абревіатур (%#lx)

en: Debug info is corrupted, abbrev size (%#llx) is larger than abbrev section size (%#llx)
uk: Діагностичні дані пошкоджено, розмір абревіатури (%#llx) перевищує розмір розділу абревіатур (%#llx)

en: Debug info is corrupted, abbrev size (%#lx) is larger than abbrev section size (%#lx)
uk: Діагностичні дані пошкоджено, розмір абревіатури (%#lx) перевищує розмір розділу абревіатур (%#lx)

en: Deleting temporary base file %s
uk: Видаляється тимчасовий base-файл %s

en: Deleting temporary def file %s
uk: Видаляється тимчасовий def-файл %s

en: Deleting temporary exp file %s
uk: Видаляється тимчасовий exp-файл %s

en: Demangled name is not a function
uk: Декодована назва не є функцією

en: Dependency audit library
uk: Бібліотека аудиту залежностей

en: Directory Table
uk: Таблиця каталогу

en: Displaying notes found at file offset 0x%08llx with length 0x%08llx:
uk: Виводимо нотатки, знайдені за зсувом 0x%08llx у файлі, довжина: 0x%08llx:

en: Displaying notes found at file offset 0x%08lx with length 0x%08lx:
uk: Виводимо нотатки, знайдені за зсувом 0x%08lx у файлі, довжина: 0x%08lx:

en: Displaying notes found in: %s
uk: Виводимо нотатки, які знайдено у %s

en: Displaying the debug contents of section %s is not yet supported.
uk: Відображення діагностичної інформації розділу %s ще не підтримується.

en: DllCharacteristics:		%#x
uk: Характеристики dll:		%#x

en: Don't know about relocations on this machine architecture
uk: Невідомо про пересування для цієї архітектури машини

en: Done reading %s
uk: Читання виконано %s

en: Duplicate abbreviation tag %llu in unit %#tx in the debug_names section
uk: Дублювання мітки скорочення %llu у модулі %#tx у розділі debug_names

en: Duplicate abbreviation tag %lu in unit %#tx in the debug_names section
uk: Дублювання мітки скорочення %lu у модулі %#tx у розділі debug_names

en: Duplicate symbol entered into keyword list.
uk: У списку ключових слів введено дублікат символу.

en: Dynamic relocs:
uk: Динамічні пересування:

en: Dynamic symbols:
uk: Динамічні символи:

en: ELF Header in linked file '%s':
uk: Заголовок ELF у пов'язаному файлі «%s»:

en: ELF Header:
uk: Заголовок ELF:

en: EXEC (Executable file)
uk: EXEC (Виконуваний файл)

en: Empty abbreviation list encountered for CU offset %llx
uk: Виявлено порожній список скорочень для зсуву CU %llx

en: Empty abbreviation list encountered for CU offset %lx
uk: Виявлено порожній список скорочень для зсуву CU %lx

en: Encoded size of %d is too large to read
uk: Закодований розмір %d є надто великим для читання

en: Encoded size of 0 is too small to read
uk: Закодований розмір 0 є надто малим для читання

en: Encoded value extends past end of section
uk: Кодоване значення виходить за межі розділу

en: End
uk: Кінець

en: End of Sequence
uk: Кінець послідовності

en: Entry Point:			%#lx
uk: Точка входу:			%#lx

en: Entry point 0x%llx
uk: Точка входу 0x%llx

en: Entry point 0x%lx
uk: Точка входу 0x%lx

en: Entry pool offset (%#llx) exceeds unit size %#tx for unit %#tx in the debug_names
uk: Зсув буфера записів (%#llx) перевищує розмір модуля %#tx для модуля %#tx у debug_names

en: Entry pool offset (%#lx) exceeds unit size %#tx for unit %#tx in the debug_names
uk: Зсув буфера записів (%#lx) перевищує розмір модуля %#tx для модуля %#tx у debug_names

en: Enum Member offset %x
uk: Відступ члена переліку %x

en: Enum definition needs auxiliary information
uk: Визначення переліку має містити допоміжну інформацію

en: Enum element encountered without an enum definition
uk: Виявлено елемент переліку без визначення переліку

en: Error, duplicate EXPORT with ordinals: %s
uk: Помилка, EXPORT повторюється з порядковими числівниками: %s

en: Exception table:
uk: Таблиця виключень:

en: Excluding symbol: %s
uk: Символ виключення: %s

en: Expected to find a version number of 4 or 5 in section %s but found %d instead
uk: Мало бути вказано номер версії 4 або 5 у розділі %s, але виявлено номер версії %d

en: FDO_PACKAGING_METADATA
uk: МЕТАДАНІ_ПАКУВАННЯ_FDO

en: FORMAT is one of rc, res, or coff, and is deduced from the file name
    extension if not specified.  A single file name is an input file.
    No input-file is stdin, default rc.  No output-file is stdout, default rc.
uk: FORMAT є одним з rc, res або coff, та визначається за розширенням
    назви файла, якщо не був вказаний. Одиночна назва файла є вхідним файлом.
    Якщо вхідний файл не вказаний використовується stdin, типово rc. Якщо не
    вказаний файл виводу використовується stdout, типово rc.

en: Failed to determine last chain length
uk: Помилка при читанні кількості ланцюжків

en: Failed to print demangled template
uk: Помилка при виводі декодованого шаблону

en: Failed to read CIE information
uk: Не вдалося прочитати дані CIE

en: Failed to read address field for entry %#llx in the .eh_frame_hdr's search table
uk: Не вдалося прочитати поле адреси для запису %#llx у таблиці пошуку .eh_frame_hdr

en: Failed to read address field for entry %#lx in the .eh_frame_hdr's search table
uk: Не вдалося прочитати поле адреси для запису %#lx у таблиці пошуку .eh_frame_hdr

en: Failed to read in number of buckets
uk: Помилка при читанні кількості областей пам'яті

en: Failed to read in number of chains
uk: Помилка при читанні кількості ланцюжків

en: Failed to read location field for entry %#llx in the .eh_frame_hdr's search table
uk: Не вдалося прочитати поле розташування для запису %#llx у таблиці пошуку .eh_frame_hdr

en: Failed to read location field for entry %#lx in the .eh_frame_hdr's search table
uk: Не вдалося прочитати поле розташування для запису %#lx у таблиці пошуку .eh_frame_hdr

en: Failed to write CS struct
uk: Не вдалося записати структуру CS

en: Failed to write TR block
uk: Не вдалося записати блок TR

en: Failed to write checksum
uk: Не вдалося записати контрольну суму

en: File %s does not contain any dwarf debug information
uk: Файл %s не містить жодних діагностичних даних dwarf

en: File %s is not an archive so its index cannot be displayed.
uk: Файл %s не є архівом, отже його покажчик не може бути показано.

en: File Alignment:			%#lx
uk: Вирівнювання файла:			%#lx

en: File Attributes
uk: Атрибути файла

en: File Name Table
uk: Таблиця назв файлів

en: File address of new exe header:	%#lx
uk: Файлова адреса нового заголовка exe:	%#lx

en: File address of reloc table:	%d
uk: Файлова адреса таблиці пересувань:	%d

en: File contains multiple dynamic string tables
uk: Файл містить декілька таблиць динамічних рядків

en: File contains multiple dynamic symbol tables
uk: Файл містить декілька таблиць динамічних символів

en: File header:
uk: Заголовок файла:

en: File name                            Line number    Starting address    View    Stmt
uk: Назва файла                          Номер рядка    Початкова адреса   Перегляд Інстр

en: File name                        Line number    Starting address    View    Stmt
uk: Назва файла                      Номер рядка    Початкова адреса   Перегляд Інстр

en: Filter library
uk: Бібліотека фільтрів

en: Flags:
uk: Ознаки:

en: Flags:				0x%04x		-
uk: Прапорці:				0x%04x		-

en: For AVR ELF files:
      mem-usage       Display memory usage
      avr-prop        Display contents of .avr.prop section
      avr-deviceinfo  Display contents of .note.gnu.avr.deviceinfo section
uk: Для файлів ELF AVR:
      mem-usage       вивести дані щодо використання пам'яті
      avr-prop        вивести вміст розділу .avr.prop
      avr-deviceinfo  вивести вміст розділу .note.gnu.avr.deviceinfo

en: For Mach-O files:
      header           Display the file header
      section          Display the segments and sections commands
      map              Display the section map
      load             Display the load commands
      dysymtab         Display the dynamic symbol table
      codesign         Display code signature
      seg_split_info   Display segment split info
      compact_unwind   Display compact unwinding info
      function_starts  Display start address of functions
      data_in_code     Display data in code entries
      twolevel_hints   Display the two-level namespace lookup hints table
      dyld_info        Display dyld information
uk: Для файлів Mach-O:
      header           вивести заголовок файла
      section          вивести команди сегментів та розділів
      map              вивести карту розділів
      load             вивести команди завантаження
      dysymtab         вивести динамічну таблицю символів
      codesign         вивести сигнатуру коду
      seg_split_info   вивести дані щодо поділу на сегменти
      compact_unwind   вивести дані щодо розгортання компактів
      function_starts  вивести початкову адресу функції
      data_in_code     вивести дані у записах коду
      twolevel_hints   вивести таблицю дворівневих підказок щодо пошуку простору назв
      dyld_info        вивести дані dyld

en: For PE files:
      header      Display the file header
      sections    Display the section headers
uk: Для файлів PE:
      header      вивести заголовок файла
      sections    вивести заголовки розділів

en: For XCOFF files:
      header      Display the file header
      aout        Display the auxiliary header
      sections    Display the section headers
      syms        Display the symbols table
      relocs      Display the relocation entries
      lineno      Display the line number entries
      loader      Display loader section
      except      Display exception table
      typchk      Display type-check section
      traceback   Display traceback tags
      toc         Display toc symbols
      ldinfo      Display loader info in core files
uk: Для файлів XCOFF:
      header      вивести заголовок файла
      aout        вивести допоміжний заголовок
      sections    вивести заголовки розділів
      syms        вивести таблицю символів
      relocs      вивести записи пересувань
      lineno      вивести записи номерів рядків
      loader      вивести розділ завантажувача
      except      вивести таблицю виключень
      typchk      вивести розділ перевірки типів
      traceback   вивести теґи зворотного трасування
      toc         вивести символи toc
      ldinfo      вивести дані завантажувача у файлах ядра

en: Foreign TU table:
uk: Таблиця зовнішніх TU:

en: Found long name index (%ld) beyond end of long name table
uk: Знайдено індекс довгої назви (%ld) за кінцем таблиці довгих назв

en: Function arguments encountered without a function definition
uk: Виявлено аргументи функції без визначення функції

en: Function start encountered without a top level scope.
uk: Виявлено початок функції без області видимості верхнього рівня.

en: Further error messages about already contained group sections suppressed
uk: Подальші повідомлення про помилки, пов'язані із тим, що у файлі вже містяться групові розділи, придушено

en: Further error messages about overlarge group section indices suppressed
uk: Подальші повідомлення про помилки, пов'язані із надто великим індексами розділу, придушено

en: Further warnings about bogus end-of-sibling markers suppressed
uk: Подальші попередження щодо фіктивних позначок кінця споріднених вузлів придушено.

en: GOT A %x
uk: ОТРИМАНО %x

en: Gap in build notes detected from %#llx to %#llx
uk: Виявлено прогалину у нотатках щодо збирання, з %#llx до %#llx

en: Gap in build notes detected from %#lx to %#lx
uk: Виявлено прогалину у нотатках щодо збирання, з %#lx до %#lx

en: Generated exports file
uk: Створено файл експорту

en: Generating export file: %s
uk: Створюється файл експорту: %s

en: Global Offset Table data
uk: Дані загальної таблиці зсувів

en: Hard float (32-bit CPU, 64-bit FPU)
uk: Апаратна рухома крапка (32-бітовий процесор, 64-бітовий FPU)

en: Hard float (32-bit CPU, Any FPU)
uk: Апаратна рухома крапка (32-бітовий процесор, будь-який FPU)

en: Hard float (MIPS32r2 64-bit FPU 12 callee-saved)
uk: Апаратна рухома крапка (64-бітовий співпроцесор MIPS32r2, 12 безпечних для викликів регістрів)

en: Hard float (double precision)
uk: Апаратна рухома крапка (подвійна точність)

en: Hard float (single precision)
uk: Апаратна рухома крапка (одинарна точність)

en: Hard float compat (32-bit CPU, 64-bit FPU)
uk: Сумісність апаратної рухомої крапки (32-бітовий процесор, 64-бітовий FPU)

en: Hard or soft float
uk: Апаратна або програмна рухома крапка

en: Hole and overlap detection requires adjacent view lists and loclists.
uk: Для виявлення прогалин і перекриттів потрібні сусідні списки перегляду або списки місць.

en: ICE: do_define called without a block
uk: ICE: do_define викликано без блоку

en: ICE: getINT: Out of buffer space
uk: ICE: getINT: вихід за межі простору буфера

en: ID directory entry
uk: ID елемента каталогу

en: ID resource
uk: ID ресурсу

en: ID subdirectory
uk: ID підкаталогу

en: Idx %-*s Size      %-*s%-*sFile off  Algn
uk: Idx %-*s Розмір    %-*s%-*sФайл вимк Вирів.

en: Image Base:			%#lx
uk: Основа образу:			%#lx

en: Image Version:			%lx		- %u.%02u
uk: Версія образу:			%lx		- %u.%02u

en: Import files:
uk: Імпортовані файли:

en: Import library `%s' specifies two or more dlls
uk: У імпортованій бібліотеці «%s» визначено дві або більше dll

en: In archive %s:
uk: В архіві %s:

en: In linked file '%s':
uk: У пов'язаному файлі «%s»:

en: In nested archive %s:
uk: У вкладеному архіві %s:

en: Index of archive %s: (%llu entries, %#llx bytes in the symbol table)
uk: Покажчик архіву %s: (у таблиці символів записів: %llu, байтів: %#llx)

en: Index of archive %s: (%lu entries, %#lx bytes in the symbol table)
uk: Покажчик архіву %s: (у таблиці символів записів: %lu, байтів: %#lx)

en: Index section %s has an sh_size of %#llx - expected %#llx
uk: Розділ покажчика %s має sh_size %#llx - очікувалося %#llx

en: Index section %s has an sh_size of %#lx - expected %#lx
uk: Розділ покажчика %s має sh_size %#lx - очікувалося %#lx

en: Index: Entry            Address           Symbolic Address
uk: Індекс: Запис           Адреса           Символічна адреса

en: Index: Entry    Address   Symbolic Address
uk: Індекс: Запис    Адреса    Символічна адреса

en: Initial
uk: Початковий

en: Initial (relative) CS value:	%d
uk: Початкове (відносне) значення CS:	%d

en: Initial (relative) SS value:	%d
uk: Початкове (відносне) значення SS:	%d

en: Initial IP value:		%d
uk: Початкове значення IP:		%d

en: Initial SP value:		%d
uk: Початкове значення SP:		%d

en: Input file '%s' is not readable
uk: Вхідний файл '%s' є непридатним до читання.

en: Input file '%s' is not readable.
uk: Вхідний файл '%s' є непридатним до читання.

en: Input file `%s' ignores binary architecture parameter.
uk: У файлі вхідних даних, «%s», ігнорується параметр двійкової архітектури.

en: Interface Version: %s
uk: Версія інтерфейсу: %s

en: Interface Version: <corrupt: %llx>
uk: Версія інтерфейсу: <пошкоджено: %llx>

en: Interface Version: <corrupt: %lx>
uk: Версія інтерфейсу: <пошкоджено: %lx>

en: Internal error: DW_FORM_ref_addr is not supported in DWARF version 1.
uk: Внутрішня помилка: підтримки DW_FORM_ref_addr у версії 1 DWARF не передбачено.

en: Internal error: Unknown machine type: %d
uk: Внутрішня помилка: невідомий тип машини: %d

en: Internal error: not enough buffer room for section flag info
uk: Внутрішня помилка: недостатньо місця у буфері для інформації щодо прапорців розділів

en: Invalid ABIVERSION: %s
uk: Некоректне значення ABIVERSION: %s

en: Invalid PT_LOAD entry
uk: Некоректний запис PT_LOAD

en: Invalid Thin archive member name
uk: Некоректна назва елемента архіву Thin

en: Invalid address size in %s section!
uk: Некоректний розмір адреси у розділі %s!

en: Invalid column number in saved frame state
uk: Некоректний номер стовпчика у збереженому стані кадрів

en: Invalid entry offset value: %llx
uk: Некоректне значення зсуву запису: %llx

en: Invalid entry offset value: %lx
uk: Некоректне значення зсуву запису: %lx

en: Invalid extension opcode form %s
uk: Некоректна форма коду операції розширення, %s

en: Invalid location list entry type %d
uk: Некоректний тип запису списку розміщень %d

en: Invalid max register
uk: Некоректний максимальний регістр

en: Invalid maximum operations per insn.
uk: Некоректна максимальна кількість операцій на інструкцію.

en: Invalid number of CUs (0x%x) for symbol table slot %d
uk: Некоректна кількість CU (0x%x) для слоту таблиці символів %d

en: Invalid number of dynamic entries: %llu
uk: Некоректна кількість динамічних записів: %llu

en: Invalid number of dynamic entries: %lu
uk: Некоректна кількість динамічних записів: %lu

en: Invalid offset %llx in table entry %td
uk: Некоректний зсув %llx у записі таблиці %td

en: Invalid offset %lx in table entry %td
uk: Некоректний зсув %lx у записі таблиці %td

en: Invalid option '-%c'
uk: Неправильний ключ '-%c'

en: Invalid pointer size (%d) in CIE data
uk: Некоректний розмір вказівника (%d) у даних CIE

en: Invalid pointer size (%d) in compunit header, using %d instead
uk: Некоректний розмір вказівника (%d) у заголовку compunit, використовуємо замість нього %d

en: Invalid pointer size (%d) in debug info for entry %d
uk: Некоректний розмір вказівника (%d) у діагностичних даних для запису %d

en: Invalid radix: %s
uk: Некоректний radix: %s

en: Invalid range list entry type %d
uk: Некоректний тип запису списку діапазонів %d

en: Invalid section %u in table entry %td
uk: Некоректний розділ %u у записі таблиці %td

en: Invalid section number (%d) encountered
uk: Виявлено некоректний номер розділу (%d)

en: Invalid section target index: %d
uk: Некоректний індекс призначення розділу: %d

en: Invalid section target index: %u
uk: Некоректний індекс призначення розділу: %u

en: Invalid segment size (%d) in CIE data
uk: Некоректний розмір сегмента (%d) у даних CIE

en: Invalid size (%u) for MIPS option
uk: Некоректний розмір (%u) параметра MIPS

en: Invalid symbol index %u encountered
uk: Виявлено некоректний індекс символу %u

en: Invalid vd_next field of %lx
uk: Некоректне поле vd_next %lx

en: Invalid vda_next field of %lx
uk: Некоректне поле vda_next %lx

en: Invalid vn_next field of %lx
uk: Некоректне поле vn_next %lx

en: Invalid vna_next field of %lx
uk: Некоректне поле vna_next %lx

en: It is suspicious to have a .eh_frame_hdr section an empty table but a non empty count field
uk: Існування розділу .eh_frame_hdr з порожньою таблицею, але непорожнім полем лічильника є підозріливим

en: It is suspicious to have a .eh_frame_hdr section with an empty search table
uk: Існування розділу .eh_frame_hdr з порожньою таблицею пошуку є підозріливим

en: Iteration failed: %s, %s
uk: Помилка у ітерації: %s, %s

en: Iteration failed: %s, %s
uk: Помилка у ітерації: %s, %s

en: Keeping temporary base file %s
uk: Вставляється тимчасовий base-файл %s

en: Keeping temporary def file %s
uk: Залишається тимчасовий def-файл %s

en: Keeping temporary exp file %s
uk: Залишається тимчасовий exp-файл %s

en: Key to Flags:
      W (write), A (alloc), X (execute), M (merge), S (strings), I (info),
      L (link order), O (extra OS processing required), G (group), T (TLS),
      C (compressed), x (unknown), o (OS specific), E (exclude),
uk: Позначення ознак:
      W (запис), A (признач), X (виконуваний), M (злиття), S (рядки)
      I (інфо), L (порядок посилань), O (потрібна додаткова обробка ОС), G (група),
      T (TLS), C (стиснений), x (невідомий.), o (специфічний для ОС),
      p (специфічний для процесора), E (виключений),

en: LIBRARY: %s base: %x
uk: LIBRARY: %s база: %x

en: LOAD segments must be sorted in order of increasing VirtAddr
uk: Сегменти LOAD має бути упорядковано за зростанням VirtAddr

en: LTO Symbol extension table '%s' is empty!
uk: Таблиця розширень символів LTO «%s» є порожньою!

en: LTO Symbol table '%s'
uk: Таблиця символів LTO «%s»

en: LTO Symbol table '%s' and extension table '%s' contain:
uk: Таблиця символів LTO «%s» і таблиця розширень «%s» містять таке:

en: LTO Symbol table '%s' contains:
uk: У таблиці символів LTO «%s» міститься таке:

en: LTO ext symbol data
uk: Дані розширень символів LTO

en: LTO symbols
uk: символи LTO

en: Label definition encountered without a file scope
uk: Виявлено визначення мітки без зазначення області файлів

en: Language of main:
uk: Мова main:

en: Large
uk: Великий

en: Last stabs entries before error:
uk: Останні пункти stabs перед помилкою:

en: Length (%zu) of DW_LNE_set_address op is too long
uk: Довжина (%zu) операції DW_LNE_set_address є надто великою

en: Library rpath: [%s]
uk: Бібліотека rpath: [%s]

en: Library runpath: [%s]
uk: Бібліотека runpath: [%s]

en: Library soname: [%s]
uk: Бібліотека soname: [%s]

en: Line Base extends beyond end of section
uk: База рядка виходить за межі кінця розділу

en: Line numbers for %s (%u)
uk: Номери рядків %s (%u)

en: Line range of 0 is invalid, using 1 instead
uk: Діапазон рядків 0 є некоректним, використовуємо замість нього 1

en: Linker Version:			%x		- %u.%02u
uk: Версія компонувальника:			%x		- %u.%02u

en: List of blocks
uk: Список блоків

en: List of source files
uk: Список файлів початкових кодів

en: List of symbols
uk: Список символів

en: Loader Flags:			%#lx
uk: Прапорці завантажувача:			%#lx

en: Loader header:
uk: Заголовок завантажувача:

en: Location list starting at offset %#llx is not terminated.
uk: Список розташувань, починаючи із зсуву %#llx, не завершений.

en: Location list starting at offset %#lx is not terminated.
uk: Список розташувань, починаючи із зсуву %#lx, не завершений.

en: LoongArch ULEB128 field at 0x%lx contains invalid ULEB128 value
uk: У полі ULEB128 LoongArch за адресою 0x%lx міститься некоректне значення ULEB128

en: Lower Region Only
uk: Лише нижня ділянка

en: MIPS ABI Flags section
uk: Розділ прапорців ABI MIPS

en: MIPS GOT entry extends beyond the end of available data
uk: Запис GOT MIPS виходить за кінець доступних даних

en: MN10300 sym diff reloc contains invalid offset: %#llx
uk: пересування sym diff MN10300 містить некоректний зсув: %#llx

en: MN10300 sym diff reloc contains invalid offset: %#lx
uk: пересування sym diff MN10300 містить некоректний зсув: %#lx

en: MODULE***
uk: МОДУЛЬ***

en: MSP430 ULEB128 field at %#llx contains invalid ULEB128 value
uk: У полі ULEB128 MSP430 за адресою %#llx міститься некоректне значення ULEB128

en: MSP430 ULEB128 field at %#lx contains invalid ULEB128 value
uk: У полі ULEB128 MSP430 за адресою %#lx міститься некоректне значення ULEB128

en: MSP430 sym diff reloc contains invalid offset: %#llx
uk: пересування sym diff MSP430 містить некоректний зсув: %#llx

en: MSP430 sym diff reloc contains invalid offset: %#lx
uk: пересування sym diff MSP430 містить некоректний зсув: %#lx

en: Mach-O header:
uk: заголовок Mach-O:

en: Machine '%s' not supported
uk: Машина '%s' не підтримується

en: Machine Number:			%#x		- %s
uk: Машинний номер:			%#x		- %s

en: Magic:				%x		- %s
uk: Контрольна сума:				%x		- %s

en: Max extra paragraphs needed:	%d
uk: Макс. к-ть потрібних додаткових абзаців:	%d

en: Memory section %s+%x
uk: Розділ пам'яті %s+%x

en: Microcontroller
uk: Мікроконтролер

en: Min extra paragraphs needed:	%d
uk: Мін. к-ть потрібних додаткових абзаців:	%d

en: Minimal OS Version:		%lx		- %u.%02u
uk: Мінімальна версія ОС:		%lx		- %u.%02u

en: Minimal Subsystem Version:	%lx		- %u.%02u
uk: Мінімальна версія підсистеми:	%lx		- %u.%02u

en: Missing Version Needs auxiliary information
uk: Не вистачає допоміжних даних щодо залежностей за версіями

en: Missing Version Needs information
uk: Не вистачає даних щодо залежностей за версіями

en: Missing arg to -U/--unicode
uk: Пропущено аргумент -U/--unicode

en: Missing knowledge of 32-bit reloc types used in DWARF sections of machine number %d
uk: Не вистачає даних щодо 32-бітових типів пересування, використаних у розділах DWARF архітектури з номером %d

en: More DW_AT_GNU_locview attributes than location offset attributes
uk: Більше атрибутів DW_AT_GNU_locview за кількість атрибутів зсуву місця

en: More location offset attributes than DW_AT_GNU_locview attributes
uk: Більше атрибутів зсуву місця за кількість атрибутів DW_AT_GNU_locview

en: Multiple DWO_NAMEs encountered for the same CU
uk: Виявлено декілька DWO_NAME для одного CU

en: Multiple dynamic symbol information sections found
uk: Виявлено декілька розділів даних щодо динамічних символів

en: Multiple renames of section %s
uk: Багатократні перейменування розділу %s

en: Multiple symbol table index sections associated with the same symbol section
uk: Із одним розділом символів пов'язано декілька розділів покажчика таблиці символів

en: Multiple symbol tables encountered
uk: Виявлено декілька таблиць символів

en: Must provide at least one of -o or --dllname options
uk: Потрібно надати принаймні один з параметрів -o або --dllname

en: NDS32 elf flags section
uk: розділ прапорців elf NDS32

en: NONE
uk: НІЧОГО

en: NONE (None)
uk: НЕМАЄ (Немає)

en: NT_386_IOPERM (x86 I/O permissions)
uk: NT_386_IOPERM (права доступу на введення-виведення x86)

en: NT_386_TLS (x86 TLS information)
uk: NT_386_TLS (дані TLS x86)

en: NT_AMDGPU_METADATA (code object metadata)
uk: NT_AMDGPU_METADATA (метадані об'єкта коду)

en: NT_ARCH (architecture)
uk: NT_ARCH (архітектура)

en: NT_ARC_V2 (ARC HS accumulator/extra registers)
uk: NT_ARC_V2 (регістри акумулятора/додаткові регістри ARC HS)

en: NT_ARM_HW_BREAK (AArch hardware breakpoint registers)
uk: NT_ARM_HW_BREAK (регістри апаратної точки зупину AArch)

en: NT_ARM_HW_WATCH (AArch hardware watchpoint registers)
uk: NT_ARM_HW_WATCH (регістри апаратної точки спостереження AArch)

en: NT_ARM_PACA_KEYS (ARM pointer authentication address keys)
uk: NT_ARM_PACA_KEYS (ключі адрес розпізнавання за вказівником ARM)

en: NT_ARM_PACG_KEYS (ARM pointer authentication generic keys)
uk: NT_ARM_PACG_KEYS (загальні ключі розпізнавання за вказівником ARM)

en: NT_ARM_PAC_ENABLED_KEYS (AArch64 pointer authentication enabled keys)
uk: NT_ARM_PAC_ENABLED_KEYS (увімкнені ключі розпізнавання за вказівником AArch64)

en: NT_ARM_PAC_MASK (AArch pointer authentication code masks)
uk: NT_ARM_PAC_MASK (маски коду розпізнавання вказівників AArch)

en: NT_ARM_SSVE (AArch64 streaming SVE registers)
uk: NT_ARM_SSVE (регістри трансляції SVE AArch64)

en: NT_ARM_SVE (AArch SVE registers)
uk: NT_ARM_SVE (регістри SVE AArch)

en: NT_ARM_SYSTEM_CALL (AArch system call number)
uk: NT_ARM_SYSTEM_CALL (номер системного виклику AArch)

en: NT_ARM_TAGGED_ADDR_CTRL (AArch tagged address control)
uk: NT_ARM_TAGGED_ADDR_CTRL (керування міченими адресами AArch)

en: NT_ARM_TLS (AArch TLS registers)
uk: NT_ARM_TLS (регістри TLS AArch)

en: NT_ARM_VFP (arm VFP registers)
uk: NT_ARM_VFP (регістри VFP arm)

en: NT_ARM_ZA (AArch64 SME ZA register)
uk: NT_ARM_ZA (регістр ZA SME AArch64)

en: NT_ARM_ZT (AArch64 SME2 ZT registers)
uk: NT_ARM_ZT (регістри ZT SME2 AArch64)

en: NT_AUXV (auxiliary vector)
uk: NT_AUXV (допоміжний вектор)

en: NT_FILE (mapped files)
uk: NT_FILE (пов'язані файли)

en: NT_FPREGS (floating point registers)
uk: NT_FPREGS (регістри з плаваючою комою)

en: NT_FPREGSET (floating point registers)
uk: NT_FPREGSET (регістри з плаваючою комою)

en: NT_GDB_TDESC (GDB XML target description)
uk: NT_GDB_TDESC (опис цілі у XML GDB)

en: NT_GNU_ABI_TAG (ABI version tag)
uk: NT_GNU_ABI_TAG (теґ версії ABI)

en: NT_GNU_BUILD_ID (unique build ID bitstring)
uk: NT_GNU_BUILD_ID (бітовий рядок унікального ідентифікатора збирання)

en: NT_GNU_GOLD_VERSION (gold version)
uk: NT_GNU_GOLD_VERSION (версія gold)

en: NT_GNU_HWCAP (DSO-supplied software HWCAP info)
uk: NT_GNU_HWCAP (програмні дані щодо HWCAP, надані DSO)

en: NT_LWPSINFO (lwpsinfo_t structure)
uk: NT_LWPSINFO (структура lwpsinfo_t)

en: NT_LWPSTATUS (lwpstatus_t structure)
uk: NT_LWPSTATUS (структура lwpstatus_t)

en: NT_PPC_DSCR (ppc DSCR register)
uk: NT_PPC_DSCR (регістр DSCR ppc)

en: NT_PPC_EBB (ppc EBB registers)
uk: NT_PPC_EBB (регістри EBB ppc)

en: NT_PPC_PMU (ppc PMU registers)
uk: NT_PPC_PMU (регістри PMU ppc)

en: NT_PPC_PPR (ppc PPR register)
uk: NT_PPC_PPR (регістр PPR ppc)

en: NT_PPC_TAR (ppc TAR register)
uk: NT_PPC_TAR (регістр TAR ppc)

en: NT_PPC_TM_CDSCR (ppc checkpointed DSCR register)
uk: NT_PPC_TM_CDSCR (контрольований регістр DSCR ppc)

en: NT_PPC_TM_CFPR (ppc checkpointed floating point registers)
uk: NT_PPC_TM_CFPR (контрольовані регістри чисел із рухомою крапкою ppc)

en: NT_PPC_TM_CGPR (ppc checkpointed GPR registers)
uk: NT_PPC_TM_CGPR (контрольовані регістри GPR ppc)

en: NT_PPC_TM_CPPR (ppc checkpointed PPR register)
uk: NT_PPC_TM_CPPR (контрольований регістр PPR ppc)

en: NT_PPC_TM_CTAR (ppc checkpointed TAR register)
uk: NT_PPC_TM_CTAR (контрольований регістр TAR ppc)

en: NT_PPC_TM_CVMX (ppc checkpointed Altivec registers)
uk: NT_PPC_TM_CVMX (контрольовані регістри Altivec ppc)

en: NT_PPC_TM_CVSX (ppc checkpointed VSX registers)
uk: NT_PPC_TM_CVSX (контрольовані регістри VSX ppc)

en: NT_PPC_TM_SPR (ppc TM special purpose registers)
uk: NT_PPC_TM_SPR (регістри спеціального призначення TM ppc)

en: NT_PPC_VMX (ppc Altivec registers)
uk: NT_PPC_VMX (регістри Altivec ppc)

en: NT_PPC_VSX (ppc VSX registers)
uk: NT_PPC_VSX (регістри VSX ppc)

en: NT_PROCSTAT_AUXV (auxv data)
uk: NT_PROCSTAT_AUXV (дані auxv)

en: NT_PROCSTAT_FILES (files data)
uk: NT_PROCSTAT_FILES (дані файлів)

en: NT_PROCSTAT_GROUPS (groups data)
uk: NT_PROCSTAT_GROUPS (дані груп)

en: NT_PROCSTAT_OSREL (osreldate data)
uk: NT_PROCSTAT_OSREL (дані osreldate)

en: NT_PROCSTAT_PROC (proc data)
uk: NT_PROCSTAT_PROC (дані процесу)

en: NT_PROCSTAT_PSSTRINGS (ps_strings data)
uk: NT_PROCSTAT_PSSTRINGS (дані ps_strings)

en: NT_PROCSTAT_RLIMIT (rlimit data)
uk: NT_PROCSTAT_RLIMIT (дані rlimit)

en: NT_PROCSTAT_UMASK (umask data)
uk: NT_PROCSTAT_UMASK (дані umask)

en: NT_PROCSTAT_VMMAP (vmmap data)
uk: NT_PROCSTAT_VMMAP (дані vmmap)

en: NT_PRPSINFO (prpsinfo structure)
uk: NT_PRPSINFO (структура prpsinfo)

en: NT_PRSTATUS (prstatus structure)
uk: NT_PRSTATUS (структура prstatus)

en: NT_PRXFPREG (user_xfpregs structure)
uk: NT_PRXFPREG (структура user_xfpregs)

en: NT_PSINFO (psinfo structure)
uk: NT_PSINFO (структура psinfo)

en: NT_PSTATUS (pstatus structure)
uk: NT_PSTATUS (структура pstatus)

en: NT_PTLWPINFO (ptrace_lwpinfo structure)
uk: NT_PTLWPINFO (структура ptrace_lwpinfo)

en: NT_RISCV_CSR (RISC-V control and status registers)
uk: NT_RISCV_CSR (регістри керування і стану RISC-V)

en: NT_S390_CTRS (s390 control registers)
uk: NT_S390_CTRS (керівні регістри s390)

en: NT_S390_GS_BC (s390 guarded-storage broadcast control)
uk: NT_S390_GS_BC (керування трансляцією захищеного сховища даних s390)

en: NT_S390_GS_CB (s390 guarded-storage registers)
uk: NT_S390_GS_CB (регістри захищеного сховища даних s390)

en: NT_S390_HIGH_GPRS (s390 upper register halves)
uk: NT_S390_HIGH_GPRS (верхні половинки регістрів s390)

en: NT_S390_LAST_BREAK (s390 last breaking event address)
uk: NT_S390_LAST_BREAK (адреса останньої події із переривання s390)

en: NT_S390_PREFIX (s390 prefix register)
uk: NT_S390_PREFIX (регістр префікса s390)

en: NT_S390_SYSTEM_CALL (s390 system call restart data)
uk: NT_S390_SYSTEM_CALL (дані перезапуску системного виклику s390)

en: NT_S390_TDB (s390 transaction diagnostic block)
uk: NT_S390_TDB (діагностичний блок транзакції s390)

en: NT_S390_TIMER (s390 timer register)
uk: NT_S390_TIMER (регістр таймера s390)

en: NT_S390_TODCMP (s390 TOD comparator register)
uk: NT_S390_TODCMP (регістр порівнювача TOD s390)

en: NT_S390_TODPREG (s390 TOD programmable register)
uk: NT_S390_TODPREG (програмований регістр TOD s390)

en: NT_S390_VXRS_HIGH (s390 vector registers 16-31)
uk: NT_S390_VXRS_HIGH (векторні регістри s390 16-31)

en: NT_S390_VXRS_LOW (s390 vector registers 0-15 upper half)
uk: NT_S390_VXRS_LOW (верхня половина векторних регістрів s390 0-15)

en: NT_SIGINFO (siginfo_t data)
uk: NT_SIGINFO (дані siginfo_t)

en: NT_STAPSDT (SystemTap probe descriptors)
uk: NT_STAPSDT (дескриптори зондування SystemTap)

en: NT_TASKSTRUCT (task structure)
uk: NT_TASKSTRUCT (структура task)

en: NT_THRMISC (thrmisc structure)
uk: NT_THRMISC (структура thrmisc)

en: NT_VERSION (version)
uk: NT_VERSION (версія)

en: NT_VMS_EIDC (consistency check)
uk: NT_VMS_EIDC (перевірка цілісності)

en: NT_VMS_FPMODE (FP mode)
uk: NT_VMS_FPMODE (режим FP)

en: NT_VMS_GSTNAM (sym table name)
uk: NT_VMS_GSTNAM (назва таблиці символів)

en: NT_VMS_IMGBID (build id)
uk: NT_VMS_IMGBID (ідентифікатор збирання)

en: NT_VMS_IMGID (image id)
uk: NT_VMS_IMGID (ідентифікатор образу)

en: NT_VMS_IMGNAM (image name)
uk: NT_VMS_IMGNAM (назва образу)

en: NT_VMS_LINKID (link id)
uk: NT_VMS_LINKID (ідентифікатор компонування)

en: NT_VMS_LNM (language name)
uk: NT_VMS_LNM (назва мови)

en: NT_VMS_MHD (module header)
uk: NT_VMS_MHD (заголовок модуля)

en: NT_VMS_SRC (source files)
uk: NT_VMS_SRC (файли коду)

en: NT_WIN32PSTATUS (win32_pstatus structure)
uk: NT_WIN32PSTATUS (структура win32_pstatus)

en: NT_X86_CET (x86 CET state)
uk: NT_X86_CET (стан CET x86)

en: NT_X86_SEGBASES (x86 segment base registers)
uk: NT_X86_SEGBASES (базові регістри сегмента x86)

en: NT_X86_SHSTK (x86 SHSTK state)
uk: NT_X86_SHSTK (стан SHSTK x86)

en: NT_X86_XSTATE (x86 XSAVE extended state)
uk: NT_X86_XSTATE (розширений стан XSAVE x86)

en: N_LBRAC not within function
uk: N_LBRAC поза функцією

en: NaN 2008 compatibility
uk: сумісність із NaN 2008

en: Name
uk: Назва

en: Name                  Value           Class        Type         Size             Line  Section
uk: Назва                 Значення        Клас         Тип          Розмір           Рядок Розділ

en: Name                  Value   Class        Type         Size     Line  Section
uk: Назва                 Значення Клас        Тип          Розмір   Рядок Розділ

en: Name index: %ld
uk: Індекс назви: %ld

en: Name of main:
uk: Назва main:

en: Name: %s
uk: Назва: %s

en: Nbr entries: %-8u Size: %08x (%u)
uk: К-ть записів: %-8u Розмір: %08x (%u)

en: Ndx
uk: Інд

en: NetBSD ELF auxiliary vector data
uk: Допоміжні векторні дані ELF NetBSD

en: NetBSD procinfo structure
uk: Структура procinfo NetBSD

en: No %s section present
uk: Немає розділу %s

en: No MIPS_OPTIONS header found
uk: Не знайдено заголовка MIPS_OPTIONS

en: No comp units in %s section ?
uk: У розділі %s немає елементів comp?

en: No debug information available for loc lists of entry: %u
uk: Недоступна діагностична інформація для списків місць запису: %u

en: No debug information for loc lists of entry: %u
uk: Немає діагностичної інформації для списків місць запису: %u

en: No entry %s in archive.
uk: пункту %s немає в архіві.

en: No filename following the -fo option.
uk: Немає назви файла після ключі -fo.

en: No location lists in .debug_info section!
uk: У розділі .debug_info немає списків розташування!

en: No member named `%s'
uk: Немає члена з назвою `%s'

en: No notes found file.
uk: У файлі не знайдено нотаток.

en: No notes found in linked file '%s'.
uk: У пов'язаному файлі не знайдено нотаток «%s».

en: No processor specific unwind information to decode
uk: Немає специфічних для процесора даних unwind для декодування

en: No range lists referenced by .debug_info section.
uk: Немає списків діапазонів, на які посилається розділ .debug_info.

en: No string table section named %s
uk: Немає розділу таблиці рядків із назвою %s

en: No symbol section named %s
uk: Немає розділу символів із назвою %s

en: No terminator for augmentation name
uk: Немає термінатора для назви розширення

en: No unaligned access
uk: Немає невирівняного доступу

en: None
uk: Немає

en: None
uk: Немає

en: Not an ELF file - it has the wrong magic bytes at the start
uk: Не ELF-файл - він містить неправильні magic-байти на початку

en: Not enough memory for a debug info array of %u entries
uk: Недостатньо пам'яті для масиву з діагностичними даними з %u елементів

en: Not needed object: [%s]
uk: Непотрібний об'єкт: [%s]

en: Not used
uk: Не використовується

en: Nothing to do.
uk: Немає що виконувати.

en: Number Of Rva and Sizes:	%#lx
uk: Кількість Rva і розміри:	%#lx

en: Number of sections:		\%d
uk: Кількість розділів:		\%d

en: Number of symbols:		\%ld
uk: Кількість символів:		\%ld

en: OEM identifier:			%d
uk: Ідентифікатор OEM:			%d

en: OEM information:		%#x
uk: Відомості OEM:		%#x

en: OPEN
uk: ВІДКРИТИ

en: OS Specific: (%x)
uk: Специфічний для ОС: (%x)

en: Offset %#llx is bigger than %s section size.
uk: Зсув %#llx більш, ніж розмір розділу %s.

en: Offset %#llx used as value for DW_AT_import attribute of DIE at offset %#tx is too big.
uk: Зсув %#llx, використаний як значення атрибута DW_AT_import DIE за зсувом %#tx, є надто великим.

en: Offset %#lx is bigger than %s section size.
uk: Зсув %#lx більш, ніж розмір розділу %s.

en: Offset %#lx used as value for DW_AT_import attribute of DIE at offset %#tx is too big.
uk: Зсув %#lx, використаний як значення атрибута DW_AT_import DIE за зсувом %#tx, є надто великим.

en: Offset into section %s too big: %#llx
uk: Зсув до розділу %s є надто великим: %#llx

en: Offset into section %s too big: %#lx
uk: Зсув до розділу %s є надто великим: %#lx

en: Offset of %#llx is too big for section %s
uk: Зсув %#llx є надто великим для розділу %s

en: Offset of %#lx is too big for section %s
uk: Зсув %#lx є надто великим для розділу %s

en: Only -X 32_64 is supported
uk: Підтримуються лише -X 32_64

en: Only DWARF 2 and 3 aranges are currently supported.
uk: Наразі підтримуються вирівнювання лише для DWARF версії 2 та 3.

en: Only DWARF 2 and 3 pubnames are currently supported
uk: Наразі підтримуються pubname лише для DWARF версії 2 і 3

en: Only DWARF version 2, 3, 4 and 5 line info is currently supported.
uk: У поточній версії передбачено підтримку даних рядків лише DWARF версій 2, 3, 4 або 5.

en: Only DWARF version 5 .debug_names is currently supported.
uk: У поточній версії передбачено підтримку лише .debug_names версії DWARF 5.

en: Only DWARF version 5+ debug_rnglists info is currently supported.
uk: У поточній версії передбачено підтримку лише debug_rnglists версії DWARF 5+.

en: Only TI and ARM unwinders are currently supported
uk: У поточній версії передбачено підтримку лише засобів розгортання TI і ARM

en: OpenBSD ELF auxiliary vector data
uk: Допоміжні векторні дані ELF OpenBSD

en: OpenBSD floating point registers
uk: Регістри з рухомою крапкою OpenBSD

en: OpenBSD procinfo structure
uk: Структура procinfo OpenBSD

en: OpenBSD regular registers
uk: Звичайні регістри OpenBSD

en: OpenBSD window cookie
uk: Кука вікна OpenBSD

en: Opened temporary file: %s
uk: Відкритий тимчасовий файл: %s

en: Operating System specific: %lx
uk: Специфічний для операційної системи: %lx

en: Option -I is deprecated for setting the input format, please use -J instead.
uk: Ключ -I не рекомендується для встановлення вхідного формату, натомість використовуйте -J.

en: Optional header size:		%#x
uk: Розмір необов'язкового заголовка:		%#x

en: Out of %llu items there are %zu bucket clashes (longest of %zu entries).
uk: З %llu записів у %zu є конфлікти блоків (найдовший у %zu записів).

en: Out of %lu items there are %zu bucket clashes (longest of %zu entries).
uk: З %lu записів у %zu є конфлікти блоків (найдовший у %zu записів).

en: Out of context scope change encountered
uk: Виявлено зміну області видимості поза контекстом

en: Out of memory
uk: Бракує пам'яті

en: Out of memory allocating %llu bytes for %s
uk: Бракує пам'яті для розміщення %llx байтів %s

en: Out of memory allocating %llu bytes for dynamic symbol info
uk: Бракує пам'яті на розміщення %llu байтів для даних щодо динамічних символів

en: Out of memory allocating %lu bytes for %s
uk: Бракує пам'яті для розміщення %lx байтів %s

en: Out of memory allocating %lu bytes for dynamic symbol info
uk: Бракує пам'яті на розміщення %lu байтів для даних щодо динамічних символів

en: Out of memory allocating %u columns in dwarf frame arrays
uk: Бракує пам'яті при розподілі %u стовпчиків у масивах кадрів dwarf

en: Out of memory allocating dump request table.
uk: Бракує пам'яті при розміщенні дампу таблиці запиту.

en: Out of memory allocating dwo filename
uk: Бракує пам'яті для назви файла dwo

en: Out of memory allocating file data structure
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для структури даних файла

en: Out of memory allocating space for %llu dynamic entries
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для %llu динамічних записів

en: Out of memory allocating space for %lu dynamic entries
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для %lu динамічних записів

en: Out of memory allocating space for dynamic conflicts
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для динамічних конфліктів

en: Out of memory allocating space for gnu histogram buckets
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для блоків гістограми gnu

en: Out of memory allocating space for gnu histogram counts
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для кількісних даних гістограми gnu

en: Out of memory allocating space for histogram buckets
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для блоків гістограми

en: Out of memory allocating space for histogram counts
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для кількісних даних гістограми

en: Out of memory allocating space for inote name
uk: Бракує пам'яті при розподілі місця для назви inote

en: Out of memory reading %llu dynamic entries
uk: Бракує пам'яті при читанні %llu динамічних записів

en: Out of memory reading %llu symbols
uk: Читання поза межами пам'яті %llu символів

en: Out of memory reading %lu dynamic entries
uk: Бракує пам'яті при читанні %lu динамічних записів

en: Out of memory reading %lu symbols
uk: Читання поза межами пам'яті %lu символів

en: Out of memory reading %u program headers
uk: Під час читання заголовків програми %u вичерпано пам'ять

en: Out of memory reading %u section group headers
uk: Під час читання заголовків групи розділів %u вичерпано пам'ять

en: Out of memory reading %u section headers
uk: Під час читання заголовків розділу %u вичерпано пам'ять

en: Out of memory reading %zu groups
uk: Читання поза межами пам'яті %zu груп

en: Out of memory reading long symbol names in archive
uk: Під час читання довгих назв символів у архіві вичерпано пам'ять

en: Out of memory whilst trying to convert the archive symbol index
uk: Під час спроби перетворення покажчика символів архіву вичерпано пам'ять

en: Out of memory whilst trying to read archive index symbol table
uk: Вичерпано пам'ять під час проби читання покажчика таблиці символів архіву

en: Out of memory whilst trying to read archive symbol index
uk: Під час спроби читання покажчика символів архіву вичерпано пам'ять

en: Out of range sum for els (%#x) * size (%#x)
uk: Сума els (%#x) * розмір (%#x) поза межами припустимого діапазону

en: Out of range sum for offset (%#x) + size (%#x)
uk: Сума зсуву (%#x) і розміру (%#x) поза припустимим діапазоном

en: Out of range symbol index: %u
uk: Індекс символу поза межами припустимого діапазону: %u

en: Out of range type size: %u
uk: Розмір типу поза припустимим діапазоном: %u

en: Output file cannot represent architecture `%s'
uk: Файл виведених даних не може представити архітектуру «%s»

en: Overlarge Dwarf section index detected: %u
uk: Виявлено надто великий індекс розділу Dwarf: %u

en: Overlarge number of conflicts detected: %zx
uk: Виявлено надто велику кількість конфліктів: %zx

en: Overlay number:			%d
uk: Номер накладки:			%d

en: Overwrite OS Version:		%lx		-
uk: Перезапис версії ОС:		%lx		-

en: Owner
uk: Власник

en: PT_GETFPREGS (fpreg structure)
uk: PT_GETFPREGS (структура fpreg)

en: PT_GETREGS (reg structure)
uk: PT_GETREGS (структура reg)

en: PT_LWPSTATUS (ptrace_lwpstatus structure)
uk: PT_LWPSTATUS (структура ptrace_lwpstatus)

en: PT___GETREGS40 (old reg structure)
uk: PT___GETREGS40 (стара структура reg)

en: Padding field of .debug_names must be 0 (found 0x%x)
uk: Поле доповнення .debug_names має містити 0 (виявлено 0x%x)

en: Page Offset
uk: Зсув сторінки

en: Pages In File:			%d
uk: Сторінок у файлі:			%d

en: Partial .debug_line. section encountered without a prior full .debug_line section
uk: Виявлено частковий розділ .debug_line. без попереднього повного розділу .debug_line

en: Path components stripped from dllname, '%s'.
uk: Компоненти шляху, що отримані з назви dll, '%s'.

en: Pointer size + Segment size is not a power of two.
uk: Розмір вказівника + розмір сегмента не є степенем двійки.

en: Print a human readable interpretation of a SYSROFF object file
uk: Виведення інтерпретації об'єктного файла SYSROFF у зрозумілій людині формі

en: Print width has not been initialized (%d)
uk: Ширина друку не була ініціалізована (%d)

en: Probably corrupt segment size: %d - using 4 instead
uk: Ймовірно, пошкоджено розмір сегмента: %d - використовуємо замість нього значення 4

en: Procedure Linkage Table data
uk: Дані таблиці компонування процедур

en: Processed def file
uk: Оброблено файл def

en: Processed definitions
uk: Описи оброблені

en: Processing def file: %s
uk: Оброблюється файл def: %s

en: Processing definitions
uk: Оброблюються описи

en: Processor Specific: %lx
uk: Специфічний для процесора: %lx

en: Processor Specific: (%x)
uk: Специфічний для процесора: (%x)

en: QNX core info
uk: Відомості щодо ядра QNX

en: QNX core status
uk: Стан ядра QNX

en: QNX core sysinfo
uk: Системні дані ядра QNX

en: QNX debug fullpath
uk: Діагностичний повний шлях QNX

en: QNX debug relocation
uk: Діагностичне пересування QNX

en: QNX default library
uk: Типова бібліотека QNX

en: QNX floating point registers
uk: Регістри з рухомою крапкою QNX

en: QNX general registers
uk: Загальні регістри QNX

en: QNX generator
uk: Генератор QNX

en: QNX link map
uk: Карта посилань QNX

en: QNX stack
uk: Стек QNX

en: R (retain),
uk: R (зберегти),

en: REL (Relocatable file)
uk: REL (Переміщуваний файл)

en: RELR relocation data
uk: дані пересування RELR

en: RL78 sym diff reloc contains invalid offset: %#llx
uk: пересування sym diff RL78 містить некоректний зсув: %#llx

en: RL78 sym diff reloc contains invalid offset: %#lx
uk: пересування sym diff RL78 містить некоректний зсув: %#lx

en: Ran out of LTO symbol extension data
uk: Вичерпано дані розширень символів LTO

en: Range list starting at offset %#llx is not terminated.
uk: Список діапазонів, починаючи із зсуву %#llx, не завершений.

en: Range list starting at offset %#lx is not terminated.
uk: Список діапазонів, починаючи із зсуву %#lx, не завершений.

en: Range lists in %s section start at %#llx
uk: Списки діапазонів в розділі %s починаються з %#llx

en: Range lists in %s section start at %#lx
uk: Списки діапазонів в розділі %s починаються з %#lx

en: Raw dump of debug contents of section %s (loaded from %s):
uk: Необроблений дамп діагностичних даних розділу %s (завантаженого з %s):

en: Raw dump of debug contents of section %s:
uk: Необроблений дамп діагностичних даних розділу %s:

en: Reading %llu bytes extends past end of file for %s
uk: Читання байтів %llu виходить за межі кінця файла %s

en: Reading %lu bytes extends past end of file for %s
uk: Читання байтів %lu виходить за межі кінця файла %s

en: Reading section %s failed because: %s
uk: Помилка читання розділу %s, причина: %s

en: Realtime
uk: У режимі реального часу

en: Refuse to unwind
uk: Відмова у розгортанні

en: Register %d
uk: Регістр %d

en: Relocations for %s (%u)
uk: Пересування для %s (%u)

en: Relocations:			%d
uk: Пересувань:			%d

en: Report bugs to %s
uk: Звіти про помилки надсилайте на %s

en: Report bugs to %s.
uk: Звіти про помилки надсилайте у %s

en: Reserved length value (%#llx) found in section %s
uk: Виявлено зарезервоване значення довжини (%#llx) у розділі %s

en: Reserved length value (%#lx) found in section %s
uk: Виявлено зарезервоване значення довжини (%#lx) у розділі %s

en: Resources nest too deep
uk: Надто глибока вкладеність ресурсів

en: Restricted Large
uk: Обмежений великий

en: Row index (%u) is larger than number of used entries (%u)
uk: Індекс рядка (%u) є більшим за кількість використаних записів (%u)

en: SFrame decode failure: %s
uk: Помилка декодування SFrame: %s

en: SUM IS %x
uk: СУМА ДОРІВНЮЄ %x

en: SYMBOL INFO
uk: ДАНІ СИМВОЛУ

en: Scanning object file %s
uk: Сканується об'єктний файл %s

en: Section %d has invalid sh_entsize of %llx
uk: Розділ %d має некоректне значення sh_entsize %llx

en: Section %d has invalid sh_entsize of %lx
uk: Розділ %d має некоректне значення sh_entsize %lx

en: Section %d was not dumped because it does not exist!
uk: Для розділу %d дамп не був виконаний, оскільки він не існує!

en: Section %s has an invalid sh_entsize of %#llx
uk: Розділ %s має некоректне значення sh_entsize %#llx

en: Section %s has an invalid sh_entsize of %#lx
uk: Розділ %s має некоректне значення sh_entsize %#lx

en: Section %s has an invalid sh_size of %#llx
uk: Розділ %s має некоректне значення sh_size %#llx

en: Section %s has an invalid sh_size of %#lx
uk: Розділ %s має некоректне значення sh_size %#lx

en: Section %s has sh_entsize (%#llx) which is larger than its size (%#llx)
uk: Розділ %s має sh_entsize (%#llx), що більше за його розмір (%#llx)

en: Section %s has sh_entsize (%#lx) which is larger than its size (%#lx)
uk: Розділ %s має sh_entsize (%#lx), що більше за його розмір (%#lx)

en: Section %s is empty
uk: Розділ %s порожній

en: Section %s is too small %#llx
uk: Розділ %s є надто малим %#llx

en: Section %s is too small %#lx
uk: Розділ %s є надто малим %#lx

en: Section %s is too small for %u slot
     | Section %s is too small for %u slots
uk[0]: Розділ %s є надто малим для %u слоту
uk[1]: Розділ %s є надто малим для %u слотів
uk[2]: Розділ %s є надто малим для %u слотів
uk[3]: Розділ %s є надто малим для %u слоту

en: Section %s is too small to contain a CU/TU header
uk: Розділ %s є надто малим, щоб містити заголовок CU/TU

en: Section %s is too small to contain an value indexed from another section!
uk: Розділ %s є надто малим, щоб містити значення, індексоване з іншого розділу!

en: Section %s not found
uk: Розділ %s не знайдено

en: Section %s too small for offset and size tables
uk: Розділ %s є надто малим для таблиць зсуву та розміру

en: Section %s too small for shndx pool
uk: Розділ %s є надто малим для буфера shndx

en: Section %u has an out of range sh_info value of %u
uk: Розділ %u містять значення sh_info %u виходить за межі припустимого діапазону

en: Section %u has an out of range sh_link value of %u
uk: Розділ %u містять значення sh_link %u виходить за межі припустимого діапазону

en: Section '%s' has no data to dump.
uk: Розділ «%s» не містить даних для дампу.

en: Section '%s' was not dumped because it does not exist
uk: Для розділу «%s» дамп не був виконаний, оскільки його не існує

en: Section '%s': has a size of zero - is this intended ?
uk: Розділ «%s»: має нульовий розмір — так треба?

en: Section '%s': zero-sized relocation section
uk: Розділ «%s»: розділ пересувань нульового розміру

en: Section Alignment:		%#lx
uk: Вирівнювання розділу:		%#lx

en: Section Attributes:
uk: Атрибути розділу:

en: Section definition needs a section length
uk: Визначення розділу потребує зазначення довжини розділу

en: Section groups in linked file '%s'
uk: Групи розділів у пов'язаному файлі «%s»

en: Section headers (at %u+%u=0x%08x to 0x%08x):
uk: Заголовки розділів (з %u+%u=0x%08x до 0x%08x):

en: Section headers are not available!
uk: Недоступні заголовки розділу!

en: Section index pool located before start of section
uk: Буфер індексів розділу розташовано до початку розділу

en: Section name must be provided
uk: Має бути вказано назву розділу

en: Section referenced before any file is defined
uk: Посилання на розділ до визначення якогось файла

en: Sections:
uk: Розділи:

en: Seg Offset           Type                             SymVec DataType
uk: Сег Зсув             Тип                              СимВек ТипДаних

en: Seg Offset   Type                            Addend            Seg Sym Off
uk: Сег Зсув     Тип                             Доданок           Сег Сим Зсув

en: Segments and Sections:
uk: Сегменти і розділи:

en: Separate debug info file %s found, but CRC does not match - ignoring
uk: Виявлено окремий файл діагностичних даних %s, але його контрольна сума не збігається з еталонною — ігноруємо

en: Shared library: [%s]
uk: Спільна бібліотека: [%s]

en: Size (%#llx) of section %s is not a multiple of its sh_entsize (%#llx)
uk: Розмір (%#llx) розділу %s не є кратним до його sh_entsize (%#llx)

en: Size (%#lx) of section %s is not a multiple of its sh_entsize (%#lx)
uk: Розмір (%#lx) розділу %s не є кратним до його sh_entsize (%#lx)

en: Size Of Headers:		%#lx
uk: Розмір заголовків:		%#lx

en: Size Of Heap Commit:		%#lx
uk: Розмір внеску купи:		%#lx

en: Size Of Heap Reserve:		%#lx
uk: Розмір резерву купи:		%#lx

en: Size Of Image:			%#lx
uk: Розмір образу:			%#lx

en: Size Of Stack Commit:		%#lx
uk: Розмір внеску стека:		%#lx

en: Size Of Stack Reserve:		%#lx
uk: Розмір резерву стека:		%#lx

en: Size of header in paragraphs:	%d
uk: Розмір заголовка у абзацах:	%d

en: Size of section %u is larger than the entire file!
uk: Розмір розділу %u є більше за розмір усього файла!

en: Size overflow prevents reading %llu elements of size %llu for %s
uk: Переповнення розміру заважає читанню %llu елементів розміру %llu для %s

en: Size overflow prevents reading %llu elements of size %u
uk: Переповнення розміру заважає читанню %llu елементів розміру %u

en: Size overflow prevents reading %lu elements of size %lu for %s
uk: Переповнення розміру заважає читанню %lu елементів розміру %lu для %s

en: Size overflow prevents reading %lu elements of size %u
uk: Переповнення розміру заважає читанню %lu елементів розміру %u

en: Sizeof double and long double
uk: Розмір double і long double

en: Skipping reloc with invalid symbol index: %u
uk: Пропускаємо пересування із некоректним індексом символу: %u

en: Skipping reloc with overlarge offset: %#llx
uk: Пропускаємо пересування із надто великим зсувом: %llx

en: Skipping reloc with overlarge offset: %#lx
uk: Пропускаємо пересування із надто великим зсувом: %lx

en: Skipping unexpected ARM relocation type %s
uk: Пропускається неочікуваний тип пересування ARM %s

en: Skipping unexpected C6000 relocation type %s
uk: Пропускається неочікуваний тип пересування C6000 %s

en: Skipping unexpected relocation at offset %#llx
uk: Пропускаємо неочікуване пересування за зсувом %#llx

en: Skipping unexpected relocation at offset %#lx
uk: Пропускаємо неочікуване пересування за зсувом %#lx

en: Skipping unexpected relocation type: %s
uk: Пропускається неочікуваний тип пересування: %s

en: Skipping unknown ARM relocation type: %d
uk: Пропускаємо невідомий тип пересування ARM: %d

en: Skipping unknown C6000 relocation type: %d
uk: Пропускаємо невідомий тип пересування C6000: %d

en: Skipping unknown relocation type: %u
uk: Пропускаємо невідомий тип пересування: %u

en: Small
uk: Малий

en: Soft float
uk: Програма рухома крапка

en: Source file %s
uk: Файл коду %s

en: Stack offset %x
uk: Відступ у стеку %x

en: Standalone App
uk: Ізольована програма

en: Start
uk: Початок

en: Struct Member offset %x
uk: Відступ члена структури %x

en: Structure element encountered without a structure definition
uk: Виявлено елемент структури без визначення структури

en: Stub message:
uk: Фіктивне повідомлення:

en: Subsystem:			%d
uk: Підсистема:			%d

en: Sucking in info from %s section in %s
uk: Отримується інформація з розділу %s в %s

en: Supported architectures:
uk: Підтримувані архітектури:

en: Supported targets:
uk: Підтримувані цілі:

en: Sym.Val.
uk: Сим.Знач.

en: Symbol  %s, tag %d, number %d
uk: Символ  %s, теґ %d, номер %d

en: Symbol Attributes:
uk: Атрибути символу:

en: Symbol index %u encountered when there are no symbols
uk: Виявлено індекс символу %u там, де немає символів

en: Symbol table offset:		%#08lx
uk: Зсув таблиці символів:		%#08lx

en: Symbols table (strtable at 0x%08x)
uk: Таблиця символів (strtable з 0x%08x)

en: Syntax error in def file %s:%d
uk: Помилка синтаксису у файлі def %s:%d

en: TOC:
uk: ЗМІСТ:

en: TU table:
uk: Таблиця TU:

en: Table at Offset %#llx
uk: Таблиця за зсувом %#llx:

en: Table at Offset %#lx
uk: Таблиця за зсувом %#lx:

en: Tag section ends prematurely
uk: Надто раннє завершення розділу міток

en: Target section has insufficient relocs
uk: Розділ призначення має недостатні пересування

en: Text Size:			%#lx
uk: Розмір тексту:			%#lx

en: Text Start:			%#lx
uk: Початок тексту:			%#lx

en: The %s section contains an unsupported segment selector size: %d.
uk: Розділ %s містить непідтримуваний розмір селектора сегмента: %d.

en: The %s section contains corrupt or unsupported version number: %d.
uk: Розділ %s містить пошкоджений або непідтримуваний номер версії: %d.

en: The %s section contains link(s) to dwo file(s):
uk: Розділ %s містить посилання на файли dwo:

en: The %s section contains unsupported segment selector size: %d.
uk: Розділ %s містить непідтримуваний розмір селектора сегмента: %d.

en: The GOT symbol offset (%llu) is greater than the symbol table size (%llu)
uk: Зсув символу GOT (%llu) перевищує розмір таблиці символів (%llu)

en: The GOT symbol offset (%lu) is greater than the symbol table size (%lu)
uk: Зсув символу GOT (%lu) перевищує розмір таблиці символів (%lu)

en: The MIPS options section is too small.
uk: Розмір розділу параметрів MIPS є надто малим.

en: The address table data in version 3 may be wrong.
uk: Дані таблиці адрес у версії 3 можуть бути помилковими.

en: The count field format should be absolute, not relative to an address
uk: Форматом поля лічильника має бути абсолютний, а не відносний щодо адреси

en: The debuglink filename is corrupt/missing
uk: Пошкоджено або не вказано назву файла debuglink

en: The e_phentsize field in the ELF header is larger than the size of an ELF program header
uk: Поле e_phentsize у заголовку ELF є більшим за розмір заголовка програми ELF

en: The e_phentsize field in the ELF header is less than the size of an ELF program header
uk: Поле e_phentsize у заголовку ELF є меншим за розмір заголовка програми ELF

en: The e_shentsize field in the ELF header is larger than the size of an ELF section header
uk: Поле e_shentsize у заголовку ELF є більшим за розмір заголовка розділу ELF

en: The e_shentsize field in the ELF header is less than the size of an ELF section header
uk: Поле e_shentsize у заголовку ELF є меншим за розмір заголовка розділу ELF

en: The length field (%#llx) in the debug_line header is wrong - the section is too small
uk: Вміст поля довжини (%#llx) у заголовку debug_line є помилковим — розділ надто малий

en: The length field (%#llx) in the debug_rnglists header is wrong - the section is too small
uk: Вміст поля довжини (%#llx) у заголовку debug_rnglists є помилковим — розділ надто малий

en: The length field (%#lx) in the debug_line header is wrong - the section is too small
uk: Вміст поля довжини (%#lx) у заголовку debug_line є помилковим — розділ надто малий

en: The length field (%#lx) in the debug_rnglists header is wrong - the section is too small
uk: Вміст поля довжини (%#lx) у заголовку debug_rnglists є помилковим — розділ надто малий

en: The name_count (%llu) is not the same as the used bucket_count (%zu) + the hash clash count (%zu)
uk: name_count (%llu) має значення, яке не збігається із bucket_count (%zu) + кількість конфліктів хешів (%zu)

en: The name_count (%lu) is not the same as the used bucket_count (%zu) + the hash clash count (%zu)
uk: name_count (%lu) має значення, яке не збігається із bucket_count (%zu) + кількість конфліктів хешів (%zu)

en: The number of views (%u) is greater than the number of locations (%u)
uk: Кількість переглядів (%u) перевищує кількість місць (%u)

en: There are %#llx extraneous bytes at the end of the section
uk: Наприкінці розділу виявлено %#llx зайвих байтів

en: There are %#lx extraneous bytes at the end of the section
uk: Наприкінці розділу виявлено %#lx зайвих байтів

en: There is %d program header, starting at offset %llu
     | There are %d program headers, starting at offset %<PRIu64>
uk[0]: Виявлено %d заголовок програми, починаючи зі зсуву %llu
uk[1]: Виявлено %d заголовки програми, починаючи зі зсуву %llu
uk[2]: Виявлено %d заголовків програми, починаючи зі зсуву %llu
uk[3]: Виявлено %d заголовок програми, починаючи зі зсуву %llu

en: There is %d program header, starting at offset %lu
     | There are %d program headers, starting at offset %<PRIu64>
uk[0]: Виявлено %d заголовок програми, починаючи зі зсуву %lu
uk[1]: Виявлено %d заголовки програми, починаючи зі зсуву %lu
uk[2]: Виявлено %d заголовків програми, починаючи зі зсуву %lu
uk[3]: Виявлено %d заголовок програми, починаючи зі зсуву %lu

en: There is %d section header, starting at offset %#llx:
     | There are %d section headers, starting at offset %#<PRIx64>:
uk[0]: Виявлено %d заголовок розділу, починаючи зі зсуву %#llx:
uk[1]: Виявлено %d заголовки розділу, починаючи зі зсуву %#llx:
uk[2]: Виявлено %d заголовків розділу, починаючи зі зсуву %#llx:
uk[3]: Виявлено %d заголовок розділу, починаючи зі зсуву %#llx:

en: There is %d section header, starting at offset %#lx:
     | There are %d section headers, starting at offset %#<PRIx64>:
uk[0]: Виявлено %d заголовок розділу, починаючи зі зсуву %#lx:
uk[1]: Виявлено %d заголовки розділу, починаючи зі зсуву %#lx:
uk[2]: Виявлено %d заголовків розділу, починаючи зі зсуву %#lx:
uk[3]: Виявлено %d заголовок розділу, починаючи зі зсуву %#lx:

en: There is %ld unused byte at the end of section %s
     | There are %ld unused bytes at the end of section %s
uk[0]: У розділі %2$s виявлено %1$ld невикористаний байт
uk[1]: У розділі %2$s виявлено %1$ld невикористаних байти
uk[2]: У розділі %2$s виявлено %1$ld невикористаних байтів
uk[3]: У розділі %2$s виявлено %1$ld невикористаний байт

en: There is a hole [%#tx - %#llx] in %s section.
uk: Дірка [%#tx - %#llx] у розділі %s.

en: There is a hole [%#tx - %#lx] in %s section.
uk: Дірка [%#tx - %#lx] у розділі %s.

en: There is a hole [%#tx - %#tx] in %s section.
uk: Дірка [%#tx - %#tx] у розділі %s.

en: There is an overlap [%#tx - %#llx] in %s section.
uk: Перекриття [%#tx - %#llx] у розділі %s.

en: There is an overlap [%#tx - %#lx] in %s section.
uk: Перекриття [%#tx - %#lx] у розділі %s.

en: There is an overlap [%#tx - %#tx] in %s section.
uk: Перекриття [%#tx - %#tx] у розділі %s.

en: This executable has been built without support for a
    64 bit data type and so it cannot process 64 bit ELF files.
uk: Це виконуваний файл було зібрано без підтримки 64-бітового типу
    даних, тому він не може обробляти 64-бітові файли ELF.

en: This is a GO binary file - try using 'go tool objdump' or 'go tool nm'
uk: Цей двійковий файл GO - спробуйте скористатися 'go tool objdump' або 'go tool nm'

en: This is a LLVM bitcode file - try extracting and then using llvm-bcanalyzer
uk: Цей файл біткоду LLVM — спробуйте видобути дані, а потім скористатися llvm-bcanalyzer

en: This is a LLVM bitcode file - try using llvm-bcanalyzer
uk: Цей файл біткоду LLVM — спробуйте скористатися llvm-bcanalyzer

en: This program is free software; you may redistribute it under the terms of
    the GNU General Public License version 3 or (at your option) any later version.
    This program has absolutely no warranty.
uk: Ця програма вільною; ви можете розповсюджувати її за умов дотримання умов
    GNU General Public License версії 3 або (якщо хочете) будь-якої пізнішої
    версії.
    Авторами цієї програми не надається жодних гарантій.

en: Time Stamp: %s
uk: Часова позначка: %s

en: Time/Date:			%#08lx	-
uk: Час/Дата:			%#08lx	-

en: Too many GOT symbols: %llu
uk: Забагато символів GOT: %llu

en: Too many GOT symbols: %lu
uk: Забагато символів GOT: %lu

en: Too many N_RBRACs
uk: Надто багато N_RBRACs

en: Too many program headers - %#x - the file is not that big
uk: Забагато заголовків програми - %#x - файл не є таким великим

en: Too many rows/columns in DWARF index section %s
uk: Забагато рядків/стовпчиків у розділі покажчика DWARF %s

en: Trailing view pair not used in a range
uk: Завершальна пара перегляду не використовується у діапазоні

en: Tried `%s'
uk: Випробуваний `%s'

en: Tried file: %s
uk: Випробуваний файл: %s

en: Truncated MIPS REGINFO option
uk: Обрізаний параметр REGINFO MIPS

en: Truncated header in the %s section.
uk: Обрізаний заголовок у розділі %s.

en: Type
uk: Тип

en: Type entry %u does not have enough symbolic information
uk: Запис типу %u не містить достатньої інформації щодо символів

en: Type entry %u does not refer to a symbol
uk: Запис типу %u не посилається на символ

en: Type file number %d out of range
uk: Номер файла типу %d за межами діапазону

en: Type of FPU support needed
uk: Потрібний тип підтримки FPU

en: Type-check section:
uk: Розділ перевірки типів:

en: UNKNOWN (%*.*lx)
uk: НЕВІДОМО (%*.*lx)

en: UNKNOWN (%u): length %ld
uk: НЕВІДОМО (%u): довжина %ld

en: UNKNOWN:
uk: НЕВІДОМИЙ:

en: Unable to decompress section %s
uk: Не вдалося розпакувати розділ %s

en: Unable to determine dll name for `%s' (not an import library?)
uk: Не вдалося визначити назву dll для «%s» (не є імпортованою бібліотекою?)

en: Unable to determine how to dump section %d (type %#x)
uk: Не вдалося визначити спосіб створення дампу розділу %d (тип %#x)

en: Unable to display section %d - it has a NULL type
uk: Не вдалося показати розділ %d - його типом є NULL

en: Unable to display section %d - it has no contents
uk: Не вдалося показати розділ %d - у ньому немає даних

en: Unable to find abbreviations for CU offset %llx
uk: Не вдалося знайти скорочення для зсуву CU %llx

en: Unable to find abbreviations for CU offset %lx
uk: Не вдалося знайти скорочення для зсуву CU %lx

en: Unable to find entry for abbreviation %lu
uk: Не вдалося знайти запис для скорочення %lu

en: Unable to find program interpreter name
uk: Неможливо знайти назву інтерпретатора програми

en: Unable to load dwo file: %s
uk: Не вдалося завантажити файл dwo: %s

en: Unable to load the .note.gnu.build-id section
uk: Не вдалося завантажити розділ .note.gnu.build-id

en: Unable to load/parse the .debug_info section, so cannot interpret the %s section.
uk: Не вдалося завантажити або обробити розділ .debug_info, отже обробка розділу %s неможлива.

en: Unable to locate %s section
uk: Неможливо визначити розміщення розділу %s

en: Unable to locate %s section!
uk: Неможливо визначити розміщення розділу %s!

en: Unable to open base-file: %s
uk: Неможливо відкрити base-файл: %s

en: Unable to open def-file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл def: %s

en: Unable to open object file: %s: %s
uk: Не вдалося відкрити об'єктний файл: %s: %s

en: Unable to open temporary assembler file: %s
uk: Неможливо відкрити тимчасовий файл асемблера: %s

en: Unable to read in %llu bytes of %s
uk: Не вдалося прочитати %llu байтів %s

en: Unable to read in %llu bytes of dynamic data
uk: Не вдалося прочитати %llu байтів у динамічних даних

en: Unable to read in %lu bytes of %s
uk: Не вдалося прочитати %lu байтів %s

en: Unable to read in %lu bytes of dynamic data
uk: Не вдалося прочитати %lu байтів у динамічних даних

en: Unable to recognise the format of file
uk: Не вдалося розпізнати формат файла

en: Unable to recognise the format of the input file `%s'
uk: Неможливо визначити формат вхідного файла `%s'

en: Unable to reopen separate debug info file: %s
uk: Не вдалося повторно відкрити окремий файл діагностичних даних: %s

en: Unable to resolve ref form: uvalue %llx + cu_offset %llx > CU size %tx
uk: Не вдалося відновити форму посилання: uvalue %llx + cu_offset %llx > розмір CU %tx

en: Unable to resolve ref form: uvalue %lx + cu_offset %lx > CU size %tx
uk: Не вдалося відновити форму посилання: uvalue %lx + cu_offset %lx > розмір CU %tx

en: Unable to resolve ref_addr form: uvalue %llx >= section size %llx (%s)
uk: Не вдалося визначити форму ref_addr: uvalue %llx > розмір розділу %llx (%s)

en: Unable to resolve ref_addr form: uvalue %lx >= section size %lx (%s)
uk: Не вдалося визначити форму ref_addr: uvalue %lx > розмір розділу %lx (%s)

en: Unable to seek to %#llx for %s
uk: Неможливо знайти %#llx для %s

en: Unable to seek to %#lx for %s
uk: Неможливо знайти %#lx для %s

en: Unable to seek to start of dynamic information
uk: Неможливо перейти до початку динамічної інформації

en: Unaligned access
uk: Невирівняний доступ

en: Uncompressed section size is suspiciously large: 0x%llu
uk: Розмір розпакованого розділу є підозріло великим: 0x%llu

en: Uncompressed section size is suspiciously large: 0x%lu
uk: Розмір розпакованого розділу є підозріло великим: 0x%lu

en: Undefined N_EXCL
uk: Невизначений N_EXCL

en: Undefined abbreviation tag %ld in unit %#tx in the debug_names section
uk: Невизначена мітка скорочення %ld у модулі %#tx у розділі debug_names

en: Undefined abbreviation tag %lld in unit %#tx in the debug_names section
uk: Невизначена мітка скорочення %lld у модулі %#tx у розділі debug_names

en: Undefined symbol
uk: Невизначений символ

en: Unexpected DWO INFO type
uk: Несподіваний тип INFO DWO

en: Unexpected demangled varargs
uk: Неочікуваний декодований varargs

en: Unexpected entsize for RELR section
uk: Неочікуваний розмір запису для розділу RELR

en: Unexpected form %lx encountered whilst finding abbreviation for type
uk: Виявлено неочікувану форму %lx під час пошуку скорочення для типу

en: Unexpected form in top DIE
uk: Неочікувана форма у верхньому DIE

en: Unexpected form of DW_AT_addr_base in the top DIE
uk: Неочікувана форма DW_AT_addr_base у верхньому DIE

en: Unexpected form of DW_AT_rnglists_base in the top DIE
uk: Неочікувана форма DW_AT_rnglists_base у верхньому DIE

en: Unexpected type in v3 arglist demangling
uk: Неочікуваний тип при декодуванні v3 arglist

en: Unexpected value in str_offset header's padding field: %#x
uk: Неочікуване значення у полі доповнення заголовка str_offset: %#x

en: Unexpected version number in str_offset header: %#x
uk: Неочікуваний номер версії у заголовку str_offset: %#x

en: Unexpected version number in symbol extension table
uk: Неочікуваний номер версії у таблиці розширень символів

en: Unexpectedly large number of columns in the %s (%u)
uk: Неочікувано велика кількість стовпчиків у %s (%u)

en: Unexpectedly large number of columns in the directory name table (%u)
uk: Неочікувано велика кількість стовпчиків у таблиці назв каталогів (%u)

en: Unexpectedly large number of columns in the file name table (%u)
uk: Неочікувано велика кількість стовпчиків у таблиці назв файлів (%u)

en: Unfeasibly large register number: %u
uk: Надто великий номер регістра: %u

en: Unhandled MN10300 reloc type found after SYM_DIFF reloc
uk: Після пересування SYM_DIFF виявлено непридатний до обробки тип пересування MN10300

en: Unhandled MSP430 reloc type found after SYM_DIFF reloc
uk: Після пересування SYM_DIFF виявлено непридатний до обробки тип пересування MSP430

en: Unhandled data length: %d
uk: Довжина даних, що не обробляються: %d

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown ARM compact model index encountered
uk: Виявлено невідомий індекс компактної моделі ARM

en: Unknown AT value: %lx
uk: Невідоме значення AT: %lx

en: Unknown FORM value: %lx
uk: Невідоме значення FORM: %lx

en: Unknown IDX value: %lx
uk: Невідоме значення IDX: %lx

en: Unknown LTO symbol definition encountered: %u
uk: Виявлено невідоме визначення символу LTO: %u

en: Unknown LTO symbol type encountered: %u
uk: Виявлено невідомий тип символу LTO: %u

en: Unknown LTO symbol visibility encountered: %u
uk: Виявлено невідому видимість символу LTO: %u

en: Unknown OSABI: %s
uk: Невідоме значення OSABI: %s

en: Unknown TAG value: %#llx
uk: Невідоме значення TAG: %#llx

en: Unknown TAG value: %#lx
uk: Невідоме значення TAG: %#lx

en: Unknown attributes version '%c'(%d) - expecting 'A'
uk: Невідома версія атрибутів «%c»(%d) - мало бути «A»

en: Unknown code 0x%02x
uk: Невідомий код 0x%02x

en: Unknown location list entry type 0x%x.
uk: Невідомий тип запису списку розташування 0x%x.

en: Unknown machine type: %s
uk: Невідомий тип архітектури: %s

en: Unknown note type: (0x%08x)
uk: Невідомий тип коментаря: (0x%08x)

en: Unknown section relocation type %d encountered
uk: Виявлено невідомий тип пересування розділів %d

en: Unknown tag: %d
uk: Невідомий теґ: %d

en: Unknown type: %s
uk: Невідомий тип: %s

en: Unknown x86 feature: %s
uk: Невідома можливість x86: %s

en: Unrecognised IA64 VMS Command Code: %x
uk: Нерозпізнаний код команди VMS IA64: %x

en: Unrecognised coff symbol location: %d
uk: Нерозпізнане розташування символів coff: %d

en: Unrecognised coff symbol type: %d
uk: Нерозпізнаний тип символів coff: %d

en: Unrecognised coff symbol visibility: %d
uk: Нерозпізнана видимість символів coff: %d

en: Unrecognised symbol class: %d
uk: Нерозпізнаний клас символів: %d

en: Unrecognised type: %d
uk: Нерозпізнаний тип: %d

en: Unrecognized H8300 sub-architecture: %ld
uk: Нерозпізнана підархітектура H8300: %ld

en: Unrecognized IA64 VMS ST Function type: %d
uk: Нерозпізнаний тип функції ST VMS IA64: %d

en: Unrecognized IA64 VMS ST Linkage: %d
uk: Нерозпізнане компонування ST VMS IA64: %d

en: Unrecognized XCOFF type %d
uk: Нерозпізнаний тип XCOFF %d

en: Unrecognized alpha specific other value: %u
uk: Невідоме специфічне для alpha інше значення: %u

en: Unrecognized debug letter option '%c'
uk: Нерозпізнаний діагностичний ключ-літера «%c»

en: Unrecognized debug option '%s'
uk: Нерозпізнаний діагностичний ключ '%s'

en: Unrecognized debug section: %s
uk: Нерозпізнаний розділ діагностики: %s

en: Unrecognized demangle component %d
uk: Нерозпізнаний компонент декодування %d

en: Unrecognized demangled builtin type
uk: Неочікуваний декодований вбудований тип

en: Unrecognized form: %#lx
uk: Невідома форма: %#lx

en: Unrecognized symbol class: %d
uk: Нерозпізнаний клас символів: %d

en: Unrecognized visibility value: %u
uk: Нерозпізнане значення видимості: %u

en: Unsupported .eh_frame_hdr version %u
uk: Непідтримувана версія .eh_frame_hdr %u

en: Unsupported architecture type %d encountered when decoding unwind table
uk: Під час декодування таблиці розгортань виявлено непідтримуваний тип архітектури %d

en: Unsupported architecture type %d encountered when processing unwind table
uk: Під час обробки таблиці розгортань виявлено непідтримуваний тип архітектури %d

en: Unsupported architecture: %d
uk: Непідтримувана архітектура: %d

en: Unsupported form (%s) for attribute %s
uk: Непідтримувана форма (%s) атрибута %s

en: Unsupported integer write size: %d
uk: Непідтримуваний розмір запису цілих: %d

en: Unsupported or unknown Dwarf Call Frame Instruction number: %#x
uk: Непідтримуваний або невідомий номер інструкції фрейму викликів Dwarf: %#x

en: Unsupported read size: %d
uk: Непідтримуваний розмір читання: %d

en: Unsupported version %lu.
uk: Непідтримувана версія %lu.

en: Unused bytes at end of section
uk: Невикористані байти наприкінці розділу

en: Unusual RELR bitmap - no previous entry to set the base address
uk: Незвичайна бітова карта RELR - немає попереднього запису для встановлення базової адреси

en: Unwind entry contains corrupt offset (%#llx) into section %s
uk: Розгорнутий запис містить пошкоджений зсув (%#llx) у розділ %s

en: Unwind entry contains corrupt offset (%#lx) into section %s
uk: Розгорнутий запис містить пошкоджений зсув (%#lx) у розділ %s

en: Usage %s <option(s)> <object-file(s)>
uk: Використання %s <ключі> <об'єктні_файли>

en: Usage: %s <option(s)> <file(s)>
uk: Використання: %s <ключі> <файл(и)>

en: Usage: %s <option(s)> elffile(s)
uk: Використання: %s <ключі> файли_elf

en: Usage: %s <option(s)> in-file(s)
uk: Використання: %s <ключі> in-файл(и)

en: Usage: %s [emulation options] [-]{dmpqrstx}[abcDfilMNoOPsSTuvV] [--plugin <name>] [member-name] [count] archive-file file...
uk: Користування: %s [параметри емуляції] [-]{dmpqrstx}[abcDfilMNoOPsSTuvV] [--plugin <назва>] [назва_члена] [лічильник] файл_архіву файл...

en: Usage: %s [emulation options] [-]{dmpqrstx}[abcDfilMNoOPsSTuvV] [member-name] [count] archive-file file...
uk: Користування: %s [параметри емуляції] [-]{dmpqrstx}[abcDfilMNoOPsSTuvV] [назва_члена] [лічильник] файл_архіву файл...

en: Usage: %s [option(s)] [addr(s)]
uk: Використання: %s [ключі] [адреси]

en: Usage: %s [option(s)] [file(s)]
uk: Використання: %s [ключі] [файл(и)]

en: Usage: %s [option(s)] [input-file]
uk: Використання: %s [ключі] [вх-файл]

en: Usage: %s [option(s)] [input-file] [output-file]
uk: Використання: %s [ключі] [вхідний_файл] [файл_виводу]

en: Usage: %s [option(s)] in-file
uk: Використання: %s [ключі] вх-файл

en: Usage: %s [option(s)] in-file [out-file]
uk: Використання: %s [ключі] in-файл [out-файл]

en: Usage: %s [options] archive
uk: Використання: %s [ключі] архів

en: Usage: readelf <option(s)> elf-file(s)
uk: Використання: readelf <ключі> elf-файл(и)

en: Use of MMU
uk: Використання MMU

en: Use of SIMD instructions
uk: Використання інструкцій SIMD

en: Use of cache
uk: Використання кешу

en: Used %zu of %lu bucket.
     | Used %zu of %lu buckets.
uk[0]: Використано %zu з %lu блоку.
uk[1]: Використано %zu з %lu блоків.
uk[2]: Використано %zu з %lu блоків.
uk[3]: Використано %zu з %lu блоку.

en: User TAG value: %#llx
uk: Значення TAG користувача: %#llx

en: User TAG value: %#lx
uk: Значення TAG користувача: %#lx

en: Using `%s'
uk: Використовується `%s'

en: Using file: %s
uk: Використовується файл: %s

en: Using popen to read preprocessor output
uk: Використовується popen для читання даних виводу препроцесора

en: Using temporary file `%s' to read preprocessor output
uk: Використовується тимчасовий файл `%s' для читання вихідних даних препроцесора

en: Using the --size-sort and --undefined-only options together
uk: Використання разом ключів --size-sort та --undefined-only

en: VERSION %d.%d
uk: ВЕРСІЯ %d.%d

en: Value
uk: Значення

en: Value for `N' must be positive.
uk: Значення для «N» має бути додатнім.

en: Variable definition encountered without a scope
uk: Виявлено визначення змінної без зазначення області видимості

en: Version %d
uk: Версія %d

en: Version %lu
uk: Версія %lu

en: Version 4 does not support case insensitive lookups.
uk: У версії 4 не передбачено підтримки фільтрувань без врахування регістру.

en: Version 5 does not include inlined functions.
uk: У версію 5 не включено вбудованих функцій.

en: Version 6 does not include symbol attributes.
uk: До версії 6 не включено атрибутів символів.

en: Version Needs section
uk: Розділ залежностей версії

en: View Offset %#llx is bigger than %s section size.
uk: Зсув перегляду %#llx більший за розмір розділу %s.

en: View Offset %#lx is bigger than %s section size.
uk: Зсув перегляду %#lx більший за розмір розділу %s.

en: View pair entry in loclist with locviews attribute
uk: Запис пари перегляду у loclist із атрибутом locviews

en: Virtual address %#llx not located in any PT_LOAD segment.
uk: Віртуальна адреса %#llx не розміщена у жодному сегменті PT_LOAD.

en: Virtual address %#lx not located in any PT_LOAD segment.
uk: Віртуальна адреса %#lx не розміщена у жодному сегменті PT_LOAD.

en: Visible
uk: Видимий

en: WANTED %x!!
uk: ПОТРІБНЕ %x!!

en: WARNING: %s is deprecated, use gcc -shared or ld -shared instead
uk: УВАГА: %s вважається застарілим, скористайтеся замість нього gcc -shared або ld -shared

en: Warning, ignoring duplicate EXPORT %s %d,%d
uk: Попередження, пропускається дублікат EXPORT %s %d,%d

en: Warning, machine type (%d) not supported for delayimport.
uk: Попередження, не передбачено підтримки типу архітектури (%d) для відкладеного імпортування.

en: Warning: %s: %s
uk: Попередження: %s: %s

en: Warning: '%s' has negative size, probably it is too large
uk: Попередження: «%s» має від'ємний розмір, ймовірно є надто великим.

en: Warning: '%s' is a directory
uk: Попередження: «%s» є каталогом

en: Warning: '%s' is not an ordinary file
uk: Попередження: '%s' не є звичайним файлом

en: Warning: changing type size from %d to %d
uk: Попередження: змінюється розмір типу з %d на %d

en: Warning: could not locate '%s'.  reason: %s
uk: Попередження: неможливо знайти '%s'. Причина: %s

en: Warning: ignoring previous --reverse-bytes value of %d
uk: Попередження: попереднє значення --reverse-bytes, що дорівнює %d буде проігнороване

en: Warning: section %s has a negative size of %ld bytes, saturating to 0 bytes
uk: Попередження: розділ %s має від'ємний розмір у %ld байтів, доповнюємо до 0 байтів

en: Warning: section %s has an impossible size of %lu bytes, truncating to %lu bytes
uk: Попередження: розділ %s має неможливий розмір у %lu байтів, обрізаємо до %lu байтів

en: Warning: truncating gap-fill from 0x%llx to 0x%x
uk: Попередження: обрізується заповнення проміжку от 0x%llx до 0x%x

en: Warning: truncating gap-fill from 0x%lx to 0x%x
uk: Попередження: обрізується заповнення проміжку от 0x%lx до 0x%x

en: Where
uk: Місце

en: [%2u]: Expected link to another section in info field
uk: [%2u]: очікуване посилання на інший розділу у полі інформації

en: [%2u]: Info field (%u) should index a relocatable section.
uk: [%2u]: поле Info (%u) має містити індекс розділу пересувань.

en: [%2u]: Link field (%u) should index a string section.
uk: [%2u]: поле Link (%u) має містити індекс розділу рядків.

en: [%2u]: Link field (%u) should index a symtab section.
uk: [%2u]: поле Link (%u) має містити індекс розділу symtab.

en: [%2u]: Unexpected value (%u) in info field.
uk: [%2u]: неочікуване значення (%u) у полі інформації.

en: [%2u]: Unexpected value (%u) in link field.
uk: [%2u]: неочікуване значення (%u) у полі посилання.

en: [%3u] <corrupt offset: %x>
uk: [%3u] <пошкоджений зсув: %x>

en: [Spare]
uk: [Запас]

en: [Truncated opcode]
uk: [Обрізаний код операції]

en: [pad]
uk: [заповнювач]

en: [truncated]
uk: [обрізано]

en: `N' is only meaningful with the `x' and `d' options.
uk: `N' має значення лише з ключами `x' та `d'.

en: `N' missing value.
uk: Пропущено значення «N».

en: `u' is not meaningful with the `D' option - replacement will always happen.
uk: «u» не матиме значення з параметром «D» — завжди відбуватиметься заміна.

en: `u' is only meaningful with the `r' option.
uk: `u' має значення лише з ключем `r'.

en: `u' modifier ignored since `D' is the default (see `U')
uk: модифікатор «u» проігноровано, оскільки типовим є «D» (див. «U»)

en: `x' cannot be used on thin archives.
uk: `x' не можна використовувати для тонких архівів.

en: accelerator
uk: акселератор

en: any
uk: будь-який

en: architecture %s unknown
uk: архітектура %s невідома

en: architecture: %s,
uk: архітектура: %s,

en: arguments
uk: аргументи

en: array [%d] of
uk: масив [%d] з

en: attribute does not have an expected type (%c)
uk: атрибут не належить до очікуваного типу (%c)

en: attributes
uk: атрибути

en: bad GNU build attribute notes: multiple different versions
uk: помилкові нотатки атрибута збирання GNU: декілька різних версій

en: bad GNU build attribute notes: no known versions detected
uk: помилкові нотатки атрибута збирання GNU: не виявлено відомих версій

en: bad format for %s
uk: некоректний формат для %s

en: bad format for --set-section-alignment: alignment is not a power of two
uk: помилкове форматування --set-section-alignment: вирівнювання не є степенем двійки

en: bad format for --set-section-alignment: argument needed
uk: помилкове форматування --set-section-alignment: пропущено аргумент

en: bad format for --set-section-alignment: numeric argument needed
uk: помилкове форматування --set-section-alignment: слід вказати числовий аргумент

en: bad mangled name `%s'
uk: некоректна скорегована назва `%s'

en: bad register:
uk: помилковий регістр:

en: bfd_coff_get_auxent failed: %s
uk: bfd_coff_get_auxent завершився помилкою: %s

en: bfd_coff_get_syment failed: %s
uk: bfd_coff_get_syment завершився помилкою: %s

en: bfd_open failed open stub file: %s: %s
uk: bfd_open не вдалося відкрити файл stub: %s: %s

en: bfd_open failed reopen stub file: %s: %s
uk: bfd_open не вдалося повторно відкрити файл stub: %s: %s

en: big endian
uk: зворотний порядок

en: blocks
uk: блоки

en: byte number must be less than interleave
uk: номер байту має бути меншим чергування

en: byte number must be non-negative
uk: номер байту має бути не від'ємним

en: can not determine type of file `%s'; use the -J option
uk: неможливо визначити тип файла `%s'; використовуйте ключ -J

en: can't add padding
uk: не вдалося додати заповнення

en: can't add section '%s'
uk: не вдалося додати розділ «%s»

en: can't create %s file `%s' for output.
uk: не вдалося створити файл %s, «%s», для виведення даних.

en: can't create debugging section
uk: не вдалося створити розділ діагностики

en: can't create section `%s'
uk: не вдалося створити розділ «%s»

en: can't disassemble for architecture %s
uk: дизасемблювання для архітектури %s неможливе

en: can't dump section '%s' - it does not exist
uk: не вдалося створити дамп розділу «%s» — його не існує

en: can't dump section - it has no contents
uk: не вдалося створити дамп розділу — розділ нічого не містить

en: can't execute `%s': %s
uk: неможливо виконати `%s': %s

en: can't get BFD_RELOC_RVA relocation type
uk: неможливо отримати тип пересування BFD_RELOC_RVA

en: can't open %s `%s': %s
uk: неможливо відкрити %s `%s': %s

en: can't open `%s' for output: %s
uk: неможливо відкрити `%s' для виводу даних: %s

en: can't open temporary file `%s': %s
uk: неможливо відкрити тимчасовий файл `%s': %s

en: can't popen `%s': %s
uk: неможливо popen `%s': %s

en: can't redirect stdout: `%s': %s
uk: неможливо перенаправити stdout: `%s': %s

en: can't set BFD default target to `%s': %s
uk: неможливо встановити типову ціль BFD на `%s': %s

en: can't set debugging section contents
uk: не вдалося встановити вміст діагностичного розділу

en: can't use supplied machine %s
uk: не вдалося використати надану архітектуру, %s

en: cannot core read header
uk: не вдалося прочитати заголовок ядра

en: cannot create debug link section `%s'
uk: не вдалося створити розділ діагностичних зв'язків «%s»

en: cannot create tempdir for archive copying (error: %s)
uk: неможливо створити тимчасовий каталог для копіювання архіву (помилка: %s)

en: cannot delete %s: %s
uk: неможливо видалити %s: %s

en: cannot fill debug link section `%s'
uk: не вдалося заповнити розділ діагностичних зв'язків «%s»

en: cannot open '%s': %s
uk: неможливо відкрити '%s': %s

en: cannot open input file %s
uk: неможливо відкрити вхідний файл %s

en: cannot open: %s: %s
uk: неможливо відкрити: %s: %s

en: cannot read auxhdr
uk: не вдалося прочитати auxhdr

en: cannot read bind dyld info
uk: не вдалося прочитати інформацію щодо прив'язування dyld

en: cannot read build tools
uk: не вдалося прочитати інформацію щодо засобів збирання

en: cannot read code signature data
uk: не вдалося прочитати дані сигнатури коду

en: cannot read data_in_code
uk: не вдалося прочитати data_in_code

en: cannot read export symbols dyld info
uk: не вдалося прочитати інформацію щодо експортування символів dyld

en: cannot read function starts
uk: не вдалося прочитати дані щодо початків функцій

en: cannot read header
uk: не вдалося прочитати заголовок

en: cannot read lazy bind dyld info
uk: не вдалося прочитати інформацію щодо лінивого прив'язування dyld

en: cannot read line number entry
uk: не вдалося прочитати запис щодо номера рядка

en: cannot read line numbers
uk: не вдалося прочитати дані щодо номерів рядків

en: cannot read loader info table
uk: не вдалося прочитати таблицю даних завантажувача

en: cannot read rebase dyld info
uk: не вдалося прочитати інформацію з пересування dyld

en: cannot read relocation entry
uk: не вдалося прочитати запис щодо пересування

en: cannot read relocations
uk: не вдалося прочитати пересування

en: cannot read section header
uk: не вдалося прочитати заголовок розділу

en: cannot read section headers
uk: не вдалося прочитати заголовки розділів

en: cannot read segment split info
uk: не вдалося прочитати дані щодо поділу на сегменти

en: cannot read strings table
uk: не вдалося прочитати таблицю рядків

en: cannot read strings table length
uk: не вдалося прочитати довжину таблиці рядків

en: cannot read symbol aux entry
uk: не вдалося прочитати допоміжний запис символу

en: cannot read symbol entry
uk: не вдалося прочитати запис символу

en: cannot read symbol table
uk: не вдалося прочитати таблицю символів

en: cannot read twolevel hints
uk: читання дворівневих підказок неможливе

en: cannot read weak bind dyld info
uk: не вдалося прочитати інформацію щодо слабкого прив'язування dyld

en: cannot reverse bytes: length of section %s must be evenly divisible by %d
uk: не вдалося переставити байти у зворотному порядку: довжина розділу %s має ділитися без залишку на %d

en: cannot seek to section headers start
uk: не вдалося виконати позиціювання до початку заголовків розділів

en: cannot seek to/read file header
uk: не вдалося виконати позиціювання до заголовка файла або його читання

en: cannot seek to/read image header
uk: не вдалося виконати позиціювання до заголовка образу або його читання

en: cannot seek to/read image header at offset %#x
uk: не вдалося виконати позиціювання до заголовка образу зі зсувом %#x або його читання

en: cause of error unknown
uk: невідома причина помилки

en: code
uk: код

en: compressed section %s is too small to contain a compression header
uk: стиснений розділ %s є надто малим, щоб містити заголовок стискання

en: compression header
uk: заголовок стискання

en: conflict
uk: конфлікт

en: conflict list found without a dynamic symbol table
uk: знайдено список конфліктів без таблиці динамічних символів

en: const/volatile indicator missing
uk: немає індикатора постійної/змінної

en: control data requires DIALOGEX
uk: для керування даними вимагається DIALOGEX

en: copy from `%s' [%s] to `%s' [%s]
uk: копіювання з `%s' [%s] у `%s' [%s]

en: copy from `%s' [unknown] to `%s' [unknown]
uk: копіювання з `%s' [невідомо] у `%s' [невідомо]

en: corrupt .debug_sup section: bad LEB128 field for checksum length
uk: пошкоджений розділ .debug_sup: помилкове значення поля LEB128 для довжини контрольної суми

en: corrupt .debug_sup section: checksum length is longer than the remaining section length
uk: пошкоджений розділ .debug_sup: довжина контрольної суми перевищує довжину решти розділу

en: corrupt .debug_sup section: filename is not NUL terminated
uk: пошкоджено розділ .debug_sup: назва файла не завершується на NUL

en: corrupt .debug_sup section: filename not empty in supplementary section
uk: пошкоджено розділ .debug_sup: назва файла у додатковому розділі не є порожньою

en: corrupt .debug_sup section: is_supplementary not 0 or 1
uk: пошкоджений розділ .debug_sup: is_supplementary має значення, відмінне від 0 або 1

en: corrupt .debug_sup section: size is too small
uk: пошкоджено розділ .debug_sup: надто малий розмір

en: corrupt .debug_sup section: there are %#llx extra, unused bytes at the end of the section
uk: пошкоджено розділ .debug_sup: виявлено %#llx зайвих невикористаних байтів наприкінці розділу

en: corrupt .debug_sup section: there are %#lx extra, unused bytes at the end of the section
uk: пошкоджено розділ .debug_sup: виявлено %#lx зайвих невикористаних байтів наприкінці розділу

en: corrupt .debug_sup section: version < 5
uk: пошкоджено розділ .debug_sup: версія < 5

en: corrupt GNU build attribute note: bad description size
uk: пошкоджено нотатку атрибута збирання GNU: помилковий розмір опису

en: corrupt GNU build attribute note: description size not a factor of 4
uk: пошкоджено нотатку атрибута збирання GNU: розмір опису не є кратним до 4

en: corrupt GNU build attribute note: name not NUL terminated
uk: пошкоджено нотатку атрибута збирання GNU: не завершується символом NUL

en: corrupt GNU build attribute note: name too small
uk: пошкоджено нотатку атрибута збирання GNU: надто мала нотатка

en: corrupt GNU build attribute note: note too big
uk: пошкоджено нотатку атрибута збирання GNU: надто велика нотатка

en: corrupt GNU build attribute note: unsupported version
uk: пошкоджено нотатку атрибута збирання GNU: непідтримувана версія

en: corrupt GNU build attribute note: wrong note type
uk: пошкоджено нотатку атрибута збирання GNU: помилковий тип нотатки

en: corrupt GNU build attribute notes: excess data at end
uk: пошкоджено нотатки атрибута збирання GNU: зайві дані наприкінці

en: corrupt IA64 note: data size is too small
uk: пошкоджено нотатку IA64: надто малий розмір даних

en: corrupt QNX note: data size is too small
uk: пошкоджено нотатку QNX: надто малий розмір даних

en: corrupt change to vsp
uk: пошкоджена зміна на vsp

en: corrupt descsz found in note at offset %#tx
uk: виявлено пошкоджене значення descsz у нотатці зі зсувом %#tx

en: corrupt discr_list - block not long enough
uk: пошкоджено discr_list — блок є надто коротким

en: corrupt discr_list - not using a block form
uk: пошкоджено discr_list — не використовуємо блокову форму

en: corrupt discr_list - unrecognized discriminant byte %#x
uk: пошкоджено discr_list — невідомий байт критерію розпізнавання %#x

en: corrupt index table entry: %x
uk: пошкоджено запис таблиці індексів: %x

en: corrupt library name index of %#llx found in dynamic entry
uk: виявлено пошкоджений індекс назви бібліотеки %#llx у динамічному записі

en: corrupt library name index of %#lx found in dynamic entry
uk: виявлено пошкоджений індекс назви бібліотеки %#lx у динамічному записі

en: corrupt name field in GNU build attribute note: size = %ld
uk: пошкоджене поле назви у нотатці атрибута збирання GNU: розмір = %ld

en: corrupt name field: namesz: %lu but parsing gets to %td
uk: пошкоджене поле назви: namesz: %lu, але обробка дає %td

en: corrupt namesz found in note at offset %#zx
uk: виявлено пошкоджене значення namesz у нотатці зі зсувом %#zx

en: corrupt numeric name field: too many bytes in the value: %x
uk: пошкоджене поле назви числового значення: забагато байтів у значенні: %x

en: corrupt stapdt note - the data size is too small
uk: пошкоджено нотатку stapdt - надто малий розмір даних

en: corrupt vendor attribute
uk: пошкоджений атрибут виробника

en: could not create temporary file to hold stripped copy
uk: не вдалося створити файл тимчасових даних для збереження обрізаної копії

en: could not create temporary file whilst writing archive
uk: не вдалося створити тимчасовий файл під час запису архіву

en: could not determine the type of symbol number %ld
uk: неможливо визначити тип символу номер %ld

en: could not find separate debug file '%s'
uk: не вдалося знайти окремий файл діагностичних даних «%s»

en: could not open section dump file
uk: не вдалося відкрити файл дампу розділу

en: could not retrieve section contents
uk: не вдалося отримати вміст розділу

en: couldn't open symbol redefinition file %s (error: %s)
uk: неможливо відкрити файл перевизначення символу %s (помилка: %s)

en: creating %s
uk: створюється %s

en: cursor
uk: вказівник

en: cursor file `%s' does not contain cursor data
uk: файл курсору `%s' не містить даних курсора

en: data entry
uk: елемент даних

en: debug_add_to_current_namespace: no current file
uk: debug_add_to_current_namespace: немає поточного файла

en: debug_end_block: attempt to close top level block
uk: debug_end_block: спроба закрити блок верхнього рівня

en: debug_end_block: no current block
uk: debug_end_block: немає поточного блоку

en: debug_end_common_block: not implemented
uk: debug_end_common_block: не виконаний

en: debug_end_function: no current function
uk: debug_end_function: немає поточної функції

en: debug_end_function: some blocks were not closed
uk: debug_end_function: деякі блоки не були закриті

en: debug_find_named_type: no current compilation unit
uk: debug_find_named_type: немає поточного модуля компіляції

en: debug_get_real_type: circular debug information for %s
uk: debug_get_real_type: циклічна діагностична інформація для %s

en: debug_make_undefined_type: unsupported kind
uk: debug_make_undefined_type: непідтримуваний тип

en: debug_name_type: no current file
uk: debug_name_type: немає поточного файла

en: debug_record_function: no debug_set_filename call
uk: debug_record_function: немає виклику debug_set_filename

en: debug_record_label: not implemented
uk: debug_record_label: не виконаний

en: debug_record_line: no current unit
uk: debug_record_line: немає поточного модуля

en: debug_record_parameter: no current function
uk: debug_record_parameter: немає поточної функції

en: debug_record_variable: no current file
uk: debug_record_variable: немає поточного файла

en: debug_start_block: no current block
uk: debug_start_block: немає поточного блоку

en: debug_start_common_block: not implemented
uk: debug_start_common_block: не виконаний

en: debug_start_source: no debug_set_filename call
uk: debug_start_source: немає виклику debug_set_filename

en: debug_tag_type: extra tag attempted
uk: debug_tag_type: випробуваний додатковий тег

en: debug_tag_type: no current file
uk: debug_tag_type: немає поточного файла

en: debug_write_type: illegal type encountered
uk: debug_write_type: виявлено некоректний тип

en: default
uk: типовий

en: define new File Table entry
uk: визначення нового пункту таблиці файлів

en: dialog control
uk: керування діалогом

en: dialog control data
uk: дані керування діалогом

en: dialog control end
uk: кінець керування діалогом

en: dialog font point size
uk: розмір в пунктах шрифту діалогу

en: dialog header
uk: заголовок діалогу

en: dialogex control
uk: керування dialogex

en: dialogex font information
uk: інформація про шрифт dialogex

en: directory
uk: каталог

en: directory entry name
uk: назва елементу каталогу

en: directory index %u >= number of directories %u
uk: індекс каталогу %u >= кількість каталогів %u

en: directory table ends unexpectedly
uk: неочікуване завершення таблиці каталогів

en: disassemble_fn returned length %d
uk: disassemble_fn повернуто довжину %d

en: disassembly color not correctly selected
uk: неправильно вибрано колір дизасемблювання

en: don't know how to write debugging information for %s
uk: невідомо, як записувати діагностичні дані для %s

en: dynamic section
uk: динамічний розділ

en: dynamic section image fixups
uk: динамічний розділі прив'язок образу

en: dynamic section image relocations
uk: пересування образу динамічного розділу

en: dynamic string section
uk: динамічний розділ рядків

en: dynamic string table
uk: таблиця динамічних рядків

en: dynamic strings
uk: динамічні рядки

en: end of data encountered whilst reading LEB
uk: зафіксовано кінець даних під час читання LEB

en: endianness unknown
uk: невідомий порядок

en: enum definition
uk: визначення переліку (enum)

en: enum ref to %s
uk: посилання enum на %s

en: error
uk: помилка

en: error copying private BFD data
uk: помилка під час спроби копіювання закритих даних BFD

en: error in private header data
uk: помилка у даних закритого заголовка

en: error message was
uk: повідомлення про помилку

en: error writing section contents to %s (error: %s)
uk: помилка під час спроби записати вміст розділу до %s (помилка: %s)

en: error: %s both copied and removed
uk: помилка: %s одночасно скопійовано і вилучено

en: error: %s both sets and alters LMA
uk: помилка: %s одночасно встановлює та змінює LMA

en: error: %s both sets and alters VMA
uk: помилка: %s одночасно встановлює та змінює VMA

en: error: %s not found, can't be updated
uk: помилка: %s не знайдено, оновлення неможливе

en: error: failed to copy merged notes into output
uk: помилка: не вдалося скопіювати об'єднані нотатки до вихідних даних

en: error: failed to locate merged notes
uk: помилка: не вдалося визначити розташування об'єднаних нотаток

en: error: failed to merge notes
uk: помилка: не вдалося об'єднати нотатки

en: error: instruction width must be in the range 1 to
uk: помилка: значення ширини інструкції має бути від 1 до

en: error: prefix strip must be non-negative
uk: помилка: префікс, що обрізається, має бути невід'ємним

en: error: section %s matches both remove and copy options
uk: помилка: розділ %s відповідає одночасно параметрам вилучення і копіювання

en: error: section %s matches both update and remove options
uk: помилка: розділ %s відповідає одночасно параметрам оновлення і вилучення

en: error: the input file '%s' has no sections
uk: помилка: файл вхідних даних «%s» не має розділів

en: error: the input file '%s' is empty
uk: помилка: вхідний файл '%s' порожній

en: error: the start address should be before the end address
uk: помилка: початкова адреса має бути меншою за кінцеву адресу

en: error: the stop address should be after the start address
uk: помилка: кінцева адреса має бути більшою за початкову адресу

en: error: unable to read AOUT and PE+ headers
uk: помилка: не вдалося прочитати заголовки AOUT та PE+

en: error: unable to seek to/read AOUT header
uk: помилка: не вдалося виконати позиціювання до заголовка AOUT або його читання

en: error: unable to seek to/read PE header
uk: помилка: не вдалося виконати позиціювання до заголовка PE або його читання

en: error: verilog data width must be 1, 2, 4, 8 or 16
uk: помилка: ширина даних verilog має складати 1, 2, 4, 8 або 16

en: failed to copy private data
uk: не вдалося скопіювати закриті дані

en: failed to create output section
uk: не вдалося створити розділ виведення

en: failed to open separate debug file: %s
uk: не вдалося відкрити окремий файл діагностичних даних: %s

en: failed to open temporary head file: %s
uk: помилка при відкриванні тимчасового файла заголовка: %s

en: failed to open temporary head file: %s: %s
uk: помилка при відкриванні тимчасового файла заголовка: %s: %s

en: failed to open temporary tail file: %s
uk: помилка при відкриванні тимчасового кінцевого файла: %s

en: failed to open temporary tail file: %s: %s
uk: помилка при відкриванні тимчасового кінцевого файла: %s: %s

en: failed to read relocs in: %s
uk: не вдалося прочитати пересування у %s

en: failed to read symbol table from: %s
uk: не вдалося прочитати таблицю символів з %s

en: failed to read the number of entries from base file
uk: не вдалося прочитати кількість записів з основного файла

en: failed to set alignment
uk: не вдалося встановити значення вирівнювання

en: failed to set size
uk: не вдалося встановити розмір

en: failed to set vma
uk: не вдалося задати vma

en: failed to unpack msgpack contents in NT_AMDGPU_METADATA note
uk: не вдалося розпакувати вміст msgpack у нотатці NT_AMDGPU_METADATA

en: fatal error: libbfd ABI mismatch
uk: критична помилка: невідповідність двійкового інтерфейсу libbfd

en: file index %u >= number of files %u
uk: індекс файла %u >= кількість файлів %u

en: file table ends unexpectedly
uk: неочікуване завершення таблиці файлів

en: filename in .debug_sup section is corrupt
uk: назву файла у розділі .debug_sup пошкоджено

en: filename required for COFF input
uk: потрібна назва для вхідної COFF

en: filename required for COFF output
uk: вимагається назва файла для вихідного COFF

en: fixed version info
uk: інформація про фіксовану версії

en: flag = %d, vendor =
uk: прапорець = %d, виробник =

en: flags 0x%08x:
uk: ознаки 0x%08x:

en: fontdir device name
uk: назва пристрою fontdir

en: fontdir face name
uk: назва гарнітури fontdir

en: fontdir header
uk: заголовок fontdir

en: func
uk: функція

en: function
uk: функція

en: function returning
uk: функція, що повертає

en: g
uk: з

en: generic
uk: загальний

en: global
uk: загальна

en: group cursor
uk: вказівник групи

en: group cursor header
uk: заголовок вказівника групи

en: group icon
uk: значок групи

en: group icon header
uk: заголовок значка групи

en: hard float
uk: Апаратна рухома крапка

en: hard float,
uk: апаратна рухома крапка,

en: hardware
uk: апаратний

en: has children
uk: має нащадків

en: help ID requires DIALOGEX
uk: для ID довідки вимагається DIALOGEX

en: histogram chain is corrupt
uk: ланцюжок гістограми пошкоджено

en: icon file `%s' does not contain icon data
uk: файл значка `%s' не містить даних значка

en: ignoring the alternative value
uk: ігнорується альтернативне значення

en: illegal output pathname for archive member: %s, using '%s' instead
uk: некоректна назва шляху для виведення частини архіву: %s, використовуємо замість неї «%s»

en: implementation defined: %#llx
uk: визначено реалізацією: %#llx

en: implementation defined: %#lx
uk: визначено реалізацією: %#lx

en: indirect offset too big: %#llx
uk: опосередкований зсув є надто великим: %#llx

en: indirect offset too big: %#lx
uk: опосередкований зсув є надто великим: %#lx

en: input and output files must be different
uk: вхідний файл та файл виводу мають бути різними

en: input file does not seems to be UFT16.
uk: вхідний файл не у кодуванні UFT16.

en: interleave must be positive
uk: чергування має бути додатнім

en: interleave start byte must be set with --byte
uk: початок чергування має бути задано за допомогою --byte

en: interleave width must be less than or equal to interleave - byte`
uk: ширина чергування має бути меншою або рівною чергуванню - байт`

en: interleave width must be positive
uk: ширина чергування має бути додатною

en: internal error -- this option not implemented
uk: внутрішня помилка -- цей ключ не реалізований

en: internal error: attempt to read %d byte of data in to %d sized variable | internal error: attempt to read %d bytes of data in to %d sized variable
uk[0]: внутрішня помилка: спроба прочитати %d байт даних до змінної розміром у %d байтів
uk[1]: внутрішня помилка: спроба прочитати %d байти даних до змінної розміром у %d байтів
uk[2]: внутрішня помилка: спроба прочитати %d байтів даних до змінної розміром у %d байтів
uk[3]: внутрішня помилка: спроба прочитати %d байт даних до змінної розміром у %d байтів

en: internal stat error on %s
uk: внутрішня помилка stat на %s

en: invalid argument to --format: %s
uk: неправильний аргумент --format: %s

en: invalid argument to -U/--unicode: %s
uk: некоректний аргумент -U/--unicode: %s

en: invalid codepage specified.
uk: вказано некоректне кодування символів.

en: invalid index into symbol array
uk: некоректний індекс у масиві символів

en: invalid integer argument %s
uk: неправильний ціле число у аргументі %s

en: invalid option -f
uk: некоректний ключ -f

en: invalid value specified for pragma code_page.
uk: вказано неправильне значення для прагми code_page.

en: l (large),
uk: l (великий),

en: length %d [
uk: довжина %d [

en: libdeps specified more than once
uk: libdeps вказано декілька разів

en: liblist section data
uk: дані розділу liblist

en: liblist string table
uk: таблиця рядків liblist

en: lineno  symndx/paddr
uk: №рядка  symndx/paddr

en: lineno : %d macro : %s
uk: номер рядка: %d макрос : %s

en: little endian
uk: прямий порядок

en: loc_offset %llu too big
uk: loc_offset %llu є надто великим

en: loc_offset %lu too big
uk: loc_offset %lu є надто великим

en: local symbol %llu found at index >= %s's sh_info value of %u
uk: локальний символ %llu, знайдений за індексом >= значення sh_info %s, %u

en: local symbol %lu found at index >= %s's sh_info value of %u
uk: локальний символ %lu, знайдений за індексом >= значення sh_info %s, %u

en: location view pair
uk: пара переглядів місць

en: malformed note encountered in section %s whilst scanning for build-id note
uk: помилкове форматування нотатки у розділі %s під час сканування для нотатки build-id

en: memory
uk: пам'ять

en: menu header
uk: заголовок menu

en: menuex header
uk: заголовок menuex

en: menuex offset
uk: зсув menuex

en: menuitem header
uk: заголовок menuitem

en: minimum string length %s is too big
uk: мінімальна довжина рядка, %s, є завеликою

en: minimum string length is too big: %s
uk: мінімальна довжина рядка є завеликою: %s

en: minimum string length is too small: %s
uk: мінімальна довжина рядка є замалою: %s

en: missing index type
uk: не вказано типу індексу

en: missing position arg.
uk: пропущено аргумент розташування.

en: more than one dynamic segment
uk: більш ніж один динамічний сегмент

en: multiple DWO_IDs encountered for the same CU
uk: виявлено декілька DWO_ID для одного CU

en: named directory entry
uk: іменований елемент каталогу

en: named resource
uk: іменований ресурс

en: named subdirectory
uk: іменований підкаталог

en: no
uk: ні

en: no .dynamic section in the dynamic segment
uk: у динамічному сегменті немає розділу .dynamic

en: no .except section in file
uk: у файлі немає розділу .except

en: no .loader section in file
uk: у файлі немає розділу .loader

en: no .typchk section in file
uk: у файлі немає розділу .typchk

en: no argument types in mangled string
uk: немає типів аргументів у скорегованому рядку

en: no children
uk: немає нащадків

en: no entry %s in archive
uk: в архіві немає запису %s

en: no entry %s in archive %s!
uk: пункту %s немає а архіві %s!

en: no export definition file provided.
    Creating one, but that may not be what you want
uk: не наданий файл опису експорту.
    Він створюється, але це може бути не те, що вам потрібно

en: no info
uk: немає інформації

en: no information for symbol number %ld
uk: немає інформації про символ номер %ld

en: no input file specified
uk: не вказаний вхідний файл

en: no operation specified
uk: операція не вказана

en: no resources
uk: немає ресурсів

en: no symbols
uk: немає символів

en: none
uk: немає

en: not set
uk: не встановлено

en: not stripping symbol `%s' because it is named in a relocation
uk: символ `%s' не обрізується, оскільки його назва перелічена при пересуванні

en: note with invalid namesz and/or descsz found at offset %#tx
uk: за зсувом %#tx виявлено нотатку з некоректними значеннями namesz або descsz

en: notes
uk: коментар

en: nul bytes found in version string
uk: у рядку версії виявлено байти nul

en: null terminated unicode string
uk: рядок unicode, завершений `0'

en: num entries: %d, enabled mask: %x
uk: кть записів: %d, увімкнена маска: %x

en: number of bytes to reverse must be positive and even
uk: число байтів, порядок яких має змінитися на зворотній повинно бути додатнім та парним

en: number of directories (0x%x) exceeds size of section %s
uk: кількість каталогів (0x%x) перевищує розмір розділу %s

en: number of files (0x%x) exceeds size of section %s
uk: кількість файлів (0x%x) перевищує розмір розділу %s

en: numeric overflow
uk: числове переповнення

en: offset: %08x
uk: зсув: %08x

en: offset: %llu
uk: зміщення: %llu

en: offset: %lu
uk: зміщення: %lu

en: opcode base of %d extends beyond end of section
uk: база коду операцій %d виходить за межі кінця розділу

en: option -P/--private not supported by this file
uk: ключ -P/--private не підтримується цим файлом

en: options
uk: ключі

en: other
uk: інше

en: out of memory parsing relocs
uk: бракує пам'яті при розборі relocs

en: output section %s's alignment does not match its LMA
uk: вирівнювання розділу виведення %s не відповідає його LMA

en: output section %s's alignment does not match its VMA
uk: вирівнювання розділу виведення %s не відповідає його VMA

en: overflow - nreloc: %u, nlnno: %u
uk: переповнення - nreloc: %u, nlnno: %u

en: parse_coff_type: Bad type code 0x%x
uk: parse_coff_type: Некоректний код типу 0x%x

en: pointer to
uk: вказівник на

en: possibly corrupt ELF file header - it has a non-zero section header offset, but no section headers
uk: ймовірно, пошкоджено заголовок файла ELF: він має ненульовий зсув заголовка розділів, але не містить самих заголовків розділів.

en: possibly corrupt ELF header - it has a non-zero program header offset, but no program headers
uk: ймовірно, пошкоджено заголовок ELF: він має ненульовий зсув заголовка програми, але не містить самого заголовка програми

en: preprocessing failed.
uk: помилка під час спроби попередньої обробки.

en: program headers
uk: заголовки програми

en: pwait returns: %s
uk: pwait повернуто: %s

en: read LEB value is too large to store in destination variable
uk: прочитане значення LEB є надто великим для зберігання у змінній призначення

en: reading %s section of %s failed: %s
uk: помилка під час читання розділу %s %s: %s

en: redefining symbols does not work on LTO-compiled object files
uk: перевизначення символів не працює для скомпільованих LTO об'єктних файлів

en: relocation count is negative
uk: лічильник пересування є від'ємним

en: resource ID
uk: ID ресурсу

en: resource data
uk: дані ресурсу

en: resource data size
uk: розмір даних ресурсу

en: resource name
uk: назва ресурсу

en: resource type unknown
uk: невідомий тип ресурсу

en: run: %s %s
uk: запуск: %s %s

en: s
uk: с

en: section %s %d %d address %x size %x number %d nrelocs %u
uk: розділ %s %d %d адреса %x розмір %x номер %d к-ть пересувань %u

en: section %u: sh_link value of %u is larger than the number of sections
uk: розділ %u: значення sh_link %u є більшим за кількість розділів

en: section '%s' has the NOBITS type - its contents are unreliable.
uk: розділ «%s» належить до типу NOBITS — його вмісту не можна довіряти.

en: section '%s' has unsupported compress type: %d
uk: розділ «%s» належить до непідтримуваного типу стискання %d

en: section '%s' mentioned in a -j option, but not found in any input file
uk: розділ «%s» згадано у параметрі -j, але його не знайдено у жодному файлі вхідних даних

en: section .loader is too short
uk: розділ .loader є надто коротким

en: section 0 in group section [%5u]
uk: розділ 0 у розділі груп [%5u]

en: section [%5u] in group section [%5u] > maximum section [%5u]
uk: розділ [%5u] вже знаходиться у розділі груп [%5u] > максимальний розділ [%5u]

en: section [%5u] in group section [%5u] already in group section [%5u]
uk: розділ [%5u] з розділу груп [%5u] вже знаходиться у розділі груп [%5u]

en: section contents
uk: вміст розділу

en: section data
uk: дані розділу

en: section definition at %x size %x
uk: опис розділу у %x, розмір %x

en: section headers
uk: заголовки розділів

en: segment split info is not nul terminated
uk: дані щодо поділу на сегменти є завершуються нульовим символом

en: set Address to %#llx
uk: встановлення адреси у %#llx

en: set Address to %#lx
uk: встановлення адреси у %#lx

en: set Discriminator to %llu
uk: встановлення для Discriminator (розрізнення) значення %#llx

en: set Discriminator to %lu
uk: встановлення для Discriminator (розрізнення) значення %#lx

en: signature
uk: сигнатура

en: single-precision hard float,
uk: апаратна рухома крапка з одинарною точністю,

en: size %d
uk: розмір %d

en: size: %llu
uk: розмір: %llu

en: size: %lu
uk: розмір: %lu

en: skipping invalid relocation offset %#llx in section %s
uk: пропускається некоректний зсув пересування %#llx у розділі %s

en: skipping invalid relocation offset %#lx in section %s
uk: пропускається некоректний зсув пересування %#lx у розділі %s

en: skipping invalid relocation symbol index %#llx in section %s
uk: пропускаємо некоректний індекс пересування символу %#llx у розділі %s

en: skipping invalid relocation symbol index %#lx in section %s
uk: пропускаємо некоректний індекс пересування символу %#lx у розділі %s

en: skipping unexpected symbol type %s in section %s relocation %tu
uk: пропускаємо неочікуваний тип символу %s у розділі %s, пересування %tu

en: smallest
uk: найменший

en: soft float
uk: Програмна рухома крапка

en: soft float,
uk: програмна рухома крапка,

en: software
uk: програмний

en: sorry - this program has been built without plugin support
uk: Вибачте, цю програму було зібрано без підтримки додатків.

en: sorry: copying thin archives is not currently supported
uk: вибачте: підтримку копіювання тонких архівів у поточній версії ще не передбачено

en: source file %s is more recent than object file
uk: файл джерела %s є новішим за файл об'єктів

en: stab_int_type: bad size %u
uk: stab_int_type: неправильний розмір %u

en: stack size:
uk: розмір стека:

en: stat failed on bitmap file `%s': %s
uk: помилка stat для файла бітового образу `%s': %s

en: stat failed on file `%s': %s
uk: помилка stat на файлі `%s': %s

en: stat failed on font file `%s': %s
uk: помилка stat на файлі шрифту `%s': %s

en: stat returns negative size for `%s'
uk: stat повернув від'ємний розмір для `%s'

en: static
uk: статична

en: string index of %llu converts to an offset of %#llx which is too big for section %s
uk: індекс рядка %#llx перетворюється на зсув %#llx, який є надто великим для розділу %s

en: string index of %lu converts to an offset of %#lx which is too big for section %s
uk: індекс рядка %#lx перетворюється на зсув %#lx, який є надто великим для розділу %s

en: string table
uk: таблиця рядків

en: string_hash_lookup failed: %s
uk: string_hash_lookup завершився помилкою: %s

en: strings
uk: рядки

en: stringtable string
uk: рядок stringtable

en: stringtable string length
uk: довжина строки stringtable

en: structure definition
uk: визначення структури

en: structure ref to %s
uk: посилання структури на %s

en: structure ref to UNKNOWN struct
uk: посилання структури на НЕВІДОМУ структуру

en: subprocess got fatal signal %d
uk: підпроцес отримав критичний сигнал %d

en: supported flags: %s
uk: непідтримувані ознаки: %s

en: symbol information
uk: інформація про символ

en: symbol table section indices
uk: індекси розділу таблиці символів

en: symbols
uk: символи

en: target specific dump '%s' not supported
uk: підтримки специфічних до призначення дампів «%s» не передбачено

en: the .dynamic section is not the same as the dynamic segment
uk: розділ .dynamic не є тим самим, що і в динамічному сегменті

en: the .dynstr section doesn't match the DT_STRTAB and DT_STRSZ tags
uk: розділ .dynstr не відповідає міткам DT_STRTAB і DT_STRSZ

en: the .dynsym section doesn't match the DT_SYMTAB and DT_SYMENT tags
uk: розділ .dynsym не відповідає міткам DT_SYMTAB і DT_SYMENT

en: the PHDR segment is not covered by a LOAD segment
uk: сегмент PHDR не покривається сегментом LOAD

en: the PHDR segment must occur before any LOAD segment
uk: сегмент PHDR має бути розташовано до будь-якого сегмента LOAD

en: the dynamic segment offset + size exceeds the size of the file
uk: зсув динамічного сегмента + розмір перевищують розмір файла

en: the segment's file size is larger than its memory size
uk: розмір файла сегмента перевищує розмір отриманої для нього пам'яті

en: this target does not support %lu alternative machine codes
uk: ця ціль не підтримує %lu альтернативних машинних кодів

en: treating that number as an absolute e_machine value instead
uk: натомість це число вважається абсолютним значенням e_machine

en: tried: %s
uk: спроба: %s

en: tried: DEBUGINFOD_URLS=%s
uk: спроба: DEBUGINFOD_URLS=%s

en: try to add a ill language.
uk: спроба додати некоректну мову.

en: two different operation options specified
uk: вказані ключі для двох різних операцій

en: type
uk: тип

en: unable to apply unsupported reloc type %d to section %s
uk: не вдалося застосувати непідтримуваний тип пересування, %d, до розділу %s

en: unable to change endianness of '%s'
uk: не вдалося змінити порядок байтів «%s»

en: unable to copy file '%s'; reason: %s
uk: не вдалося скопіювати файл «%s»; причина: %s

en: unable to modify '%s' due to errors
uk: не вдалося змінити «%s» через помилки

en: unable to open file '%s' referenced from .debug_sup section
uk: не вдалося відкрити файл «%s», на який посилається розділ .debug_sup

en: unable to open file `%s' for input.
uk: не вдалося відкрити файл «%s» для отримання вхідних даних.

en: unable to open output file %s
uk: неможливо відкрити файл для виводу %s

en: unable to parse alternative machine code
uk: не вдалося розібрати альтернативний машинний код

en: unable to read contents of %s
uk: не вдалося прочитати вміст %s

en: unable to read eh_frame_ptr field in .eh_frame_hdr section
uk: не вдалося прочитати поле eh_frame_ptr field у розділі .eh_frame_hdr

en: unable to read fde_count field in .eh_frame_hdr section
uk: не вдалося прочитати поле fde_count у розділі .eh_frame_hdr

en: unexpected DIALOGEX version %d
uk: непередбачена версія DIALOGEX %d

en: unexpected fixed version info version %lu
uk: неочікувана версія інформації про фіксовану версію %lu

en: unexpected fixed version information length %ld
uk: неочікувана довжина інформації про фіксовану версію %ld

en: unexpected fixed version signature %lu
uk: неочікуваний сигнатура фіксованої версії %lu

en: unexpected group cursor type %d
uk: неочікуваний тип вказівника групи %d

en: unexpected group icon type %d
uk: неочікуваний тип значка групи %d

en: unexpected stringfileinfo value length %ld
uk: неочікувана довжина значення stringfileinfo %ld

en: unexpected varfileinfo value length %ld
uk: неочікувана довжина значення varfileinfo %ld

en: unexpected version string
uk: неочікуваний рядок версії

en: unexpected version string character: %x
uk: неочікуваний символ у рядку версії: %x

en: unexpected version string length %ld != %ld + %ld
uk: неочікувана довжина строки версії %ld != %ld + %ld

en: unexpected version string length %ld < %ld
uk: неочікувана довжина строки версії %ld < %ld

en: unexpected version stringtable value length %ld
uk: неочікувана довжина значення версії stringtable %ld

en: unexpected version type %d
uk: неочікуваний тип версії %d

en: unexpected version value length %ld
uk: неочікувана довжина значення версії %ld

en: unknown
uk: невідомий

en: unknown C++ encoded name
uk: невідома кодована назва C++

en: unknown PE subsystem: %s
uk: невідома підсистема PE: %s

en: unknown demangling style `%s'
uk: невідомий стиль декодування `%s'

en: unknown format
uk: невідомий формат

en: unknown format type `%s'
uk: невідомий тип формату `%s'

en: unknown input EFI target: %s
uk: невідоме вхідне призначення EFI: %s

en: unknown long section names option '%s'
uk: невідомий параметр довгих назв розділів, «%s»

en: unknown mac
uk: невідомий mac

en: unknown magic
uk: невідома контр. сума

en: unknown output EFI target: %s
uk: невідоме остаточне призначення EFI: %s

en: unknown value: %x
uk: невідоме значення: %x

en: unknown virtual character for baseclass
uk: невідомий віртуальний символ для baseclass

en: unknown visibility character for baseclass
uk: невідомий символ видимості для baseclass

en: unknown visibility character for field
uk: невідомий символ видимості для field

en: unknown: %#llx
uk: невідоме: %#llx

en: unknown: %#lx
uk: невідоме: %#lx

en: unknown: 0x%x
uk: невідомий: 0x%x

en: unnamed $vb type
uk: тип без назви $vb

en: unrecognised attribute type in name field: %d
uk: невідомий тип атрибута у полі назви: %d

en: unrecognised byte in name field: %d
uk: нерозпізнаний байт у полі назви: %d

en: unrecognized --compress-debug-sections type `%s'
uk: нерозпізнаний тип --compress-debug-sections «%s»

en: unrecognized --elf-stt-common= option `%s'
uk: нерозпізнаний параметр --elf-stt-common= «%s»

en: unrecognized --endian type `%s'
uk: нерозпізнаний --endian тип `%s'

en: unrecognized -E option
uk: нерозпізнаний ключ -E

en: unrecognized C++ abbreviation
uk: нерозпізнана абревіатура C++

en: unrecognized argument to --disassembler-color
uk: невідомий аргумент --disassembler-color

en: unrecognized argument to --visualize-option
uk: невідомий аргумент --visualize-option

en: unrecognized cross reference type
uk: нерозпізнаний тип перехресного посилання

en: unrecognized section flag `%s'
uk: нерозпізнана ознака розділу `%s'

en: unrecognized symbol flag `%s'
uk: нерозпізнаний прапорець символу «%s»

en: unrecognized: %-7lx
uk: нерозпізнаний: %-7lx

en: unspecified
uk: не визначено

en: unspecified hard/soft float
uk: не вказана апаратна або програмна рухома крапка

en: unspecified hard/soft float,
uk: не вказана апаратна або програмна рухома крапка,

en: unspecified long double
uk: невказане long double

en: unsupported menu version %d
uk: непідтримувана версія menu %d

en: unused5
uk: невикористане5

en: unused6
uk: невикористане6

en: unused7
uk: невикористане7

en: unwind data
uk: розгорнуті дані

en: unwind info
uk: розгорнута інформація

en: unwind table
uk: розгорнута таблиця

en: user defined:
uk: визначений користувачем:

en: v850 notes
uk: Нотатки щодо v850

en: variable
uk: змінна

en: vars %d
uk: змінні %d

en: version data
uk: дані версії

en: version def
uk: опис версії

en: version def aux
uk: опис версії aux

en: version definition section
uk: розділ опису версії

en: version length %lu greater than resource length %lu
uk: довжина версії %lu перевищує довжину ресурсу %lu

en: version need
uk: залежність версії

en: version need aux (2)
uk: залежність версії aux (2)

en: version need aux (3)
uk: залежність версії aux (3)

en: version string
uk: рядок версії

en: version string table
uk: таблиця рядків версії

en: version stringtable
uk: таблиця рядків версії

en: version symbol data
uk: дані символу версії

en: version var info
uk: інформація про змінної версії

en: version varfileinfo
uk: версія varfileinfo

en: views at %8.8llx for:
        %*s
uk: перегляди у %8.8llx для:
        %*s

en: views at %8.8lx for:
        %*s
uk: перегляди у %8.8lx для:
        %*s

en: views for:
uk: перегляди для:

en: wait: %s
uk: очікування: %s

en: warning
uk: попередження

en: warning: could not create temporary file whilst copying '%s', (error: %s)
uk: попередження: не вдалося створити тимчасовий файл доки копіюється '%s', (помилка: %s)

en: warning: could not load note section
uk: попередження: не вдалося завантажити розділ нотаток

en: warning: failed to set merged notes size
uk: попередження: не вдалося встановити розмір об'єднаних нотаток

en: warning: file alignment (0x%llx) > section alignment (0x%llx)
uk: попередження: вирівнювання у файлі (0x%llx) > вирівнювання у розділі (0x%llx)

en: warning: file alignment (0x%lx) > section alignment (0x%lx)
uk: попередження: вирівнювання у файлі (0x%lx) > вирівнювання у розділі (0x%lx)

en: warning: illegal pathname found in archive member: %s
uk: попередження: у елементі архіву виявлено некоректну назву шляху: %s

en: warning: optional header size too large (> %d)
uk: попередження: розмір додаткового заголовка є надто великим (> %d)

en: warning: private headers incomplete: %s
uk: попередження: неповні закриті заголовки: %s

en: warning: using the basename of the member instead: %s
uk: попередження: використовуємо натомість базову назву учасника: %s

en: will produce no output, since undefined symbols have no size.
uk: не дає даних на вивід, оскільки невизначені символи не мають розмір.

en: x86 ISA needed: <corrupt length: %#x>
uk: Потрібна ISA x86: <пошкоджено довжину: %#x>

en: x86 ISA used: <corrupt length: %#x>
uk: Використана ISA x86: <пошкоджено довжину: %#x>

en: x86 feature needed: <corrupt length: %#x>
uk: Потрібна можливість x86: <пошкоджено довжину: %#x>

en: x86 feature used: <corrupt length: %#x>
uk: Використана можливість x86: <пошкоджено довжину: %#x>

en: x86 feature: <corrupt length: %#x>
uk: Можливість x86: <пошкоджено довжину: %#x>

en: yes
uk: так

en: yes
uk: так
